V Lodewijk Polvliet A Jozina Maljers-van Belzen Bep Soms is er zoveel wat we voelen maarzo weinig wat we kunnen zeggen. Volkomen onverwacht is van ons heengegaan, mijn lieve man, mijn zoon, onze vader en grootvader 2 april 1941 27 december 2017 H. Polvliet - Petiet Kelpie J. Polvliet - Tweebeeke M. Polvliet R. Polvliet - Stekic Emilia Milos A. van Noort - Polvliet correspondentieadres Groeneweg 7,4371 RP Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 3 januari van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum "De Getijden", Kerklaan 19 te Vlissingen. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op donderdag 4 januari om 13.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig en ontdaan waren we na het bericht van het plotseling overlijden van onze jachtvriend Lo Polvliet We denken aan Henna, zijn kinderen, kleinkinderen en zijn moeder. Namens jagers en drijvers wensen we hen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Zijn jachtvrienden Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van Lo Polvliet Jarenlang heeft hij met grote vakkennis en tomeloze inzet in diverse besturen van de Jagersvereniging onze belangen behartigd en uitgedragen. Wij zijn hem daar zeer erkentelijk voor. De familie wensen we veel sterkte toe. Jagersvereniging gewest Zeeland WBE- en Hoefdierencommissie Walcheren WBE Noord-Beveland Nico Dick de Wit Nico Lieve opa Nico Lou Polvliet Nico de Wit Verdrietig delen wij u mee dat de Heere op zijn tijd op de leeftijd van 94 jaar heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Johannis Wondergem Weduwnaar van Elisabeth de Dreu De Heere ondersteune de kinderen, klein- en achterkleinkinderen en heilige deze roepstem aan onze harten. J de Dreu N. de Dreu-Witte Neven en nichten Murre-de Dreu Neven en nichten de Dreu-Witte Krabbendijke, 29 december 2017 EU^abeth Helena/ Krijger-derJorugex Guus van Hecke Met droefheid geven wij u kennis, dat de HEERE op Zijn tijd van ons heeft weggenomen, onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma sinds 2 mei 2016 weduwe van Johannes Maljers in de leeftijd van 81 jaar. Geve de HEERE ons de kracht dit smartelijk verlies te dragen. Yerseke: Annie en Jos van der Jagt-Maljers Silvia en Hitub Jorina en Ronnie Adrien en Marcel Amemuiden: Krina en Jan Siereveld-Maljers Geraldine en Armando Amemuiden: Jan Maljers Amemuiden: Corrie Maljers Mddelburg: Boudewijn en Julia Maljers-Cherguina Alexander Daniëlle Nathalie Amemuiden: Jacco en Tamara Maljers-Meerman Joan Larissa Achterkleinkinderen en achter-achter kleinkinderen 28 december 2017 Van Cittersweg 4,4341 RC Amemuiden Schriftelijke condoleance naar bovenstaand adres. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. We hadden zoveel plannen We wilden zoveel doen Maar zonder jou zal ons leven Nooit meer hetzelfde zijn als toen Na een paar dagen tussen hoop en vrees is tot ons groot verdriet overleden mijn lieve man, onze vader en trotse opa 's-Gravenhage, 9 juni 1947 t Goes, 27 december 2017 Annie Colinda Alicia en Matthijs Bennie Peter en Karin Matthijs, Daphne Dennis (in liefdevolle herinnering) Correspondentieadres: Willem Tholenlaan 11 4382 XB Vlissingen Op woensdag 3 januari nemen wij afscheid van Nico tijdens een bijeenkomst in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. De bijeenkomst begint om 15.00 uur. U kunt de familie nadien condoleren en ontmoeten in de koffieruimte van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging voor de bijeenkomst beschouwen. Hoe mooier de herinnering Hoe pijnlijker is ons verdriet Wij danken voor wie je was En watje in ons achterliet Liefs en een dikke pakkerd van Alicia, Matthijs Daphne Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze collega Onverwachts is ons ontvallen onze oud-voorzitter Als bestuurder en mens heeft hij veel betekend voor onze vereniging en de jacht in Zeeland in het algemeen. Wij wensen allen die hem dierbaar waren sterkte met dit verlies. Bestuur en leden Jachtschietvereniging Zeeland Nico was sinds 2009 bij ons werkzaam als taxichauffeur. Ons medeleven gaat uit naar de familie. Directie en medewerkers TCR Group Velen deelden in je blijdschap, weinigen deelden in je smart. Lach en scherts gaf je aan allen, aan uitverkorenen slechts je hart. Na een leven met veel ups en downs hebben wij afscheid genomen van onze belangstellende, gezellige en meelevende moeder en oma "Zij leefde haar leven zoals zij het wilde" Kloetinge, 29 januari 1935 Goes, 21 december 2017 Kinderen en kleinkinderen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar dokter B.J.M. Schruer en de betrokken zorgverleners van hospice Het Clarahofje. Correspondentieadres: Klaasputhoek 23, 4481 CG Kloetinge Als het leven niet meer jouw leven is... Onze lieve man, vader en opa is rustig ingeslapen. 13-06-1939 20-12-2017 Dicky Bol Marion en Alex de Putter-van Hecke Rico Saskia, Joost Alissa Muriël Thomas, Karlijn Tim Carolien en Thomas, Isja Oude Rijksweg 96 4458 BH 's-Heer Arendskerke We hebben Guus in besloten kring begraven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 61