Busmen/ass Frisse wind Baudet laat Het Binnenhof sidderen Quote We zijn eindelijk weer wakker CCCC van Connie maakt de stad leuker en sneller Fintessa opnieuw beloond met 'Oscar' Ondernemers zijn bij Tribes leiders van hun eigen stam' Tieleman Keukens in design met Eric Kant Japanse sterrenkok viert Kerstmis bij Schmidt Zeevis Minder kilo's en gezonder Niet helemaal de verdediging die ik in gedachte had Martine Hafkamp trots: THEO NewFysic-challenge 20 IS: "Je kunt niet alleen met je hoofd politiek bedrijven!' Mark Rutte WWW.TRIBES.NL WWW.CCCCGROUP.COM WWW.FINTESSA.NL WWW.SCHMIDTZEEVIS.NL www.tielemankeukens.nl www.newfysic.nl De WD is zo langzamerhand een echte regentenpartij. Dus Thierry Baudet is precies op tijd. Net zoals Pirn destijds in Rotterdam zegevierde, kom t de victorie van Thierry ook in een grote stad. Maar nu dan in Amsterdam. 2018 wordt het jaar van de waarheid. Niet alleen voor Baudet, maar ook voor al die andere politieke partijen. Want ons politieke systeem wankelt. Niet alleen vandaag maar ook gisteren, het afgelopen jaar, zelfs de afgelopen 15jaar. De gevestigde politieke partijen hebben dus alle redenen om zich zorgen te maken. Ze zien dat het kantelpunt nabij is. Maar ze houden zich vast aan een allerlaatste strohalm. Dat is de enige zekerheid die ze nog hebben: macht! Ondertussen zijn de kiezers zoekende. Ze heb ben hun buik er vol van. Van Europa en van al die loze beloften, Is de opmars van Baudet zo raar? Nee dus. Maar hij moet nog veel leren. Maar we zijn weer wakker. Dankzij Thierry. Eindelijk! ...Eugène van Dun en Conny Witteman... Stadsverkeer in de hele wereld is hectisch en onvriendelijk. Parkeerproblemen, haast, ongeduld. „Het stadsverkeer kan sympathieker en efficiën ter," zegt ontwerpster Connie Witteman. Op basis van het bestaande chassis van de elektrische Biro ontwierp zij een vervoermiddel waar iedere stadsbewoner vro lijkvan wordt: Connie's Creative Car Concept, kortweg de CCCC. Een eigenwijs en charmant ver voermiddel. De CCCC is er in zeven eigentijdse kleuren. Van buiten compact, van binnen exclusief en luxueus vormgege ven. Met gecapitonneerd leer en onderscheidende velgen. De comfortabele stoelverwarming maakt het geheel compleet. Er zijn geen parkeerproblemen omdat de CCCC overal gepar keerd kan worden. U laadt hem al op voor 1 euro per keer. Ge woon in het stopcontact. Met een volle accu rijdt u 100 kilo meter. Dankzij de transparan te cabine is het zicht op de om geving verbluffend fraai. Zakenpartners Han Schuiten en Martine Hafkamp. „We staan voor daadkracht, durf en dynamiek! Schrijf dat maar op, Harry," roept mr. Theo Hiddema op het moment dat de Politicus van het Jaar Thierry Baudet achter de vleugel in de hal van het Amsterdamse hotel De L' Europe speels een paar akkoorden aanslaat. Baudet tikt Hiddema, die elke dag start met een kop sterke kof fie, even aan en lacht: „Dankje wel, vice", zegt de jeune premier tegen zijn politieke kornuit de vlijmscherpe dandy-advocaat. Ze zijn al gewend de rituelen in de Tweede Kamer. Zoals de talloze en oneindig lange com missievergaderingen die in Binnenhof-jargon AO' worden genoemd en het politieke hand jeklap. Even later brengen we aan tafel in het restaurant Bord'Eau een toost uit op de kr oning van Baudet. Helemaal uit het niets kwam hij in de Tweede Kamer en in de peilingen is zijn Forum voor Democratie groter dan de PW Hij laat de VVD bibbe ren, de oude politiek huiveren en jongeren komen in actie en worden lid. „Ik heb het vannacht gevierd met een paar glazen", lacht Bau det jongensachtig als hij de har telijke felicitaties in ontvangst neemt. ...Eduard Schaepman... Je komt er om te werken, te vergaderen, te ontmoe ten en ook nog eens voor de lekkerste koffie! Tribes Inspiring Workplaces biedt alle faciliteiten die een on dernemer nodig heeft. Van de vijfsterren flexibele werkplekken, tot inderdaad vergaderruimtes, business adressen, kantoorruimtes en ontmoetingsplekken in een inspirerende omgeving. Van Amsterdam, Rotterdam, Brussel en zelfs binnenkort in Frankfurt. Eduard Schaepman, beden ker en oprichter van Tribes, liet zich inspireren door oude nomadische stammen. On dernemers ziet hij als gelijk gestemde professionals. Hun bedrijven zijn de 'stammen' van de 21e eeuw. „Elke vesti ging heeft een eigen hero-tri- be. Die stam vindt u overal terug in de vestiging en daar kunt u zich door laten inspi reren tijdens uw werk", aldus Schaepman. Bent u op zoek naar nieuwe huisvesting? En wilt u samen met startups, zzp'ers, mkb'ers en grote bedrijven in een uit dagende omgeving werken? 