OvarJails/) J? 26 FAMILIEBERICHTEN CorneLia/L. Carrie/ Nia Verjaal - Boot A O fTlensen inq.nl Adriaan Jan Zegers Ad Ad Zegers Kees Kostense Elly De Metsenaere - Pladdet Elly De Metsenaere - Pladdet Anton Verjaal Alphonsus Petrus Marie Warrens - Pons - Lizet Oscarine de Vos kijk ook op zaterdag 23 december 2017 Na een kortstondig ziekbed heeft Ad het leven moeten loslaten... Met groot verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man, onze vader, schoonvader, zoon, schoonzoon, broer, schoonbroer, oom en oudoom Echtgenoot van Marjolein Cornelisse Terneuzen, 16 juni 1958 t Terneuzen, 21 december 2017 Marjolein Zegers-Cornelisse Samantha en Dennis Kevin J.P. Zegers-de Feijter J. Zegers in herinnering A.M. Cornelisse-Kwaak J. Cornelisse in herinnering Fam. Zegers Fam. Cornelisse Correspondentieadres: Zeldenrustlaan 8 4535 GZ Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 28 december om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de naaste familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Ad was de laatste 20 jaar werkzaam bij onze afdeling Technical Expertise Support (afd. Engineering). Ad was zeer geliefd bij zijn collega's. Wij zullen hem missen. Wij wensen Marjolein, Samantha, Kevin en naaste familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Dow Benelux B.V. Collega's TES Terneuzen, 22 december 2017 Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Oud lid RVTSVRZ Hij heeft met zijn wijsheid veel betekend voor SVRZ Raad van Toezicht en Raad van Bestuur SVRZ Enige en algemene kennisgeving De wil was er nog, de kracht was er niet meer Met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en schoondochter Weduwe van Rudi De Metsenaere Zuidzande, 27 februari 1955 Oostburg, 21 december 2017 Cindy Denise Mirthe Wendy Ten Peter Lisa George t Cormack Correspondentieadres: Gouverneurstraat 5 4524 BB Sluis Het afscheid vindt in besloten kring plaats. U kunt online condoleren op www.quataert.nl Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze trouwe medewerkster en collega De herinnering aan de prettige en betrokken samen werking zal in onze gedachten blijven. We zijn dankbaar voor haar loyaliteit en inzet gedurende haar 29-jarig dienstverband. Elly, we zullen je missen, je was en blijft één van de onze. We wensen haar kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte en kracht toe bij het dragen van dit verlies. Familie Wemaer en haar collega's Restaurant Ter Kade, Sluis "Treur niet om mijn heengaan. Onthoud mij zoals jullie mij gekend hebben." Na jaren van langzaam afnemende gezondheid is rustig ingeslapen Middelburg, 15 december 1937 Roosendaal, 14 december 2017 Bram en Leintje Luteyn Jim en Willy Luteyn Els en Piet van den Ameele De uitvaart van Corry heeft op haar nadrukkelijk verzoek in besloten kring plaatsgevonden. "Bedankt voor jullie vriendschap en hulp bij wat ik zelf niet meer kon." Corrie Correspondentieadres: Golda Meïrstraat 15, 4463 DC Goes Enige en algemene kennisgeving Ik zal er zijn voor jou Ik laat je niet alleen Ik zal er zijn voor jou Een lichtstraal om je heen. In de nacht van 15 december overleed onze geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Renesse, 8 mei 1927 Terneuzen, 15 december 2017 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, 15 december 2017. Corr.adres: Hobokenstraat 18,4826 EK Breda De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgsaam Wooncentrum Bachtendieke. De hardloper is binnen De laatste wedstrijd was lang en zwaar Je hebt gestreden tot de finish En je verdiende rust nu gevonden. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa, schoonzoon en schoonbroer echtgenoot van Hontenisse, 26-11-1945 t Terneuzen, 21-12-2017 Kloosterzande: Lizet Warrens - de Vos Clinge: Matthieu en Joyce Warrens-van den Branden Sharon Demi Kloosterzande: Ceciel de Vos - van de Walle Clinge: Vera de Vos Correspondentieadres: Hof te Zandeplein 23, 4587 CK Kloosterzande apwarrens@zeelandnet.nl Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 27 december 2017 van 19:00 tot 19:30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 28 december 2017 om 10:30 uur in de aula van het Monuta crematorium, naast het voornoemde uitvaartcentrum. Graag alleen schriftelijke condoleance. Een speciaal woord van dank aan "de Thuiszorg" van Zorgsaam voor alle goede zorgen die zij de laatste 10 jaar aan F ons hebben gegeven. Mocht u geen rouivkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 193