Cornelia Raas-Uitterhoeve Theo Dobbelaar Theo Dobbelaar klimop ft fDensenlinq.nl FAMILIEBERIC 15 - Corrie - Cornelia Adriaanse-Verhage Op de avond van de 2e kerstdag hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze markante buurman Wim Petiet Marjo De Wree-de Kerf Olga Dobbelaar-Segers George Karei van de Voorde Jacoba van Meurs-de Bruijne vrijdag 29 december 2017 Moeders gaan maar sterx'en niet, ze geven naar ze leven. Zolang men moeder 's kinderen ziet, zolang zal moeder leven. Verdrietig, maar ook dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat is overleden onze lieve moeder, oma en omi Sinds 25 maart 1995 weduwe van Jan Laurus Raas in de leeftijd van 95 jaar. Trea Borghstijn-Raas Dick Borghstijn (in herinnering) Peter Goossens Robert en Sylvana, Luke, Nathan Frank en Fréderiek, Modi, Miró Ilse en Harm, Jake Han Raas Magda Raas-Vermeire Sylvia en Maurice, Lara, Viggo, Jade Marcel Lou Raas Jannie Raas-Steenbakker Jessica en Ronald, Lisa, Kim, Finn Marc en Leonie, Mike Johnny Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van SVRZ De Rietzanger, SVRZ De Kraayert en Thuiszorg Allévo voor de jarenlange liefdevolle verzorging. 27 december 2017 Correspondentieadres: Kruizemuntstraat 10, 4451 TX Heinkenszand. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 3januari 2018 om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Stenge', Stengeplein 1 te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. "Zoek rust mijn ziel, bij God alleen, van Hem blijf ik alles verwachten Na jarenlange afnemende gezondheid is op eerste Kerstdag overleden onze lieve, hartelijke en behulpzame schoonzus en tante echtegenote van E. Adriaanse Wij zullen haar gedenken als een warme persoonlijkheid, belangstellend en zorgzaam familielid. Familie Adriaanse Neven en nichten Ons medeleven gaat uit naar de familie. De buren van de Prins Bernhardlaan in Vrouwenpolder Waarom al die pijn waarom al dat lijden jij die nooit iets hebt misdaan altijd voor ieder klaar gestaan waarom moest jij dit ondergaan... echtgenote van Mare De Wree Hulst, 16 mei 1951 Clinge, 27 december 2017 Mare De Wree Bart en Petra - Febe Benjy en Samantha Michael J. de Kerf Teerlingstraat 29 4567 BH Clinge De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 5 januari 2018 om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Woensdag 3 januari is er van 19.00 -19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in voornoemd uitvaart centrum. Onze schoonbroer, oom en beste vriend is ons ontvallen. Wij koesteren jaren aan vriendschap en herinneringen. Rust zacht lieve Theo. Donald en Riet Daniëlla en Angelo, Sven, Mike Bianca en Tommy, Demi, Jasmijn, Linde Diana en Pedro Jessica en Arjan, Jaap Donald jr. en Patricia, Sem Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar int. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Vogelwaarde, 28 juni 1941 t Hulst, 26 december 2017 Olga Jolanda en Ivo Tygo (in liefdevolle herinnering) Evy, Irina Esmeralda Ankie Vestdijkstraat 7, 4561 AG Hulst U kunt afscheid nemen van Theo in het uitvaartcen trum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 31 december van 12.00 tot 12.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 3 januari om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de aula. Speciale dank gaat uit het verzorgend personeel van de Blaauwe Hoeve, afdeling Meander, voor de liefdevolle verzorging. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de Dacht U streefde ernaar zo lang mogelijk hier te zijn Hebt nu rust en weg is de pijn Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is thuis rustig ingeslapen mijn lieve man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Rosa Mathilda van Driessche Clinge, 16-11 -1928 t Hulst, 27-12-2017 R.M. van de Voorde-van Driessche Marty en Jan Caroline en Luc - Charlotte-Sophie, Anne lotte Marjolein en Matjo - Florin e Brigitte en Ferdy Pieter Christien Eline Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Ridder' t.a.v. fam. van de Voorde Hughersluys 37 4536 HM Temeuzen De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehou den op dinsdag 2 januari 2018 om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Van der Maelstedeweg. Zondag 31 december is er van 16.00 - 16.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in Uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Alleen schriftelijke condoleance. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar dokter W. van Germeersch, naar onze huisarts B. C. den Ouden en naar ZorgSaam Thuis voor alle zorg en aandacht. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Eén Naam is onze hope Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid moeten nemen van onze moeder, schoon moeder, oma en overgroot-oma sinds 1998 weduwe van Adriaan van Meurs Axel, 30-7-1925 Axel, 27-12-2017 Addy en Herman Essenberg-van Meurs Frans Smit - in herinnering - Jacquelien en Leo - Xander Christianne en Philip - Maurits, Judith Arjen Correspondentieadres: Korenbloemstraat 21 4542 CR Hoek De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen van de medewerkers van verzorgingshuis De Vurssche 'gedurende vele jaren. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43