U- H Martien van de Schraaf Martien van de Schraaf Qg Nel Louwerse - de Nooijer Helena Jacoba Wijnanda van der Maas-Stoutjesdijk Lenie Martien Christiaan Enige en algemene kennisgeving. De Heer is mijn Herder. Middelburg, 8 december 1928 Rustig is in haar slaap overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jacoba de Wijze - Janse weduwe van P. B. de Wijze Arnemuiden, 28 december 2017 Peter de Wijze en Charo de Wijze-Garay t Adri de Wijze en Kristien Vanhoutte Danielle en Maikel Peteren Delise Jacko de Wijze t Harri de Wijze en Melina de Wijze-Auerbach Jacob Ayomi Correspondentieadres Saskiadonk 17,4707 WZ Roosendaal Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zondag 31 december van 14.00 tot 14.30 uur op haar kamer in het verpleeghuis, Clasinastraat 10 te Arnemuiden. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 4 januari om 13.00 uur in zaal De Ark naast de Open Havenkerk aan het Oranjeplein in Oost-Souburg. Aansluitend zullen we haar rond 14.00 uur begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in De Ark voornoemd. Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging die zij eerst thuis, in Oost-Souburg heeft ontvangen van de medewerkers van Zorgstroom en daarna in Arnemuiden van de medewerkers van SVRZ Clasinastraat. waarop je moeder sterft die al je dagen van dan af aan iets grijzer verft Met een hart vol verdriet, maar intens dankbaar voor alle liefde die wij van haar hebben ontvangen, laten wij u weten dat onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Piet Clarisse in de leeftijd van 68 jaar is overleden. Marcel en Magda Clarisse-Matthijsse Danielle en Kenneth Madeion en Jorn Renate Clarisse Jarno Tristan 27 december 2017 Correspondentieadres: Renate Clarisse J.G. Schorerstraat 22, 4336 GT Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Alie te nemen en tot condoleren op woensdag 3 januari van 11.00 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend vindt hier om 12.15 uur de uitvaartdienst plaats en is er na afloop gelegenheid tot samenzijn. Wij willen dr. Van Gent, het verzorgende team van Buurtzorg en de 24-uurszorg van CareMatch bedanken voor de liefdevolle verzorging, hun steun, warme woorden en goede begeleiding aan ons allen. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten beschouwt u deze kennisgeving dan als zodanig. Na een korte maar heftige strijd, Was het voor jou veel te vroeg tijd. Onze oma, een zorgzame oprechte en liefdevolle vrouw, Ons suikeromaatje, zo herinneren wij jou. We gaan je missen lieve oma, you are simply the best. Danielle en Madeion Clarisse Niet geheel onverwachts, maar wel veel te vroeg, is mijn lieve zus, schoonzus en onze tante overleden Wat zal het leven anders zijn nu jij er niet meer bent. Middelburg: Jan en Nel Vervoorn-de Nooijer Grijpskerke: Evelien en Rene Grijpskerke: Petra en Wilfred "Heden verloren wij onze geliefde schoonzus en tante" Corrie en Jaap Spaeter kinderen en kleinkinderen Bedankt voor de afgelopen 30 jaar. Lief en leed gedeeld, meer dan "zo maar buren'! Wat zullen we je missen maar we zijn dankbaar dat je niet verder hoeft te lijden. Altijd in ons hart. Arend en Ans Sjoerd en Saisha Verdrietig zijn we door het overlijden van onze buurvrouw féöe- - tze We zullen haar heel erg missen maar zijn dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven. Alle buren van het BBQ weitje Nieuwe Vlissingseweg Ik heb degenen die ik liefheb nu verlaten, om hen die ik zo liefhad terug te zien. Met pijn in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze allerliefste moeder, schoonmoeder, super oma en omi weduwe van Bram Louwerse in de leeftijd van 95 jaar. Corrie en Piet (in liefdevolle herinnering) Jolanda Alexandra en Richard Senna, Milan Angela en Lars Anne, Sara Annemarie (in liefdevolle herinnering) en Henk Naceira Bente, Wisse Ricardo en Tanya Thijs, Fien, Clint Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Verpleeghuis 't Gasthuis voor de liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. Middelburg, 24 december 2017 De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. correspondentieadres: Westerzicht 125 4385 AD Vlissingen Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma weduwe van Jacob van der Maas 112 december 1995 21 april 1945 128 december 2017 Wij zijn dankbaar voor haar leven. Door jarenlange, liefdevolle verzorging heeft zij ook in een moeilijke, laatste periode heel veel voor ons betekend. Jolanda den Boer-van der Maas Martin den Boer Evelien en Robin Anneloes en Ruben Carola De Hertogh-van der Maas Anton De Hertogh in liefdevolle herinnerin Leonie Antoin Zierikzee, Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Tellersweg 2,4321 TW Kerkwerve Gelegenheid tot condoleren woensdag 3 januari van 19.00 tot 20.00 uur in het Stiltecentrum van zorgcentrum "In 't Opper", Dokter de Kockstraat 13 te Bruinisse. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij omdat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve Kapelle, 07-06-1954 t Goes, 26-12-2017 Man van Lizzy van de Schraaf-Clarijs Papa van Femke en Jan-Joris Marije en Peter Trotse opa van Sepp Maud, Finn Beukenstraat 2-32 4462 TT Goes Martien is thuis, zondag 31 december is er van 13:00 -15:00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van hem te nemen. Pe crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 3 januari 2016 om 16:30 uur in de aula van het crematorium in Middelburg, Westelijke Oude Flavendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. A/tes za/ vanaf nu anders z//n... Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze broer, schoonzoon, zwager en oom Floofddorp Kapelle Lewedorp Oost Souburg Middelburg Lewedorp Cees en Monique van de Schraaf Simon en Heieen van de Schraaf Mevrouw C. Clarijs-Koole Bia en Krijn Wielemaker Carla en Gerrie van Boven Tilly en Bas van Klooster Neven en nichten. j wensen Lizzy, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verlies van hun man, (schoon)vader en opa. j,-/ 4'; i t - s/s cssy 'SZ/.M - SS f/S

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 62