«r ï\»x iStlP Artiesten gewond na val in circus r% I of bel ons 088 - 70 70 600 13 Familie van omgekomen fotomodel wil antwoord op vragen Cruise Canarische Eilanden Deluxe Cruise Dubai, Oman Abu Dhabi Advocaat Sebas Diekstra heeft dat verzoek gisteren bij het OM neer gelegd. Het OM kan nog niet zeg gen of het verzoek wordt ingewil ligd. „We zijn inmiddels drie weken verder en vinden geen gehoor bij de Maleisische autoriteiten", zegt Ivana's oom Fred Agenjo. „De vra gen die wij hebben, worden niet beantwoord. Ieder weldenkend mens ziet dat hier iets is gebeurd dat in ieder geval onderzoek be hoeft dat voldoet aan de westerse maatstaven. We hopen dat het OM de wegen weet te bewandelen om de antwoorden te vinden." Het komt vaker voor dat het Open baar Ministerie een mogelijk mis drijf met Nederlandse slachtoffers in het buitenland onderzoekt. Het bekendste is het strafrechtelijk on derzoek naar het neerschieten van de MH17. Het Openbaar Ministerie werkt hierin samen binnen het Joint Investigation Team (JIT) met Australië, België, Maleisië en Oe kraïne. Dit jaar onderzocht het OM ook de dood in de Dominicaanse Re publiek van het pasgetrouwde stel Jeroen (31) en Michou (28) Venema uit Voorburg. Twee kerngezonde mensen die kort na elkaar overle den. De lokale artsen vermoed den voedselver giftiging en het OM kwam na een eigen onderzoek tot de conclusie dat er in ieder geval geen misdrijf in het spel was. „Bij de dood van het echtpaar waren er vergelijkbare omstandigheden en heeft het OM geprobeerd ant- woorden te krijgen. Dat wil len wij voor Ivana ook", zegt Agenjo. De politie in Kuala Lumpur oor deelde binnen 24 uur dat Ivana's val een ongeluk was en bleef ook na een tweede onderzoek bij die conclusie. Maar het vermoeden van de familie dat er meer speelt, werd zaterdag gevoed door foren sisch patholoog Frank van de Goot. Hij vond volgens Agenjo meerdere letsels op het lichaam van Smit die niet direct verklaard kunnen wor den door de val van twintig hoog. Laboratoriumonderzoek moet uit sluitsel geven. i Zo wil de familie weten wie haar drugs gaf en waar haar onderbroek is Er zijn nog veel vragen die de fami lie beantwoord wil zien. „Wie heeft haar die drugs gegeven? En waarom was ze naakt in aan appar tement waar ook een 4-jarig kind was? En waar is haar onderbroek?" Ivana Smit was in de uren voor haar dood na een nacht stappen bij een Amerikaans echtpaar. Ze zou naakt van het balkon zijn gevallen. De Amerikanen zeggen dat ze er niets van gemerkt hebben omdat ze sliepen. De jonge vrouw werd pas vijf uur later gevonden. APELDOORN Twee arties ten van het Wintercircus in Apeldoorn zijn gisteravond tijdens de show gewond ge raakt. De voorstelling moest na het incident worden stil gelegd. Het ging mis tijdens een act met een grote metalen stel lage, die ronkend werd aange kondigd als de Wheel of Death. Een artiest die op de stellage liep, viel er af. Toen andere circusmedewerkers hem wil den helpen, kreeg één van hen de grote draaiende stel lage tegen zich aan. Beide medewerkers wer den direct afgevoerd en de voorstelling werd meteen stilgelegd. Volgens ooggetui gen reageerde het publiek ge schrokken, maar zei de spreekstalmeester dat het er 'ernstiger uitzag dan het was'. De Wheel of Death wordt in de aankondiging van het wintercircus ronkend aange kondigd. De artiesten die de act uitvoeren zijn volgens de website 'zonder vrees, vrij moedig, roekeloos, en zelfs een beetje gek'. nu v.a. nu v.a. tif 1 t/m vr. 09:00-21:00, za. 09:00-17:00 zo. 10:00-18:00) ÉOJ^ reizen nl donderdag 28 december 2017 PC 'OM moet dood Ivana in Maleisië onderzoeken' Het Openbaar Ministerie is door de familie van fotomodel Ivana Smit gevraagd haar dood te on derzoeken. De 18-jarige Neder landse vrouw kwam drie weken geleden onder verdachte om standigheden om het leven na een val van twintig hoog in Kuala Lumpur. Ton Voermans Rotterdam M Ivana Smit Advocaat Sebas Diekstra. fotoanp lp Wees hier snel bij! 59a Ind. vliegreis en transfers 8-daagse cruise v.a. Tenerife o.b.v. volpension Ind. servicecharge/fooien t.w.v. €70 p.p. én tafeldranken t.w.v. minimaal €115 p.p. 8 dagen Semi All Inclusive per AIDAprima 8 dagen per Cosfa Mediterranea 539 Ind. vliegreis per Stip-charter transfers 8-daagse cruise per Costa Mediterranea o.b.v. volpension Exclusief bij Stip Reizen Abu Dhabi Sir Bani Yas Island Lanzarote Muscat Teneri Fuerteve Verwen uzelf met deze luxe 8-daagse cruise per 4*+ AIDAprima naar de Canarische Eilanden en Madeira Deze winter heeft u volop de tijd om de eilanden Tenerife, Fuerteventura, Lanzarote en Gran Canaria te ontdekken. Als kers op de taart vaart u ook naar het kleurrijke bloemeneiland Madeira! De reis is inclusief vliegreis, transfers, 8-daagse cruise o.b.v. volpension, fooien/servicebijdrage én tafeldranken. En dat allemaal voor een enorm scherpe prijs v.a. €593. Boek vandaag nog, want deze cruise is tijdelijk sterk in prijs verlaagd! Binnen Buiten Veranda Veranda hut hut hut comfort jan. v.a. 593 v.a. 656 v.a. 683 v.a. 764 feb. v.a. 719 v.a. 809 v.a. 854 v.a. 854 mrt. v.a. 926 v.a. 1016 v.a. 1070 v.a. 1070 apr. v.a. 926 v.a. 1025 v.a. 1061 v.a. 1079 ^5 zie stipreizen.nl/cratfb Maak zeer voordelig een 8-daagse cruise per 4* Costa Mediterranea langs de sprookjesachtige Verenigde Arabische Emiraten Dubai, Abu Dhabi en het sultanaat Oman Ook het mooie Sir Bani Yas Island wordt aangedaan; een prachtige bestemming waar flora en fauna hand in hand gaan. Vorig jaar is deze topcruise bij Stip Reizen beoordeeld met een 9.1! Boek nu tegen een zéér scherpe prijs deze cruise ind vluchten en transfers! Mogen wij u binnenkort verwelkomen aan boord? Binnenhut Buitenhut Balkonhut jan. v.a. 539 v.a. 557 v.a. 584 feb. v.a. 638* v.a. 710 v.a. 809 mrt. VOL v.a. 800 v.a. 899 o.b.v. premiumhut zie stipreizen.nl/crcuab stipreizen.nl °-f 1P Prijs P P-1 Kijk voor nog méér voordelige cruises op onze website! Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Voor deze reizen zijn de ANVR voorwaarden van toepassing, zie de website voor meer informatie. De korting is reeds in bovenstaande prijzen verwerkt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 13