Tijd bestaat niet tijdens de Top2000 Uitgeslapen „Ik heb een bijzonder ritme deze week, omdat ik elke nacht tus sen 12 en 2 de Top 2000 presenteer. Zolang ik de ruimte heb om lekker uit te slapen, is dat goed te doen. Maar soms is de adrenaline nog niet hele maal uit m'n lijf, want ook dit jaar hebben we het Top 2000 Café, waar luis teraars een biertje kunnen drinken. Er wordt de hele tijd naar me gekeken. Een voor een komen ze naar het raam om te zwaaien. Een heel bijzondere gewaarwording." „Een beter tijdstip voor mij om de Top 2000 te presenteren! Haha. Nee, hoor. Ik vind het heel leuk. Eigenlijk bestaat tijd niet tijdens de Top 2000. Waarvan ik droom, is een groter pu bliek voor mijn vaste ra dioprogramma 'f Wordt nu laat. Daarin ontvang ik prominente Nederlan ders, die twee uur lang hun favoriete liedjes mogen draaien. Hun eer ste single, het ontroerend ste begrafenisliedje, het nummer van hun eerste liefdesverdriet; dat soort dingen. Daarin hebben wij vaak zulke mooie ge sprekken dat steeds meer mensen zeggen hoe zonde ze het vinden dat het zo weggestopt zit in de nacht, tussen 12 en 2." „Wij hebben een hond, wat heel lekker is als je bij nacht en ontij moet werken. Want dan móét je wel even naar bui ten. Als je moe bent, is het beter om niet eindeloos te blijven liggen. Mijn man heeft deze week vakantie, dus hij gaat gezellig mee in het ritme. We slapen samen uit en vaak gaat hij ook mee naar de uit zending. Een luxe." Grieteke Meerman Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. magazine 5 1 Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? 3 Wat brengt de dag? ffl Ook meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 11.30 uur Presentatrice Evelien de Bruijn (43) uit Huis ter Heide slaapt uit met haar man Paul van der Lugt (61). Ze staat deze hele week in het holst van de nacht achter de draaitafel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 69