6
JANUARI
FEBRUARI
MAART
APRIL
MEI
JUNI
HOOGTEPUNTEN WINTERSPELEN 2018 PYEONGCHANG
dinsdag 2 januari 2018
GO
24 JANUARI
LOTING NATIONS LEAGUE
3-4 FEBRUARI Ki
WK VELDRIJDEN
2-4 MAART H
WK INDOOR
VANAF 27 MEI
ROLAND GARROS
30 JUNI W3il
FINISH OCEAN RACE
I t rghi-i-^j
KfT. 1
19APRIL
PREMIER LEAGUE DARTS
ROTTERDAM
t/m 6
Tennis Hopman Cup,
2-4
Badminton NK, Almere
2-4
Atletiek WK indoor,
1
Wielrennen
1
Motocross GP van Rusland,
3
Atletiek FBK Games,
Sydney (Aus)
3-4
Veldrijden WK, Valkenburg
Birmingham (GBr)
Ronde van Vlaanderen
Orljonok
Hengelo
3-7
Beachvolleybal
3-17/3
Rugby Zeslandentoernooi
2-4
Darts UK Open,
2-7
Wielrennen
1
Wielrennen Rund urn den
3
Motocross GP van
DELA Beach Open
4
American football
Minehead (GBr)
Ronde van Baskenland
Finanzplatz, Frankfurt (Dui)
Groot-Brittannië,
(World Tour), Den Haag
Super Bowl,
3
Wielrennen
5
Wielrennen Scheldeprijs
4
Atletiek Diamond League
Matterley Basin
4-9
Wielrennen Zesdaagse
Minneapolis (VS)
Strade Bianche
5-8
Golf The Masters
Doha (Qat)
3
MotoGP GP van Italië,
van Rotterdam
8-11
Squash, NK, Amsterdam
3-4
Schaatsen
Augusta (VS)
5-27
Wielrennen
Mugello
5-7
Schaatsen EK afstanden,
9-25
OLYMPISCHE
WK sprint, Changchun (Chn)
6
Voetbal Nederland -
Giro d'ltalia
3-10
Wielrennen
Kolomna (Rus)
WINTERSPELEN
4
Motocross
Noord-lerland (v, WK-kwal.)
5-6
BMX World Cup, Papendal
Criterium du Dauphiné
6-7
Shorttrack NK, Heerenveen
Pyeongchang (ZKo)
GP van Argentinië, Neuquen
6-8
Zwemmen Swim Cup,
6
MotoGP GP van Spanje,
5-9
BMX WK, Bakoe (Aze)
6-14
Darts BDO WK,
10-11
Judo Grand Slam,
4-11
Wielrennen Parijs-Nice
Den Haag
Jerez
6-16
Bridge EK teams,
Frimley Green (GBr)
Parijs (Fra)
7-13
Wielrennen Tirreno-
8
Atletiek Marathon van
8-13
Wielrennen Vierdaagse
Oostende (Bel)
6-20
Rallysport Dakar Rally
11
Atletiek NK 10 km, Schoorl
Adriatico
Rotterdam
vanDuinkerken
7
Atletiek
12-14
Shorttrack EK,
Dresden (Dui)
11
Veldrijden Superprestige
Hoogstraten (Bel)
8-11
Paardensport
Dutch Masters/lndoor
8
Formule 1 GP van Bahrein,
Sakhir
10-13
Karate
EK, Novi Sad (Ser)
8
Diamond League Oslo (Noo)
Voetbal Noord-lerland -
12-28
Handbal EK mannen,
12-18
Tennis ABN Amro World
Brabant, Den Bosch
8
Motocross GP van Trentino,
10-13
Taekwondo
Nederland (v, WK-kwal.)
Kroatië
Tennis, Rotterdam
9-11
Schaatsen WK allround,
Pietramurata (Ita)
EK, Maribor (Slo)
9-17
Wielrennen
12-28
Schaken Tata Steel
13-18
Badminton
Amsterdam
8
MotoGP GP van Argentinië,
11-13
Judo Grand Slam,
Ronde van Zwitserland
Tournament, Wijk aan Zee
EK teams, Kazan (Rus)
9-18
Paralympisch
Termas de Rio Hondo
Bakoe (Aze)
10
Atletiek Diamond League
13-14
Veldrijden
14-19
Boogschieten
Winter Paralympics,
8
Wielrennen Parijs-Roubaix
12
Atletiek Diamond League
Stockholm (Zwe)
NK, Surhuisterveen
WK indoor, Yankton (VS)
Pyeongchang (ZKo)
10
Voetbal Ierland - Nederland
Shanghai (Chn)
10
Formule 1 GP van
13-1/2
Voetbal
17
Veldrijden Superprestige
10-28
Schaken Kandidaten
(v, WK-kwal.)
