Lieneke Maria Douw-van Straten kijkookop [T1ens9nlinq.nl FAMILIEBERIC 25 Adriaan Jan Zegers Ad Ad Zegers Izak Lindenberg ~Sjaak~ Izaak Jacobus Huijsman Blijf bij mij Heer, want de avond is nabij Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare vrouw, onze lieve zuster en tante Geboren 4 mei 1930, Den Haag Overleden 19 december 2017, Dirksland Zierikzee Jan Douw Zwijndrecht Liesbeth Beeuwkes-van Straten Jaap Beeuwkes (in herinnering) Leiderdorp Jan van Straten (in herinnering) Hans van Straten-van den Berg Castricum Kees en Caroline van Straten-van der Gugten H.I. Ambacht Ria Lammers-van Straten (in herinnering) Henk Lammers Jannie Douw (in herinnering) Baarland Leen Douw (in herinnering) Tannie Douw-Hoeve Moerkapelle Kees en Tiny Douw-Mostert Blei s wijk Jo Douw (in herinnering) Corrie Douw-de Looff Krimpen a/d Lek Ineke Douw Jan Eisses Neven en nichten Correspondentieadres: K. van Straten, Wielewaal 18,1902 KG Castricum De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op donderdag 28 december om 11.00 uur in de 'Pelgrimskerk'Platboslaan 1Haamstede. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Kees Kostense Pieter Johannes Cornelis van de Velde Piet zaterdag 23 december 2017 Na een kortstondig ziekbed heeft Ad het leven moeten loslaten... Met groot verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man, onze vader, schoonvader, zoon, schoonzoon, broer, schoonbroer, oom en oudoom Echtgenoot van Marjolein Cornelisse Terneuzen, +Terneuzen, 16 juni 1958 21 december 2017 Marjolein Zegers-Cornelisse Samantha en Dennis Kevin J.P. Zegers-de Feijter J. Zegers in herinnering A.M. Cornelisse-Kwaak J. Cornelisse in herinnering Fam. Zegers Fam. Cornelisse Correspondentieadres: Zeldenrustlaan 8 4535 GZ Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 28 december om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de naaste familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Ad was de laatste 20 jaar werkzaam bij onze afdeling Technical Expertise Support (afd. Engineering). Ad was zeer geliefd bij zijn collega's. Wij zullen hem missen. Wij wensen Marjolein, Samantha, Kevin en naaste familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Dow Benelux B.V. Collega's TES Terneuzen, 22 december 2017 Zo ben je langzaam, moegestreden uit ons midden weggegleden 2-9-1943 21-12-2017 Lenie Magda en Mark Tinkie en Philippa Tjiske U Molenpolderweg 46 4401 NRYerseke Wij nemen afscheid van Sjaak op woensdag 27 december om 15.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Iedereen die Sjaak heeft gekend is van harte welkom. De Heere is mijn Herder, Met diepe droefheid geven wij u kennis dat de Heere, op Zijn tijd, uit ons midden heeft weggenomen mijn lieve man, onze geliefde vader, schoonvader, opa en mijn overgrootvader Eerder weduwnaar van Elisabeth Steenblok In de leeftijd van 86 jaar. Middelburg: J.H. Huijsman-van de Kreeke Oud-Vossemeer: A.J. Huijsman J.H. Huijsman-Aarnoudse Izak en Judith, Jari Johan en Anne-Wil Egbert Amersfoort: Z.C. Huijsman M. Huijsman-Soegiarti Ralph Kizi Kontich(België): C. Huijsman M. Huijsman-Coveliers Elise Maria Simon Joël 21 december 2017 Henri Dunantlaan 54 4334 BB Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op D.V. donderdag 28 december om 13.30 uur in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 14335 PA te Middelburg. Van 12.45 tot 13.15 uur, voorafgaand aan de dienst is er in de hal van de kerk gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal plaatshebben om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Meliskerkseweg te Meliskerke. Na de begrafenis bent u uitgenodigd om met ons samen te zijn in de Ontmoetingskerk. Liever geen bezoek aan huis. Een woord van dank aan Huisartsen Praktijk Lankhorst, Curadomi Thuiszorg, de Manteling en verder aan iedereen die door het bieden van hulp, op welke manier dan ook, eraan heeft bijgedragen dat meneer Huijsman tot het laatst in zijn eigen vertrouwde omgeving kon blijven. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Oud lid RVTSVRZ Hij heeft met zijn wijsheid veel betekend voor SVRZ Raad van Toezicht en Raad van Bestuur SVRZ Je handen hebben voor ons gewerkt, je hart heeft voor ons geklopt. Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Na een leven dat gekenmerkt werd door zorgzaamheid, hartelijkheid, behulpzaamheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man en maatje, onze vader en trotse opa 8 november 1945 "f 21 december 2017 Els van de Velde - Lammers Jeffrey en Patricia Mirte, Robbin, Evi, Stijn, Eefje Guido en Marcia Owen, Caitlin Antoni Gaudipark 122 4382 KD Vlissingen Geheel naar de wens van Piet, nodigen wij u uit om samen met ons zijn leven te vieren op donderdag 28 december van 14.00 tot 16.00 uur in Hotel Restaurant Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. V2

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 61