7
JULI
AUGUSTUS
SEPTEMBER
OKTOBER
NOVEMBER
DECEMBER
WK VOETBAL RUSLAND
dinsdag 2 januari 2018
GO
VANAF 25 OKTOBER
WK TURNEN
VANAF 30 SEPTEMBER
WK VOLLEYBAL
1
2-15
6-15
7-29
13
14-22
14-28
15
17
19-22
19-27
19-31
20
21-29
21-5/8
22
22
27-28
29
29
30-5/8
30-12/E
Formule 1 GP van 2-5
Oostenrijk, Spielberg 2-12
Motocross 3-12
GP van Indonesië,
Pangkalpinang 4
MotoGP TT, Assen
Tennis Wimbledon, 4-10
London (GBr)
Atletiek Diamond League 5
Lausanne (Zwi)
Wielrennen Giro Rosa (v) 5
Wielrennen Tour de France
Formule 1 GP van 5-12
Groot-Brittannië, Silverstone
Motocross GP van Azië, 6-12
Semarang (Ino) 9-11
Atletiek Diamond League 9-12
Rabat (Mar)
Beachvolleybal 10-11
EK, Nederland (div. steden) 12
Waterpolo EK (m/v),
Barcelona (Spa) 12
MotoGP GPvan Duitsland,
Sachsenring 13-19
Wielrennen La Course (v) 15
Golf The Open,
Carnoustie (GBr) 18
Schermen WK, Wuxi (Chn)
Biljarten EK pool, Veldhoven 19
Atletiek Diamond League
Monaco 19
Darts World Matchplay,
Blackpool (GBr) 25-16/9
Hockey WK vrouwen,
Londen (GBr) 26
Formule 1 GP van Duitsland,
Hockenheim 26
Motocross GP van Tsjechië,
Loket 26
Atletiek Diamond League
Londen (GBr) 27-10/9
Formule 1 GP van Hongarije,
Boedapest 28-2/9
Wielrennen RideLondon-
Surrey Classic 30
Badminton WK, Nanjing
(Chn) 31
Zeilen WK, Arhus (Den)
Roeien EK, Glasgow (GBr)
Softbal WK, Chiba (Jap)
Zwemmen
EK, Glasgow (GBr)
Wielrennen
Clasica San Sebastian
Wielrennen
Ronde van Polen
Motocross GP van
België, Lommei
MotoGP GPvan
Tsjechië, Brno
Wielrennen
EK, Glasgow (GBr)
Atletiek EK, Berlijn (Dui)
Triatlon EK, Glasgow (GBr)
Golf PGA Championship,
St. Louis (VS)
BMX EK, Glasgow (GBr)
Motocross GP van Zweden,
Uddevalla
MotoGP GP van Oostenrijk,
Spielberg
Wielrennen BinckBank Tour
Voetbal Europese Super
Cup, Tallinn (Est)
Atletiek Diamond League
Birmingham (GBr)
Motocross GP van
Zwitserland, Frauenfeld
Wielrennen
Hamburg Cyclassics
Wielrennen
Ronde van Spanje
Formule 1 GP van België,
Spa-Francorchamps
MotoGP GP van Groot-
Brittannië, Silverstone
Wielrennen GP Ouest-
France, Brest
Tennis US Open,
New York (VS)
Wielrennen
Boels Ladies Tour
Atletiek Diamond League
Zürich (Zwi)
Atletiek Diamond League
Brussel (Bel)
Poule A: Rusland, Saoedie-Arabië, Egypte, Uruguay
Poule B: Portugal, Spanje, Marokko, Iran
Poule C: Frankrijk, Australië, Peru, Denemarken
Poule D: Argentinië, IJsland, Kroatië, Nigeria
Poule E: Brazilië, Zwitserland, Costa Rica, Servië
Poule F: Duitsland, Mexico, Zweden, Zuid-Korea
Poule G: België, Panama, Tunesië, Engeland
Poule H: Polen, Senegal, Colombia, Japan
2
2
4
4-9
7
7-16
9
9
9-16
10-30
11-23
13-16
14-15
16
16
16
18-23
20-27
22-23
22-30
23
23
23-30
28-30
29-30
30
30
30-6/10
30-21/10
Formule 1 GP van
Italië, Monza
Motocross GP van
Turkije, Afyon
Voetbal Noorwegen -
Nederland (v, WK-kwal.)
