ÜvarJailen 14 FAMILIEBERICHTEN O fT1ens9n.inq.nl "Vlinder" 'V Rinus Schot Henriëtte Langerak Als je de moed kunt vinden om afscheid te omarmen zal het leven je uiteindelijk met een nieuw begin verwarmen. Rustig in haar slaap overleden Esther van Eekelen mama van Rodi Zij overleed op 25 december 2017 in de leeftijd van 44 jaar wij hebben haar in liefde losgelaten. Goes: Rodi en Nina Goes: Jan en Willy Ossendrecht: Ingrid en Corné Daniëlle en Mike Lysanne en Tomas V Dion Glenn Joëlle Correspondentieadres: t.a.v. Familie van Eekelen Coöperatie DELA, de Wijper 8 4726 TG Heerle U kunt afscheid nemen van Vlinder in het uitvaart centrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes, op zaterdag 30 december van 16.00 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 2 januari om 13.00 uur in de aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de afscheidsdienst nodigen wij u uit voor een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Vlinder Gustaaf Zwemer Cor JOHANNIS WONDERGEM Marinus Adrianus Zierikzee 4-3-1947 Johannes Christaan Volkers Talitha Groenendijk kijk ook op vrijdag 29 december 2017 One Day I'll Fly Away.. Rust zacht lieve Frans en Bets Jan en An Ko en Nel Sander en Leny Ton en Ria Ger en Rita Sappenneer 18 mei 1945 Goes 23 december 2017 Kortgene: Joke Zwemer - de Vrieze Bunnik: Linda Zwemer, Sander Wisse, Kian Aiden Correspondentieadres: Bernhardstraat 22 4484 AN Kortgene De crematie vindt plaats in besloten kring. Opgenomen in de vrede van God, die alle verstand te boven gaat, onze geliefde vader, opa en 'opa tuin' Nieuwdorp, 23 juli 1923 's-Heer Arendskerke, 27 december 2017 weduwnaar van Elisabeth de Dreu We zijn dankbaar dat hij lang in ons midden was en veel voor ons heeft betekend. Piet, in liefdevolle herinnering en Riet Wondergem Anne en Steven, Florien, Veerle Frans en Mellanny Martijn en Anneke Matty en Jan Beije Annabeth en Noël, Morris, Mila, Mink Jenneke en Chris, Boas, Jurre Marieke en Joren, Jasper, Ilse Jan en Jeannet Wondergem Elma en Fokke, Jort, Marit, Yinthe Johan en Thirza, Sara, Yoah, *s? Mark-Jan en Jiska Peter en Elsemiek Sari en Henk van der Laan Matthijs en Susanne Elsemieke Wilma en Frans van Langevelde Lisanne en Rick Abco Geert en Els De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op 2 januari 2018 om 10.00 uur in de Maranathakerk, Bergweg 43a in Goes. Aansluitend is de begrafenis op de Bijzondere Begraaf plaats te Nieuwdorp. Wij nodigen u uit om na afloop elkaar te ontmoeten in Restaurant Landlust, Landlustweg 1, in Nieuwdorp. Daar is ook gelegenheid tot condoleren. De bloemen verzorgen we zelf. Correspondentieadres: Strausslaan 7, 4462KC Goes Je benteren je zal er altijd zijn in liefde met ons verbonden Met verdriet nemen wij afscheid van mijn lieve man, (schoon)vader en opa Geloof, hoop en liefde, het belangrijkste is liefde Met veel verdriet in ons hart, laten wij u weten dat geheel onverwacht van ons is weggenomen, mijn innig geliefde, zorgzame man en maatje, onze lieve papa en o zo trotse opa t Rotterdam 26-12-2017 Marijke Schot - de Jonge Marjolein en Fred, Kenny Lianne en Frank, Daan, Pien Caroline en Ronald, Tim en Marieke, Sanne en Thomas Coxstraat 34, 4421 DA Kapelle Wij nemen afscheid van Rinus op woensdag 3 januari 2018 om 13.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Daarna begeleiden we hem lopend naar de begraafplaats te Kapelle. Aansluitend ontmoeten we elkaar in de kerk. Rinus houdt van witte bloemen, we vinden het fijn als u een bloem meebrengt en deze achterlaat op de begraafplaats. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig nemen wij toch nog onverwacht afscheid van mijn zuster, schoonzuster en nichtje gehuwd geweest met Harry van der Wolf Dordrecht, 21 februari 1940 t Middelburg, 19 december 2017 Burgh-Haamstede Marijke van Westen-Langerak Cor van Westen Zierikzee Gerda Koutstaal-van der Ent Jaap Koutstaal Nevil 'i* Correspondentieadres: Boeijesbosch 7 4328 LN Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden Ik stel de Heere gedurig voor mij, omdat Hij aan mijn rechterhand is, zal ik niet wankelen. Psalm 16:8 Bedroefd zijn wij nu onze lieve broer, oom en neef Johan niet meer bij ons is. God haalde hem Thuis op 1e Kerstdag 2017 25 september 1950 25 december 2017 Wij hebben hem mogen kennen als een heel bijzonder, liefdevol en betrokken familielid. Hij had een grote plaats in ons midden. Lieve Johan, wij zullen je nooit vergeten! Bergen op Zoom: Jos en Ton van Herwijnen-Volkers Esther, Ingrid Middelburg: Ruth Volkers Middelburg: Ella Kyrmos-Volkers Vicky Middelburg: Pieter en Annie Sanderse-Wisse Annalie, Marjolein, Evelien, Julia Middelburg: Chris en Marjon Sanderse-Joosse Correspondentieadres: Familie Sanderse Noordweg 244 4333 GP Middelburg De dienst van Woord en Gebed, geleid door Evangelie Gemeente De Wijngaard zal gehouden worden op dinsdag 2 januari om 12.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Noordweg 372,4333 KJ te St. Laurens. Er is daar gelegenheid tot condoleren van 11.15 tot 11.45 uur, voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 13.00 uur op de algemene begraafplaats, Noordweg te St. Laurens. Na de begrafenis bent u uitgenodigd nog met ons samen te zijn in voornoemde kerk. Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze fijne collega We zullen haar harde werken, collegialiteit en toewijding gaan missen. We wensen haar naasten veel sterkte toe. Collega's Medium care I Emergis Directieteam Emergis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42