4 HEILIG HUISJE Toen Jan Boerbooms ging scheiden, moest hij op zoek naar een nieuwe stek. Zijn oog viel op een jaren 50- woning in Terneuzen. Twee jaar geleden vond hij het tijd voor een metamorfose. „Het is een nieuw huis geworden." Huizenpaspoort Ik heb drie kinderen: twee zoons en een dochter. Ik wilde na de scheiding, dat is negen jaar geleden, per se een huis met vier slaapka mers. Zo zouden de kinderen allemaal hun eigen kamer hebben. De kinderen zijn intussen allemaal volwassen, maar hebben nog steeds hun kamer hier. In de tus sentijd is er wel veel veranderd in het huis." Verbouwing „Twee jaar geleden besloot ik dat het tijd was voor een metamorfose. Ik had al een tijdje in mijn hoofd zitten dat ik wat vernieuwingen wilde aan- lk wilde per se dat alle kinderen een eigen kamer zouden krijgen brengen. Zo wilde ik graag een wc op de bovenverdieping. Ik praatte met wat aannemers, maar bij de wc ging het vaak al fout. Via vrienden kwam ik in contact met een bedrijf in interieurvormgeving. Die mensen in de arm nemen was één van de beste beslissingen van de afgelopen jaren. Zij zagen mogelijk heden die ik zelf niet voor mogelijk had gehouden. Neem bijvoorbeeld de keuken. Dat was een heel sombere ruimte. Door een paar kleine aanpassingen, zoals het weghalen van een muurtje, ont stond een zee van ruimte. Genoeg om een nieuwe keuken met kookei- land neer te zetten. Door dakvensters te plaatsen, komt de zon tegenwoordig overal in huis: heerlijk is dat. Mijn wc boven heb ik trouwens ook nog, hoor. De aanne mer die deze klus heeft uitgevoerd, kon dit gelukkig wel voor elkaar krij gen." Moeder „In totaal heeft de verbouwing zo'n twee maanden geduurd. In die periode ben ik bij mijn moeder gaan logeren. Erg gezellig overigens, om na al die jaren weer even bij haar te wonen. Toen ik na twee maanden weer TERNEUZEN Dit hebben onze lezers allemaal in huis vrijdag 29 december 2017 MS 'Experts zien dingen Bas Dingenouts —Jan Boerbooms De woning van Jan Boerbooms staat aan de Bellamystraat in Terneuzen. Na een paar maanden huren kocht hij de woning in 2008. De vraagprijs was 165.000 euro. „Het is een van de drukkere straten van Terneu zen, maar daar merk je heel weinig van. Het voelt voor mij juist eerder als een rustige straat." Het huis is ge bouwd begin jaren vijftig. De woning heeft een badkamer en in totaal vier slaapkamers op de bovenverdieping.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 48