13
Formule 1 GP van Spanje,
Canada, Montreal
Afrika Cup, Marokko
Middelkerke (Bel)
toernooi WK, Berlijn (Dui)
11
Wielrennen Brabantse Pijl
Barcelona
10
Motocross GP van Frankrijk,
14
Atletiek
17-18
Atletiek NK indoor,
11
Atletiek City-Pier-Cityloop,
13-15
Zwemmen Swim Cup,
13
Motocross
St. Jean dAngely
Halve marathon van Egmond
Apeldoorn
Den Haag
Eindhoven
GP van Letland, Kegums
11-17
Tennis Ricoh Open,
15-21
Kunstrijden
17-18
Schaatsen
11
Wielrennen
15
Formule 1 GP van China,
13-19
Wielrennen
Rosmalen
EK, Moskou (Rus)
World Cup finale,
Ronde van Drenthe (v)
Shanghai
Ronde van Californië
12
Voetbal Nederland -
16-21
Wielrennen
Minsk (WRu)
15-18
Beachvolleybal
15
Motocross GP van
16
Voetbal Finale Europa
Slowakije (v, WK-kwal.)
Tour Down Under (Aus)
21-25
Wielrennen
Aalsmeer Open (World Tour)
Portugal, Agueda
League, Lyon (Fra)
13-17
Wielrennen
15-28
Tennis Australian Open,
Ronde van Abu Dhabi
16-18
Karate World Series,
15
Wielrennen
17
Darts Finale Premier
Ster ZLM Tour
Melbourne
24
Wielrennen
Rotterdam
Amstel Gold Race
League, Londen (GBr)
14-17
Golf US Open,
19-21
Atletiek Abdijcross,
Omloop Het Nieuwsblad
16-18
Shorttrack
16
Atletiek Marathon van
19
Atletiek Ter Specke
New York (VS)
Kerkrade
25
Atletiek
WK, Montreal (Can)
Boston (VS)
Bokaal, Lisse
14-15/7
WK VOETBAL Rusland
19-21
Schaatsen World Cup,
Marathon van Tokio (Jap)
17
Wielrennen
18
Wielrennen Waalse Pijl
20
Motocross GP van
16-21
Schermen WK,
Erfurt (Dui)
25
Wielrennen
Milaan-San Remo
19
Darts Premier League,
Duitsland, Teutschental
Novi Sad (Ser)
19-21
Wielrennen Finale
Kuurne-Brussel-Kuurne
17-18
Judo Grand Slam,
Rotterdam
20
MotoGP GPvan Frankrijk,
17
Motocross
wereldbeker baan,
28-4/3
Wielrennen
Jekaterinenburg (Rus)
21-7/5
Snooker WK, Sheffield (GBr)
Le Mans
GP van Lombardije,
Minsk (WRu)
WK baan, Apeldoorn
18
Motocross GP van Europa,
22
Atletiek Marathon van
22-26
Zeilen Delta Lloyd Regatta,
Ottobiano (Ita)
21
Veldrijden Wereldbeker
Valkenswaard
Londen (GBr)
Medemblik
17
MotoGP GP van Catalonië,
Nommay (Fra)
18
MotoGP
22
MotoGP GP van de
26
Atletiek Diamond League
Barcelona
24
Voetbal Loting UEFA
GP van Qatar, Losail
Verenigde Staten, Austin
Eugene(VS)
21-24
Paardensport CHIO,
Nations League
19-25
Kunstrijden
22
Voetbal Finale KNVB-beker,
26
Voetbal Finale Champions
Rotterdam
25-28
Paardensport
WK, Milaan (Ita)
Rotterdam
League, Kiev (Oekraïne)
22-24
Atletiek NK, Utrecht
Jumping Amsterdam
19-25
Wielrennen
22
Wielrennen
27
Autosport
23-1/7
Hockey Champions Trophy
26-28
Darts Masters,
Ronde van Catalonië
Luik-Bastenaken-Luik
Indianapolis 500 (VS)
mannen, Amsterdam
Milton Keynes (GBr)
20-23
Wielrennen Driedaagse
23-29
IJshockey WK Divisie 2A,
27
Formule 1 GP van
24
Formule 1 GP van Frankrijk,
27
Schaatsen Open NK
De Panne-Koksijde
Eindhoven
Monaco, Monte Carlo
Le Castellet
natuurijs, Weissensee (Oos)
20-25
Worstelen EK,
24-29
Badminton
27-10/6
Tennis Roland Garros,
27-1/7
Wielrennen
27-28
Schaatsen NK allround en
Kaspisk (Rus)
EK, Huelva (Spa)
Parijs (Fra)
NK op de weg, locatie nnb
sprint, Heerenveen
23
Voetbal Nederland -
24-29
Wielrennen
31
Atletiek Diamond League
30
Atletiek Diamond League
28
Veldrijden Finale
Engeland (oefen),
Ronde van Romandië (Zwi)
Rome (Ita)
Parijs (Fra)