Mountainbike WK,
Lenzerheide (Zwi)
Wielrennen
GP van Québec (Can)
Ritmische gymnastiek
WK, Sofia (Bul)
MotoGP GP van
San Marino, Misano
Wielrennen GPvan
Montreal (Can)
Roeien WK, Plovdiv (Bul)
Volleybal WK mannen,
Italië en Bulgarije
Paardensport WK,
Mills Spring (VS)
Golf KLM Open, Spijk
Mountainbike
WK marathon,
Auronzo di Cadore (Ita)
Atletiek Marathon van
Berlijn (Dui)
Formule 1 GP van Singapore
Motocross GP van
Nederland, Assen
Tafeltennis EK teams,
Alicante (Spa)
Judo WK, Bakoe (Aze)
Darts Champions League
(locatie nnb)
Basketbal WK vrouwen,
Spanje
Atletiek Dam tot Damloop
MotoGP GP van Aragon,
Alcaniz (Spa)
Wielrennen WK op de weg,
Innsbruck (Oos)
Golf Ryder Cup, Parijs (Fra)
Judo NK, Almere
Formule 1 GP van
Rusland, Sotsji
Motocross
GPvan Italië, Imola
Darts World Grand
Prix,
Dublin (Ier)
Volleybal
WK vrouwen,
Japan
2-6
7
7
7
9-14
9-14
11-14
13
16-21
21
21
21
22-28
22-28
25-28
25-3/11
26-28
28
28
Biljarten WK driebanden,
Cairo (Egy)
Atletiek Marathon van
Chicago (VS)
Formule 1 GP van
Japan, Suzuka
MotoGP GP van
Thailand, Buriram
Badminton
Dutch Open, Almere
Wielrennen
Ronde van Turkije
Paardensport
Military van Boekelo
Wielrennen
Ronde van Lombardije (Ita)
Wielrennen
Ronde van Guangxi (Chn)
Atletiek NK marathon,
Amsterdam
Formule 1 GP van de
Verenigde Staten, Austin
Moto GP GP van
Japan, Motegi
Tennis WTA Finals,
Singapore
Worstelen WK,
Boedapest (Hon)
Darts EK, Dortmund (Dui)
Turnen WK, Doha (Qat)
Judo Grand Slam,
Abu Dhabi (VAE)
Formule 1 GP van Mexico,
Mexico-Stad
MotoGP GP van Australië,
Phillip Island
3-4
4
6-11
9-11
9-28
10-18
11
12-18
16-18
18
18
23-25
23-25
23-25
25
28-16/12
Veldrijden EK, Rosmalen
Atletiek Marathon van
New York (VS)
MotoGP GP van Maleisië,
Sepang
Karate WK, Madrid (Spa)
Tennis Finale Fed Cup
Schaken WK, Londen (GBr)
Darts Grand Slam,
Wolverhampton (GBr)
Formule 1 GP van Brazilië,
Interlagos
Tennis ATP World Tour
Finals, Londen (GBr)
Judo Grand Prix finale,
Den Haag
Atletiek Zevenheuvelenloop,
Nijmegen
MotoGP GP van Valencia
(Spa)
Darts Players Championship
finale, Minehead (GBr)
Judo Grand Slam finale,
Osaka (Jap)
Tennis Finale Davis Cup
Formule 1 GP van Abu
Dhabi, Yas Marina
Hockey WK mannen,
India
9
10-16
11-16
12-22
31
Atletiek EK cross, Tilburg
Tennis NK, Rotterdam (o.v.)
Zwemmen WK kortebaan,
Hangzhou (Chn)
Voetbal WK voor clubs,
Verenigde Arabische
Emiraten
Atletiek Sylvestercross,
Soest
TOM DUMOULIN
VANAF 5 MEI
GIRO D'ITALIA
GROEPSFASE
Do 14 juni
RUS-SAR (A)
Vr 15 juni
EGY-URU (A)
MAR-IRN (B)
POR-SPA (B)
Za 16 juni
FRA-AUS (C)
ARG-IJS (D)
PER-DEN (C)
KRO-NIG (D)
Zo 17 juni
CRI-SER (E)
DUI-MEX (F)
BRA-ZWI (E)
Ma 18 juni
ZWE-ZKO (F)
BEL-PAN (G)
TUN-ENG (G)
Di 19 juni
POL-SEN (H)
COL-JAP (H)
RUS-EGY (A)
Wo 20 juni
POR-MAR (B)
URU-SAR (A)
IRN-SPA (B)
Do 21 juni
FRA-PER (C)
DEN-AUS (C)
ARG-KRO (D)
Vr 22 juni
BRA-CRI (E)
NIG-IJS (D)
SER-ZWI (E)
DAFNE SCHIPPERS
VANAF 6 AUGUSTUS
EK ATLETIEK
LONDOi 19.017
MAX VERSTAPPEN
VANAF 25 MAART
FORMULE 1
Za 23 juni
BEL-TUN (G)
DUI-ZWE (F)
ZKO-MEX (F)
Zo 24 juni
ENG-PAN (G)
JAP-SEN (H)
POL-COL (H)
Ma 25 juni
URU-RUS (A)
SAR-EGY (A)
SPA-MAR (B)
IRN-POR (B)
Di 26 juni
DEN-FRA (C)
AUS-PER (C)
IJS-KRO (D)
NIG-KRO (D)
Wo 27 juni
MEX-ZWE (F)
ZKO-DUI (F)
SER-BRA (E)
ZWI-CRI (E)
Do 28 juni
SEN-COL (H)
JAP-POL (H)
ENG-BEL (G)
PAN-TUN (G)
ACHTSTE
FINALES
Za 30 juni
1:1C-2D
2:1A-2B
Zo 1 juli
3:1B - 2A
4:1D-2C
Ma 2 juli
5:1E - 2F
6:1G - 2H
Di 3 juli
7:1F-2E
8:1H - 2G
KWARTFINALES
Vr 6juli
A: winnaar 1 - winnaar 2
B: winnaar 5 - winnaar 6
Za 7 juli
C: winnaar 3 - winnaar 4
D: winnaar 7 - winnaar 8
HALVE FINALES
Di 10 juli
E: winnaar A
winnaar B
Wo 11 juli
F: winnaar C - winnaar D
FINALE
Zo 15 juli
winnaar E - winnaar F
RUSSIA2018
Toni
Kroos
VANAF 14 JULI W
WK BEACHVOLLEYBAL
EKZWEMMEN
Cristiano
Ronaldo
Lionel
Messi