SLECHTST GEKLEDE B.N.'ERS Van het tuincentrum des levens krijgt niemand een folder. panderende kledingketen) er regelmatig een potje van. Overhemd én lamswollen trui én jasje: geen wonder dat de man altijd puffend en blazend tussen de twee treiterkoppen zit. 4. Merel Westrik Dat haar, dat postuur, die ogen. Die ógen. En dat dan toch elke dag verpakt in een grauw broekpak waarvan ze zelfs bij uitvaartcen trum De Laatste Eer zouden zeggen: goh, mevrouw Westrik, mag het morgen ietsje vrolijker? Let your inner bird fly, Merel. Of luister anders naar je bestie Eva Jinek. Die dankt haar complete doorbraak aan de ge vleugelde woorden 'If you have it,flaunt it'. 5. Linda de Mol Ze heeft meer budget dan Coco Chanel in haar hoogtijdagen en toch presteert deze grande dame van de Nederlandse tv het om er altijd ietwat Miss Etam-achtig uit te zien. Tunieken, bloesjes, truien: het is te groot, te simpel en - sorry - nogal goedkoop. We hunkeren naar een Linda in een scherp gesneden jurk. (PS: tunieken: sowieso een dikke njet.) 1. Simone Weimans NOS-presentatrice met fantastische, wulpse vormen. Maar wie o wie is het stylisten- kreng dat Weimans elke dag in onmogelijke colbertjes, slechtpassende blouses (met glit ters, autsj!) en opkruipende kokerrokken propt? Simone verdient subiet betere ar beidsvoorwaarden: een stylist die wél raad weet met een beetje heup. 2.Waylon Willem, we moeten even ernstig praten. Je bent geen 16 meer, en al was je nog wel 16, dan zou iemand jou je dage lijkse puberale ratjetoe van zwart, leer, boutjes en moertjes ernstig moeten ontraden. Je bruisende, artistieke (en, oké, soms wat zelfdestruc tieve) inborst boert velen malen beter in een strak Italiaans pak. 3. Hans Kraay jr. Het zou niet moeilijk moeten zijn om te schitteren tussen Snor en Gijp, de twee stijlploerten van Voetbal Inside. En toch maakt Hans Kraay junior (nota bene het uithangbord van een ex- Lees de column van Claudia de Breij deze week in de VARAgids Het beste mediaweekblad van Nederland - Eefje Oomen VARAGIDS 281 zaterdag 30 december 2017 WG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 92