A €499, reiskatern.nl Middellandse Zee cruise f) reiskatern.nl Hart van Schotland, Trossachs Werelderfgoed Adriatische kust en Dubrovnik bolderman nam Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Exclusieve Lezersreis Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc 10 dagen 25,- korting op uw boeking 10-daagse busreis 25,- korting op uw boeking 8 dagen Vanaf - 8-daagse vlieg-busreis Lezersprijzen m §l F Zomerse cruise langs Italië en Griekenland Vanaf Boek met actiecode SCHOT altijd gevochten heeft voor zelfstandigheid en behoud van zijn eigen cultuur. U gaat genieten van het ruige binnenland met prachtige bergen, meren, vergezichten en imposante kastelen. Ook bezoekt u interessante plaatsen zoals Pitlochry en Fort William. Ook Oban een bezoek aan Edinburgh staan op het programma. Gedurende deze reis maakt Bolderman Excursiereizen gebruik van een stand plaatshotel in Callander, het Loch Achray Hotel. Boek deze indrukwekkende reis naar het Hart van Schotland bij Bolderman Excursiereizen! Bij de prijs inbegrepen: Koffie of thee bij vertrek Overtocht Calais-Dover v.v. 2 overnachtingen in Midden-Engeland 7 overnachtingen in het 3-sterren Loch Achray Hotel in Callander Dagelijks een goed verzorgd ontbijt en 3-gangen diner Genoemde excursies, exclusief entreegelden Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Het Schotse landschap is adembenemend afwisselend. Eenzame dalen, fonkelende meren en steeds veranderende luchten geven het land zijn charme. Deze reis laat u kennismaken met de mooiste plekjes van de Schotse Laaglanden en een prachtig gedeelte van de Schotse Hooglanden. Schotland is het land van stoere mannen in kilt, van whisky, doedelzakken en haggis. Een land dat Vertrekdata en prijs per Prijzen 2018 persoon Maandag 30 april €599,- Maandag 7,14,21,28 mei 599,- Maandag 4,11,18,25 juni €599,- Maandag 2,9,16,23,30 juli 599,- Maandag 6,13,20,27 augustus 599,- Maandag 3,10,17,24 september 599,- Vertrek: 30 april t/m 24 sept. 2018 7 overnachtingen in het 3-sterren Loch Achray Hotel Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Boek met actiecode WEAOD Wanneer u aan de Adriatische Kust denkt, denkt u aan zon, de heldere zee en mooie stranden. Toch liggen er langs deze kustlijn ook nog andere, zeer unieke plaatsen, die zeker niet mogen ontbreken bij een bezoek aan de Adriatische Kust. Tijdens deze vlieg-busreis staat een aantal bezienswaardigheden van de Werelderfgoedlijst van UNESCO centraal, Vertrekdata en prijs per Prijzen 2018 persoon Dinsdag 29 mei €599,- Dinsdag 19 juni €599,- Dinsdag 28 augustus €599,- Dinsdag 11 september €599,- Dinsdag 25 september €499,- zoals bijvoorbeeld de prachtige stad Dubrovnik. Volgens de bewoners is het de mooiste stad van de wereld. Ook besteden we aandacht aan het grootste eiland van de archipel, Korcula, en het Bosnische Mostar. We verblijven tijdens deze reis in het com fortabele 4-sterren Grand Hotel Neum. Een ideaal uitgangspunt voor een bezoek aan de vele parels van de Adriatische Zee. Ontdek deze bijzondere kustlijn met Bolderman Excursiereizen! Bij de prijs inbegrepen: Vluchten Rotterdam Airport - Dubrovnik v.v. met Transavia 10 kg handbagage Luchthavenbelastingen en brandstofheffing 7 overnachtingen in het 4-sterren Grand Hotel Neum Verblijf in een kamer met bad of douche en toilet Dagelijks ontbijt Transfers en rondreis per comfortabele lokale touringcar volgens programma Nederlandssprekende reisleiding ter plaatse Toeristenbelasting y- Vertrek: 29 mei t/m 25 sept. 2018 Transfers en rondreis per comfortabele lokale touringcar volgens programma Nederlandssprekende reisleiding ter plaatse Meer informatie en boeken: Ga voor Schotland naar onze website reiskatern.nl/pzc/BOL1773 en voor Adriatische kust naar reiskatern.nl/pzc/B0L1774 of bel met Bolderman.nl 0318-580958 of mail naar info@bolderman.nl *Niet geldig op reeds geboekte reizen. Kortingscode is geldig t/m 31 december 2017 (niet geldig in combinatie met andere kortingen). Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. cürsiereiz prijswijzigingen voorbehouden. sn Vanuit de haven van Venetië zet u met de Costa Luminosa koers richting zonnige oorden aan de Middellandse Zee. Bezoek Bari en Alberobello (UNESCO werelderfgoed) in het zuiden van Italië voordat de oversteek gemaakt wordt naar Griekenland, voor prachtige excursies langs archeologische vindplaatsen en overblijfselen van de Griekse oudheid. Vaarroute langs Italië en Griekenland De cruise start in Venetië en zet dan koers naar Bari, in het zuiden van Italië. Van daaruit maakt u de oversteek naar Griekenland, waar u afhankelijk van de route verschillende eilanden bezoekt. Vanuit Griekenland vaart u direct terug naar Venetië (één dag op zee) of brengt u nog een bezoek aan Montenegro en Kroatië. Kijk voor de exacte vaarroutes en vertrekdata op onze website. Costa Luminosa***"*" Dit schip, van Italiaanse makelij, is elegant en geraffineerd ingericht. Geniet van smaakvolle Italiaanse gerechten in verschillende restaurants, laat u verwennen in de uitgebreide spa of waag een gokje in het casino, 's Avonds kiest u voor het theater, de 4D-bioscoop of muziekaal entertainment. Inbegrepen: Retourvlucht Amsterdam-Venetië per KLM Handbagage Luchthavenbelasting en brandstof toeslagen Transfers 7 overnachtingen aan boord van het Costa Luminosa***+ in een hut naar keuze Verzorging aan boord op basis van volpension Lezersprijs 8 dagen nü vanaf €649 Prijzen zijn per persoon op basis van 2 personen. Verblijfsforfait a 10 p.p.p.n. Havengelden Niet inbegrepen: Reserveringskosten €25 Calamiteitenfonds €2,50 Meer informatie en boeken: ga voor de Middellandse Zee cruise naar onze website reiskatern.nl/pzc/LR37650 of bel met Kras 088-0885 886 o.v.v. reisnummer LR37650. Deze aanbieding is geldig t/m 12 januari 2018. De wereld is Kras Costa Luminosa Vertrek van 5 mei t/m 17 november 2018 Vaar o.a. langs Italië en Griekenland Sfeervol ingericht schip Verrassende faciliteiten Excursies aan boord te boeken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 14