Si, voorstelling Buurman Buurman afgelast WordndTH O Dit was 2017 weekendkatern KinOGTGH If) trSriGDl Goed voornemen? In héél veel lijstjes Youp van 't Hek weet echt wel wat een rake grap is. Vandaag in het ■/- i Ik vind mijn baan gewoon heel leuk Lezers over hun Zeelandgevoel wordlid.d66.nl Walcheren Van noord naar zuid/ Kijk snel op DELTA.nl/niettezuinig daarom ontstond gisteren een run op tickets voor de voorstel ling in het Scheldetheater in Terneuzen. „Die gaat too pro cent zeker wel door", zegt woordvoerder Ingrid de Neve. Ook Hogeweg en Van der Wilt gaan vandaag alsnog naar Ter- neuzen. „Want hoe kan ik aan mijn kind uitleggen dat hij nog vijf maanden moet wachten?", zegt Van der Wilt. Bezoekers die hun geld terug willen of vragen hebben over de voorstelling van Buurman Buurman in het CC XL- theater kunnen een e-mail stu ren naar buurman@cinecity.nl. termanager Cindy Kooij van CC XL. Vlak voor de voorstel ling bleek één van de decor stukken te zwaar te zijn om het theater binnen te krijgen, licht ze toe. „We waren daardoor verrast. We gaan onderzoeken hoe dit heeft kunnen gebeu ren." Kooij laat weten dat Buur man Buurman op 19 mei op nieuw naar Vlissingen komen: mensen die een kaartje hadden voor de voorstelling van giste ren, kunnen dan alsnog gaan. Wie dat niet wil, kan zijn geld terugkrijgen. Veel ouders wachten liever niet op de voorstelling in mei: oms gaat er iets fout en heb je een probleem. Maar dat lossen wij dan simpel op'. Zo gaat één van de liedjes van het bekende klusduo Buurman Buurman. Maar juist door een technisch pro bleem moesten gisteren twee voorstellingen van de kinder musical 'A je to' in het CC XL theater in Vlissingen afgelast worden. Duizend kinderen en hun ouders werden daardoor teleurgesteld: ze hoorden op het laatste moment dat ze niet naar de voorstelling konden. „Mijn kinderen keken er al de hele week naar uit. Ze zijn boos en teleurgesteld. Ze zitten huilend op de bank met hun Buurman Buurman- knuffels", zegt Daphne Hogeweg uit Oostka- pelle. Haar kinderen zijn grote fans. „Ze wilden ze zó graag in het echt zien." De 3-ja- rige Max uit Wolphaartsdijk is ook ontroostbaar. „Hij gelooft niet dat de voorstelling niet doorgaat. Hij zegt steeds: 'we gaan wel!', vertelt zijn moeder Eline van der Wilt. Ze las ge lukkig op tijd de berichten op sociale media. „Anders had den we voor niets bij het theater gestaan." „We vinden het vreselijk voor de kinderen", zegt thea- Meer weten? Bel 070 30 76 700 oF kijk snel op nrv.nl 12°C Nieuwsmedia »P24 Mark Rutte verbindt WEEKEND 12 Cornelleke Blok Vlissingen FOTOLEOVANVELZEN neemt je mee Boek nu met extra korting Extra korting op al onze 258 verre groeps- en privérondreizen. Vertrek t/m december 2018. Kies uit de mooiste bestemmingen wereldwijd, ook in de meivakantie en de zomervakantie 2018. D66 Kijk voor de voorwaarden op NRV.nl. Prijs incl. kassakorting. Excl. reserveringskosten 25,- en calamiteitenfonds 2,50 per boeking. zaterdag 30 december 2017 2017 eindigt nat en zacht pzc.nl Ook voor het laatste <n> regionale nieuws Jaargang 259 De PZC is onderdeel van: Prijs €3,20 Geen krant ontvangen? Bel 088-0561510 8 7 11688 5 5 5 5 4 7

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 1