'Chief' Eduard Schaepman leidt u graag rond! Hij haalt deze ochtend zijn schouders op over de steken on der water van minister Ollongren en van andere politici van de vermolmde politiek. De dijken staan op doorbreken in Den Haag, het partijkartel moet worden gesloopt en Nederland moet zich gaan voorbereiden op een nieuwe toekomst, is kort weg de missie van Thierry. „We moeten 15 jaar vooruitkijken in onze samenleving. Hoe zien onze steden er dan uit?", zegt Thierry Baudet, die in maart in Rotterdam en Amsterdam aan een politieke opmars wil begin nen. Aan tafel met dochter Suze, Theo Hiddema en Baudet lijkt het wel of de klok wordt teruggezet. Het doet denken aan de turbulente tijd met Pim Fortuyn. De plicht roept. „Ga je mee naar Den Haag?", roept Thier ry alsof hij zijn oudere broer aanspreekt. Hiddema knikt. De laatste loodjes voor het politieke reces. Daarna gaat Een vrolijke toost met champagne op de nieuwe Politicus van het Jaar 2017 Thierry Baudet. „Laat je niet kisten Thierry!", zegt Harry Mens met dochter Suze, Thierry Baudet en mr. Theo Hiddema aan tafel. Baudet er even tussenuit. Met zijn vriendin naar Thailand. Opladen voor de overmees tering van Amsterdam en Rotterdam. „Tot snel!" EN WEG ZIJN ZE! Staand: Karin en Jan Tieleman Zittend: Martin (r) en Peter Tieleman De beste Japanse kok van Nederland komt vandaag en morgen in actie bij Schmidt Zeevis. Akira Oshima, voor malig sterrenkok van het restaurant Yamaza- to in het Amsterdamse Okura, verwerkt ex clusief een gekweekte Blue Fin tonijn van 150 kg tot drie Japanse ge rechten. Akira Oshima Jos van Vuren (I) en Marcel van Breda Een kerststunt van jewelste van Marcel van Breda en Jos van Vuren, de directeuren van Schmidt Zeevis. Want Oshima is een culinair kunstenaar, een virtuoos. Hij werkt alleen met de beste kwaliteit en laat de smaak papillen dansen van vreugde. Het team van Schmidt Zeevis maakt inmiddels overuren. Geen Kerstmis, maar 'kerstvis' in Rot terdam. Daarom heeft Schmidt Zeevis de openingstijden van de (web-)winkel verruimd en worden de bestellingen thuis bezorgd. Schmidt Zeevis speelt in de absolute eredivisie met het assortiment vissoorten, visge rechten! En op Oudejaarsdag luidt de winkel het jaar uit met oesters, een champagneproeverij! Fintessa Vermogensbeheer is voor de zesde keer door de lezers van het blad Cash ver kozen tot 'Beste Vermogens beheerder 2017'. De trotse directeur Martine Hafkamp nam de prijs in ontvangst tij dens de Beleggersfair in de Beurs van Berlage. „Ons beleggingsbeleid is solide, goed te doorgronden en volledig transparant. Geen beleggings fondsen of eigen producten. Wij beleggen louter in individuele aandelen en obligaties, aange vuld met beursgenoteerde trac kers," vertelt Hafkamp over het succes. „We streven naar een zo opti maal mogelijk rendement op de lange termijn. Dit doen we door een goede spreiding aan te brengen over regio's, sectoren en valuta. Het gevolg is dat er rendement-technisch niet snel grote uitschieters naar boven of beneden zullen zijn." Fintessa onderscheidt zich door het zeer regelmatige en persoonlijke contact met de cliënten. Eric Kant Tieleman Keukens is een hecht en zelfstandig fami liebedrijf in Middelharnis op het Zuid-Hollandse ei land Goeree-Overflakkee. De keukenspecialist levert en monteert al meer dan 55 jaar kwaliteitskeukens door Ne derland en wereldwijd. In een markt waar iedereen de verhalen wel kent over wat er mis kan gaan met de aankoop van een keuken, vormt Jan Tieleman de uitzondering. Spe cialistische kennis, kwalitatief hoogwaardige producten en een montagedienst met eigen vakmensen. Sinds 2013 werken Tieleman Keukens en ERIC KANT Con temporary Design nauw samen. Wat begon met een interieur ontwerp voor een woning groei de uit tot een vernieuwende luxe showroom en de ontwikke ling van het Tieleman Exclusief keukenlabel designed by Eric Kant. Eric is één van de topinte- rieurarchitecten van Nederland met 25 jaar ervaring. ...Marianne Baars... Het nieuwe jaar is hét mo ment om voor jezelf de punt jes op de i te zetten. In het oude jaar maken we de ba lans op: gezonder leven en minder kilo's zijn de goede voornemens. NewFysic, de succesvolle af slankmethode, biedt de tools voor die gezondere levensstijl. Mét een coach, een voedings plan op maat en ondersteuning door supplementen op natuur lijke basis voelt u zich al heel snel fitter: de weg ligt open naar een gezonder bestaan. „Dat gunnen we iedereen, dus in 2018 gaan we met z'n al len van start met de NewFysic Nieuwjaars Challenge," aldus CEO Marianne Baars. „Daag uzelf uit om in 4 weken tijd op een gezonde en verantwoorde manier 4 kilo kwijt te raken. Voor sommigen de manier om weer lekkerder in hun vel te zit ten, voor anderen de perfecte start van een langer traject."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 18