5 Woningen onder de twee ton in Terneuzen Is Ik kan gelukkig worden van het feit dat de tegels overal kloppen thuis kwam, was het net alsof ik in een nieuw huis woonde. Ik had op aanraden van de interieurstylisten allerlei nieuwe spulletjes gekocht. Maar hoe het huis er precies uit zou zien: daar had ik totaal geen beeld van. Volgens mij is de haard een van de weinige dingen die is blijven staan." Studio Sport „Ik ben erg blij met mijn nieuwe bank. Daar kan ik heerlijk op liggen en naar Studio Sport kijken op zon dagavond. Mijn nieuwe eettafel is ook op aanraden van de stylisten ge kocht. De tafel is gemaakt van antieke houten panelen uit Spaanse kerken. Ik heb de tafel nog laten behandelen bij een bedrijf in Sint-Jansteen. Daar is hij in een speciaal bad geweest. De lampen die je in huis ziet, had ik normaal nooit gekocht. Maar nu ze er staan, kan ik ze al niet meer weg denken." „Het enige dat zo ongeveer niet is aangeraakt tijdens de verbouwing, is de tuin. Deze wil ik in het voorjaar aanpakken. Of nou ja, laten aanpak ken. Ik ben zelf niet handig in de tuin, dus ik denk erover om het uit te besteden. Ik wil oud worden in dit huis, dus dan is het fijn als de tuin zo onderhoudsvriendelijk mogelijk is." Details Als ik één ding heb geleerd, dan is het wel dat experts dingen zien die ik zelf niet zie. Dat zit hem soms in de kleinste details. Ik kan gewoon ge lukkig worden van het feit dat ik de zelfde tegels in mijn wc, badkamer en bij de haard zie. Dat had ik vooraf nooit kunnen bedenken. Het is overigens niet zo dat ik voor de verbouwing niet gelukkig was in dit huis. Ik kom tot rust op deze plek. Het was natuurlijk best wel even wennen om na al die jaren huwelijk weer alleen te wonen. Als ik terug kijk, is het me alles meegevallen. Daar heeft het huis absoluut aan bij gedragen. Mij krijgen ze hier dan ook niet meer weg." Even voorstellen KIJK VERGELIJK vrijdag 29 december 2017 —Jan Boerbooms Jan Boerbooms (60), werkt bij DOW in Terneuzen Terneuzen Adres: Margrietstraat 22 Prijs: €169.000 k.k. Bouwjaar: 1949 Kenmerken: Uit gebouwde tussen woning met nokver- hoging, vier slaap kamers, open keuken en bijkeuken. Terneuzen Adres: Oranjestraat 18 Prijs: €165.000 k.k. Bouwjaar: 1960 Kenmerken: Twee- onder-één-kapwo- ning met garage, vier slaapkamers en een vernieuwde bad kamer. De woning heeft deels kunststof kozijnen. Terneuzen Adres: Johannes Vermeerstraat 8 Prijs: €169.000 k.k. Bouwjaar: 1965 Kenmerken: Instap- klare tussenwoning met open keuken, serre en vier slaap kamers. Een deel van de kozijnen is van kunststof. Terneuzen Adres: Van Cantfort- straat 24 Prijs: €124.500 k.k. Bouwjaar: 1958 Kenmerken: Tussen woning met drie slaapkamers, een berging, zolder en een serre. Met hulp van interieurarchi tecten richtte Jan Boerbooms zijn verbouwde huis in. „Een van de beste beslissingen van de afgelopen jaren." FOTO'S BOAZ TIMMERMANS n et z e Terneuzen Adres: Marijkestraat 27 Prijs: €169.500 k.k. Bouwjaar: 1948 Kenmerken: Instap- klare tussenwoning met nokverhoging, half open keuken en vier slaapkamers. dek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 49