balderman.nl De goedjraopste met vertrekgaranties! 12 dagen Corsica en Sardinië 15 dagen Noordkaap Geen aanbetaling! DWUMiMfflÈaÈÈftl w boeki"gen: l Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata 8 dagen Eastbourne en het Eiland Wight 8 dagen Sonthofen in de Beierse Allgau 8 dagen Nauders in Tirol en Bernina-Express 8 dagen Zwitserse Alpen, Glacier- en Mont-Blanc Express 7 dagen Het Loiredal, de tuin van Frankrijk 10 dagen Bantry Bay en subtropisch Ierland 10 dagen Pittoresk Vrsar Istrië 10 dagen Saas-Grund met Mont-Blanc Express 10 dagen Gardameer, Verona en Venetië 10 dagen Italië Bloemenrivièra 10 dagen Toscane: Florence, Pisa en Elba 12 dagen Toscane, Bloemenrivièra Cöte d'Azur 15 dagen rondreis Sicilië, Sorrento en Amalfikust 10 dagen Balatonmeer en Boedapest 12 dagen Ierland the Wild Atlantic Way v.a. slechts BIJ DE PRIJS INBEGREPEN V 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland (of de Franse Elzas) V 1 overnachting op de overtocht Savona-Bastia V 2 overnachtingen in de omgeving van Ajaccio op Corsica in een 3-sterren hotel V Overtocht Bonifacio-Santa Teresa Gallura V 5 overnachtingen in de omgeving van Santa Teresa op Sardinië in het A-sterren Hotel Majore V Overtocht Olbia-Livorno V 1 overnachting in de omgeving van Montecatini Terme V Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en 3-gangen diner V Excursies, exclusief entreegelden V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden Toeristenbelasting BIJ DE PRIJS INBEGREPEN V Overtochten met nachtboot van TT-Line, Travemünde-Trelleborg v.v. in een 2-persoons binnenhut met douche en toilet en diner- en ontbijtbuffet V Overtocht Stockholm-Turku, in een 2-persoonshut op het bovendek met douche en toilet, Smörgasbord en ontbijtbuffet incl. V 11 overnachtingen in middenklasse hotels tijdens de rondreis in een kamer met bad of douche en toilet V Dagelijks een goed verzorgd ontbijt en 3-gangen diner V Excursies, exclusief entreegelden V Noordkaap certificaat V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden Toeristenbelasting Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata M M M Brochure en v.a. slechts Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata v.a. slechts Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Alle fouten voorbehouden. Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 10