OvsrJsilen Jy mm 26 FAMILIEBERICHTEN Lodewijk Polvliet Jan Geldof V Jan Louis Groen V Boudewijn van den Bos - Boud - O fflensen.inq.nl Jacoba de Wijze - Janse Ans de Hulster-Hamer Piet Koster levenspartner van Lena de Roos kijk ook op zaterdag 30 december 2017 Enige en algemene kennisgeving. De Heer is mijn Herder. ij// h i V A Middelburg, 8 december 1928 Rustig is in haar slaap overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van P.B. de Wijze Arnemuiden, 28 december 2017 Peter de Wijze en Charo de Wijze-Garay t Adri de Wijze en Kristien Vanhoutte Daniëlle en Maikel Peter en Delise Jacko de Wijze t Harri de Wijze en Melina de Wijze-Auerbach Jacob Ayomi Correspondentieadres: Saskiadonk 17,4707 WZ Roosendaal Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zondag 31 december van 14.00 tot 14.30 uur op haar kamer in het verpleeghuis, Clasinastraat 10 te Arnemuiden. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 4 januari om 13.00 uur in zaal De Ark naast de Open Havenkerk aan het Oranjeplein in Oost-Souburg. Aansluitend zullen we haar rond 14.00 uur begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in De Ark voornoemd. Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging die zij eerst thuis, in Oost-Souburg heeft ontvangen van de medewerkers van Zorgstroom en daarna in Arnemuiden van de medewerkers van SVRZ Clasinastraat. Soms is er zoveel wat we voelen maarzo weinig wat we kunnen zeggen. Volkomen onverwacht is van ons heengegaan, mijn lieve man, mijn zoon, onze vader en grootvader 2 april 1941 27 december 2017 H. Polvliet - Petiet Kelpie J. Polvliet - Tweebeeke M. Polvliet R. Polvliet - Stekic Emilia Milos A. van Noort - Polvliet correspondentieadres Groeneweg 7,4371 RP Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 3 januari van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum "De Getijden", Kerklaan 19 te Vlissingen. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op donderdag 4 januari om 13.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Huil niet, ik heb het overwonnen. Denk aan mij in stille uren en laat mijn liefde bij jullie zijn. Heden is overleden in de leeftijd van 86 jaar Oud-huisarts te Driewegen Driewegen: Janny Geldof-Platschorre Goes: Marcelle Geldof Gert van Hakken t Eindhoven: Hélène Geldof Jeroen Rutten Middelburg: Ghislaine van der Linde Huib Heijt Machiel Noah Etten-Leur: Natasja Schaliboom-van der Linde Alex Schaliboom Michelle Julian Driewegen, 28 december 2017 Ruigendijk 8A, 4438 NM Driewegen Jan is thuis. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op donderdag 4 januari 2018 om 14.00 uur in 't Kerkje van Ellesdiek, van Hattumstraat 5 te Ellewoutsdijk. Aansluitend is er gelegenheid tot ontmoeting en condoleance in Landlust, Landlustweg 1 te Nieuwdorp. We zorgen zelf voor bloemen. Mocht u overwegen iets te willen geven, dan vragen wij u een gift te doen voor Alzheimer Nederland. In de kerk staat hiervoor een giftbox. Wij bedanken het personeel en de vrijwilligers van de Koriander te Heinkenszand voor de liefdevolle verzorging die Jan, gedurende een groot aantal jaren, van hen heeft ontvangen. Familie Geldof Hand in hand zijn we gegaan Tot aan de drempel Omringd door ons allen Ben je rustig heengegaan. Bedroefd, met heel veel liefde en wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van echtgenote van Piet de Hulster Zwolle, 4-10-1928 Terneuzen, 25-12-2017 Piet de Hulster Ine en Eric Dominique en Andries - Syfze Fabienne en Ronnie - Max Karien en Joop Sven en Kim Kerwin en Sharona Correspondentieadres: Pattistpark 151 4532 HZ Terneuzen Wij hebben in familiekring afscheid van haar genomen. Onze dank gaat uit naar het personeel van SVRZ Maxima voor alle goede zorgen, steun en aandacht. In besloten kring hebben wij afscheid genomen van 30 september 1937 t 25 december 2017 Lena de Roos Theo, Saskia en Eline Zijn liefde, persoonlijkheid en levenshouding zal bij ons in dankbare herinnering blijven voortleven. Axel, 6 maart 1935 t Axel, 24 december 2017 Namens de familie: Manuela en Ronny Ria Correspondentieadres: Huughersluis 17, 4571 TA Axel De crematieplechigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. "De Vurssche" was Boud zijn thuis. Wij bedanken iedereen voor de jarenlange zorg, vriendschap, warmte en liefde die hij van jullie mocht ontvangen. Salutant vos, et mortuus est sÉÉfe Rotterdam, 6 november 1941 Terneuzen, 28 december 2017 Irenée Groen - Klijberg Tim Jesse Curt en Astrid Tijmen Rommert Drebbelstraat 32, 4532 JN Terneuzen U kunt persoonlijk afscheid nemen op dinsdag 2 januari van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Wij nemen afscheid van Jan op vrijdag 5 januari om 16.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er een informeel samenzijn in de koffiekamer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 153