Roof Met de PZC naar Fiddler on the 10 ZE CLUB Smartopweg Ook dit jaar heeft de PZC in samenwerking met regionale partners weer een divers aanbod Club activiteiten georganiseerd. In het afgelopen jaar hebben circa 5.000 abonnees deelgenomen aan één van onze activiteiten of gebruik gemaakt van een kortingsactie. We hebben dit jaar voor u de krenten uit de pap gehaald. De grootste suc cessen worden herhaald, om zoveel mogelijk abonnees de mogelijkheid te geven een unieke belevenis te er varen. Bijna de helft van de deelnemende abonnees, deed vaker dan één keer mee. De activiteiten worden goed gewaardeerd en krijgen van de deelnemers ge middeld het cijfer 8. Het aantal deelnemers mag wederom een groot suc ces genoemd worden. De vaartochten van PZC Club met rederij De Zilvermeeuw over onder meer de Mark, naar Moerdijk en Dordrecht brachten 1500 mensen op de been. Ook de vaartochten door Nationaal Park de Biesbosch waren populair. De mondharmonicawork shops in Goes en Ossenisse waren uitverkocht. Abso lute toppers waren de concerten met de Urker Mans formatie, die alle vier ruim voor tijd al waren uitver kocht. Ook de Zeezeiltochten die we vanuit Vlissingen organiseerden werden goed bezocht. Ook in 2018 staan er weer clubactiviteiten op het programma, waaraan u als abonnee kunt deelnemen. Beleving staat voorop, maar er zijn ook winacties en kortingen, zoals bij Concert at Sea. Mis dus niets en blijf onze kalender in de gaten houden. Dat kan uiter aard via de krant op de laatste donderdag van elke maand. Online via pzc.nl/club worden alle activitei ten breeduit gepresenteerd en kunt u tijdig en ge makkelijk uw bestelling plaatsen. Meerwaarde PZC is méér dan alleen uw (papieren) krant. Als abon nee heeft u een streepje voor én krijgt u meerwaarde voor uw geld. Dit jaar hebben we dan ook een nieuwe website (pzc.nl) gelanceerd en onze gratis nieuws-app heeft een nieuw jasje. Via Topics kunt u bovendien uw 'eigen leesplankje' samenstellen, gebruikmakend van alle dertien kwaliteitskranten binnen de Persgroep. Alléén verkrijgbaar en gratis voor abonnees. Door u gratis aan te melden voor onze nieuwsbrieven, ont vangt u dagelijks het laatste nieuws en de clubactivi teiten in uw mailbox. Zo blijft u altijd en overal op de hoogte en hoeft u niets van ons veelzijdige aanbod te missen. Aanmelden kan via pzc.nl/club. Wij wensen u een gezellige, familiaire en sfeervolle decembermaand toe! „Je kunt het stuk bekijken als een familieverhaal, maar ook in het licht van de actualiteit van de vluchtelingen als een familie die wordt verdreven. Daarnaast is het gewoon een theaterstuk van hoge kwaliteit met prachtige muziek, klassieke evergreens en een veel ge roemde choreografie van Pim Veu- lings die een bijzondere combinatie laat zien van folkloristische en mo derne dans." Vanaf 16 januari tot en met 4 fe bruari is Fiddler on the Roof exclu sief voor Zuid-Nederland in het Chassé Theater te zien, Claudius Prinsenlaan 8 in Breda. Kaarten zijn te bestellen via pzc.nl/club. Abonnees ont vangen een gratis program maboek ter waarde van 5 euro. Ook krijgen ze een rangupgrade. Uw mening telt! KustmarathonboeR Lezers kunnen naar het theater voor de musical-hit Fiddler on the Roof. En wel met een gratis pro grammaboek én een upgrade naar een betere rang. De musical Fiddler on the Roof, of tewel Anatevka, dateert van ruim vijftig jaar geleden. „Het is een prachtig verhaal over een familie die leeft met tradities", vertelt Ed win van Balken, directeur van de Theateralliantie. „Die tradities ge ven steun maar zitten ook in de weg. Het tweede aspect is de actu aliteit: het gaat over volkeren die op de vlucht zijn. 'Fiddler' is honderd jaar na de tijd waarin het verhaal speelt nog altijd actueel." De Theateralliantie is een ver bond van acht theaters, waaronder het Chassé Theater. „Dit is een unieke samenwer king, waarmee de theaters meer in- vloed krijgen op de voorstellingen die ze aan hun publiek willen pre senteren. We investeren samen en maken samen keuzes voor produc ties", legt Van Balken uit. De voor stelling is volgens de Theaterallian tie-directeur 'een mooie en geestige theateravond'. donderdag 28 december 2017 m Voor veel mensen is het in middels heel gewoon dat ze hun krant niet alleen op papier maar ook op hun pc, smart- phone of tablet lezen. Dat is heel handig, bijvoorbeeld als je met de trein reist of als je op een druilerige ochtend nog even lekker met een kop kof fie terug in bed kruipt en al vast het laatste nieuws wilt lezen. Ook abonnees van de PZC hebben legio voordelen van de online diensten van hun abonnement. Zo biedt PZC Club in samenwerking met Smartopweg een uitge breide online cursus aan om alle mogelijkheden van uw abonnement te benutten. Kijk op pzc.nl/club voor meer informatie! PZC Club is groot succes (met de klok mee:) Zeilschip De Eendracht, De Urker Mansformatie, De PZC luistert graag naar u als lezer. Daarom doen we re gelmatig onderzoek naar bij voorbeeld de inhoud en de advertenties in de krant. Met de resultaten worden onze producten en diensten conti nue verbeterd. Ook doen we onderzoek naar actuele the ma's in de samenleving. Onze journalisten gebruiken deze informatie om voor u interes sante artikelen te kunnen schrijven. Wie wil meedoen in ons lezerspanel, kan zich inschrijven via pzc.nl/lezer- spanel. Uw mening telt! Ook dit jaar is hij er weer, het Kustmarathonboek! De Kust- marathon van 2017 was er één om niet snel te vergeten. Zware tegenwind, hoog water en veel nattigheid; de deelne mers kregen hun medaille niet cadeau. Ook de wandelaars werden getrakteerd op een aantal fikse regenbuien. Maar de strijd staken was geen optie. Hewoon Deurhae! Uiter aard is er ook weer een prachtig Kustmarathonboek, met interviews, reportages en alle uitslagen! Bestellen kan via pzc.nl/kustmarathon- boek of bij de boekhandel bij u in de buurt! Een scene uit Fiddler on the Roof. fotoroybeusker rondvaartboot de Zilvermeeuw en Concert at Sea,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 84