wereldbeker, Hoogerheide
Amsterdam
26-29
Judo
31-3/6
Darts World Cup,
30
Zeilen Slot Volvo Ocean
28
Wielrennen Great Ocean
Road Race (Aus)
23
23-1/4
Wielrennen E3 Harelbeke
Gewichtheffen EK, (Tur)
29
EK, Tel Aviv (Isr)
Formule 1 GP van
Frankfurt (Dui)
Race, Den Haag
30-10/2
Voetbal EK futsal,
Ljubljana (Slo)
24
Atletiek WK halve marathon,
Valencia (Spa)
29-6/5
Azerbeidzjan, Bakoe
Tafeltennis
31
Schaatsen Alternatieve
Elfstedentocht,
Weissensee (Oos)
25
25
25
25
27
28
31-8/4
Atletiek NK halve marathon,
Venlo
Formule 1 GP van Australië,
Melbourne
Motocross GP van Spanje,
Vilafames
Wielrennen
Gent-Wevelgem
Voetbal Spanje - Nederland
(oefen)
Wielrennen
Dwars door Vlaanderen
Curling WK mannen,
Las Vegas (VS)
WK teams, Halmstad (Zwe)
Vrijdag 9 februari
12.00 uur Openingsceremonie
Zaterdag 10 februari
11.00 uur Shorttrack
12.00 uur Schaatsen
13.35 uur Schansspringen
Zondag 11 februari
02.00 uur Snowboarden
03.00 uur Skiën
08.00 uur Schaatsen
Maandag 12 februari
02.00 uur Snowboarden
02.00 uur Kunstrijden
13.30 uur Schaatsen
14.50 uur Schansspringen
Dinsdag 13 februari
11.00 uur Shorttrack
12.00 uur Schaatsen
Woensdag 14 februari
05.45 uur Skiën
11.00 uur Schaatsen
Donderdag 15 februari
02.30 uur Kunstrijden
03.00 uur Skiën
12.00 uur Schaatsen
13.30 uur Rodelen
o.a. finale 1500 meter (m)
3000 meter vrouwen
kleine schans (m)
finale slopestyle (m)
afdaling mannen
5000 meter mannen
finale slopestyle (v)
landenwedstrijd
1500 meter vrouwen
kleine schans (v)
o.a. finale 500 meter (v)
1500 meter mannen
slalom vrouwen (2de run)
1000 meter vrouwen
finale paarrijden
super-G mannen
10.000 meter mannen
landenwedstrijd
Sven Kramer Ireen Wüst
Vrijdag 16 februari
01.30 uur Skeleton
12.00 uur Schaatsen
Zaterdag 17 februari
02.00 uur Kunstrijden
Sjinkie Knegt
finale mannen
5000 meter vrouwen
Cheryl Maas
03.00 uur
11.00 uur
12.20 uur
13.30 uur
Skiën
Shorttrack
Skeleton
Schansspringen
Zondag 18 februari
12.00 uur Schaatsen
Maandag 19 februari
12.00 uur Schaatsen
12.30 uur Bobslee
13.30 uur Schansspringen
Dinsdag 20 februari
02.00 uur Kunstrijden
11.00 uur Shorttrack
finale mannen
super-G vrouwen
finales 1500 meter (v), 1000 meter (m)
finale vrouwen
grote schans
500 meter vrouwen
500 meter mannen
finale 2-mans (m)
landenwedstrijd
finale ijsdansen
o.a. finale relay (v)
Woensdag 21 februari
03.00 uur Skiën
12.00 uur Schaatsen
12.40 uur Bobslee
Donderdag 22 februari
05.10 uur IJshockey
05.45 uur
11.00 uur
12.15 uur
Skiën
Shorttrack
Biathlon
Vrijdag 23 februari
01.30 uur Snowboarden
02.00 uur Kunstrijden
11.00 uur Schaatsen
12.15 uur Biathlon
Zaterdag 24 februari
02.00 uur Snowboarden
03.00 uur
04.00 uur
06.00 uur
07.35 uur
12.00 uur
Skiën
Snowboarden
Langlaufen
Curling
Schaatsen
Zondag 25 februari
01.05 uur Curling
01.30 uur Bobslee
05.10 uur IJshockey
07.15 uur Langlaufen
afdaling vrouwen
achtervolging (m/v)
finale 2-mans (v)
finale vrouwen
slalom mannen (2de run)
finales 500 meter (m),
1000 meter (v), relay (m)
estafette vrouwen
finale big air (v)
finale vrouwen
1000 meter mannen
estafatte mannen
finale big air (m)
landenwedstrijd
finales parallelslalom (m/v)
50 kilometer klassiek (m)
finale mannen
massastart (m/v)
finale vrouwen
finale 4-mans
finale mannen
30 km klassiek (v)
PyeongChang 2018