neemt je mee neemt je mee Ga snel naar nrv.nl Groepsreizen Privéreizen De zekerheden van NRV Groepsreis 15 dgn 'Klassiek Iran' U ziet alles wat Iran zo bijzonder maakt, inclusief modern Teheran en poëtisch Isfahan Groepsreis 20 dgn. 'West-Amerika Compleet' Van duizelingwekkende wereldsteden tot fabelachtige nationale parken en zonovergoten stranden Groepsreis 25 dgn. 'Relaxt door Vietnam' Verken in een aangenaam tempo alle hoogtepunten van bijzonder Vietnam Groepsreis 18 dgn. 'Hoogtepunten van Peru' Koloniale steden, de majestueuze Andes, Titicaca en ultiem hoogtepunt Machu Picchu Groepsreis 17 dgn. 'Hoogtepunten van Namibië' Beleef het meest bijzondere land van Afrika Overweldigende schoonheid! Haal het maximale uit uw verre rondreis Verre rondreizen is ons specialisme. Dat doen we al jaren en als we onze reizigers mogen geloven, dan doen we dat goed. U kunt kiezen uit de mooiste groepsreizen en privéreizen, die u zelf kunt voorzien van een persoonlijk tintje. Ze zijn bijna allemaal flexibel aanpasbaar. De Kassakorting is geldig op alle verre groeps- en privéreizen met vertrek t/m december 2018. Wildparken van Zuid-Afrika Groepsreis 15 dagen, al vanaf Op zoek naar de Big Five in de mooiste wildparken van Zuid-Afrika Klassiek Japan Groepsreis 16 dagen, al vanaf Beleef in 2 weken (bijna) alles wat het land van de rijzende zon zo intrigerend maakt Eilandhoppen Thailand Groepsreis 16 dagen, al vanaf Doe Bangkok en dan 3 paradijselijke eilanden in tropisch Thailand Keizerrijk China Groepsreis 15 dagen, al vanaf Shanghai, Beijing, Xi'an en de unieke karstbergen bij Guilin Mooiste van India Nepal Groepsreis 21 dagen, al vanaf In 3 weken ziet u de hoogtepunten van Noord-lndia en Nepal Beste van Marokko Privéreis 11 dagen, al vanaf Ontdek alle koningssteden van Marokko inclusief de Hoge Atlas en de Sahara Klassiek Bali Privéreis 15 dagen, al vanaf Met uw eigen privéchauffeur alle klassieke hoogtepunten van Bali ontdekken Costa Rica Compleet Privéreis 17 dagen, al vanaf Verken het groene paradijs in Midden- Amerika met een comfortabele huurauto Rondreis Vietnam: Bergstammen, Sapa, Baaien en Mekong Delta Privéreis 21 dagen, al vanaf Een individuele rondreis van Noord- naar Zuid-Vietnam met uw eigen privéchauffeur Hoogtepunten van Sri Lanka Privéreis 21 dagen, al vanaf Van prachtige natuur tot traditionele steden en bijzondere tempels Altijd de beste prijs Enthousiast en deskundig Verre rondreizen specialist Jarenlange ervaring Flexibel aanpasbare rondreizen Vertrekgarantie 24 uur per dag paraat Prijs incl. kassakorting. Excl. reserveringskosten 25,- en calamiteitenfonds 2,50 per boeking. Kijk voor de voorwaarden op nrv.nl. Groepsreis 17 dgn. 'Java Bali' Alle highlights van Java en alleen bij NRV ook Bali, inclusief relaxen aan het strand van Sanur Op nrv.nl vindt u alles over onze reizen, prijzen en beschikbaarheid. Vragen? Bel onze reisspecialisten op 070-3076700 of mail naar: info@nrv.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 22