li BEAUTY- EN MODE- UITWASSEN Ze woont met haar zoveelste echtgenoot in een nooit gepubliceerd mogen worden. Maar tere Brabants bungalowparkje. kinderzieltjes waren niet geschaad, omdat het tijdens de draaidag rustig in het Biddinghui- zense speelparadijs was geweest. Ze gaf de maker van het videootje een standje. Recent bleek dat de man die veilige seks had in ook nog het reu zenrad de knipperlichtvriend is van realityster Barbie. 1, Eva Zangeres Eva Simons ging begin augustus massaal op sociale media over de tong, na een spraakmakend op treden dat de 33-jarige This Is Love-ster gaf tijdens de huldiging van de vaardig voetballende Oranje leeuwinnen. De ophef draaide niet om haar vo calen maar om het futuristische Humberto w De jarenlange relatie van RTL Late Niglif-presentator j» Ineke kwam in één klap in zwaar weer terecht toen de vader van drie kinderen door slinkse paparazzi werd gekiekt bij het Am sterdamse appartement van nieuwlezeres Di- onne Stax. Womanizer Tan zweeg als het graf over de spraakmakende, buitenechtelijke affaire. Ook Dionne hield haar kaken stijf op elkaar. Des ondanks produceerden sites en kranten kilome ters kopij over wat werd getypeerd als 'het liefdesdrama van het jaar'. Tan, wiens talk show matig wordt bekeken, is inmiddels een charmeoffensiefje begonnen om te bena drukken dat hij en Ineke best nog door één deur kunnen. 4. Kim Nationale stoeipoes Kim Holland wrong zich dit jaar in allerlei bochten toen op haar rode oor- 1 tjessite een heet filmpje opdook van een koppel dat dampende seks had in attracties van pretpark Walibi. De rollercoas ter- en wildwaterbaanporno had, zo stelde de voormalige heilsoldate, 5 Gordon Half Nederland zat zich acht weken lang, op het puntje van de stoel, voor de beeldbuis te ver kneukelen aan het trouwprogramma over oud zanger en presentator annex koffietenthouder Gordon Heuckeroth. De wispelturige Blaricum- mer, de naar verluidt vaker van liefde dan sokken wisselt, zou nu toch echt in het huwelijksbootje stappen. Na een afvalrace bleven twee po tentiële 'bruidjes' over: mooi- boy Manuel uit Italië en de introverte Rogier. Tot grote verbijstering en teleurstel ling van velen haakte Goor voor het altaar af wegens ex treme keuzestress. De grootste anticlimax en het ex treemste kijkersbe drog door RTL4 van 2017, vindt menigeen. -Tom Tates Madonna-achtige corset waarin ze zich had ge wurmd. Niks mis mee, maar het minikruis van het loeistrakke podiumpakje bleek, zo consta teerde het publiek dat lager dan Eva stond, wel heel nerveus gesneden. Een weinig verhullende 'cameltoefoto' van de fashionblunder ging de 2. Patries Het was in februari weken lang hét gesprek bij koffie- automaten. Polderdiva Patricia Paay (68) werd in grote verlegenheid ge bracht toen een pikant pri- vévideootje, waarin te zien is dat ze met geopende mond plasseks heeft met een opge wonden ex-vriendje, opeens op internet circu leerde. Een geschokte Paay gaf eerst haar buurman de schuld van het uitlekken, maar trok dat standpunt later terug. Nog steeds is onduide lijk wie het filmpje - dat 'heel' Nederland het schaamrood op de kaken bezorgde - verspreidde. Patries, die zich dagenlang huilend in huis op sloot, heeft haar verstoorde leven weer opgepakt. hele wereld over. magazine 45 1. FLARED JEANS Eufemisme voor de on flatteuze jaren-zestig- spijkerbroek met smalle bips en wijde pijpen. Dat we nu met z'n allen af spreken dat-ie nóóit meer 'terug van wegge weest' verklaard mag worden. 2. VALSE WIMPERS Wie heeft bedacht dat alle vrouwen er op een doordeweekse dag uit moeten zien alsof ze in een transcafé in Ljubljana Dana Interna tional gaan playbacken? 3. TUINBROEK Tuinbroeken zijn schat tig - tót je zindelijk bent. 4. ADIDAS SLIPPERS We weten het wel, hoor. Het getuigt van een wereldse, rebelse, door en door streetwise houding om op zwem- schoeisel door de P.C. Hooft te sloffen. Des ondanks: #Lil-Kleine- is-geen-stijlkoning 7. 5. SHAPING Een beetje make-up is fijn - hoognodig zelfs - maar waarom moest iedereen dit jaar de plamuurkwast net zo fanatiek hanteren als Kim Kardashian? De wereld kan één Kim al amper aan. - Eef je Oomen OVER DE TONG IN 2017 WG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 109