OvsrJsderi tk ■prft «s Daritójsiuhjing O IHensen inq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 Adriaan Jan van der Bliek Dees van de Vijver Louisa Elegeert-van Damme Een nieuw gebod geef Ik u, dat gij elkander liefltebt; gelijk Ik u heb liefgehad, dat gij ook elkander liefhebt. Joh. 15:34 Na een gelukkig huwelijk van ruim 50 jaren is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame en onmisbare vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Izabella Krina Boogert - Beeke Schoondijke, 9-10-1947 Gorinchem, 19-12-2017 Nieuwland: Andries Honolulu (VS)Adwin en Mahsan Cyrus Jasper Gouda: Marja en Floribert Manuel Quinten Gorinchem: Martijn Nieuwland, 19 december 2017 Corr. adres: Begrafenisonderneming Leerdam Postbus 319 4140 AH Leerdam De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 27 december om 13.30 uur in de Hervormde kerk van Nieuwland. De begrafenis vindt aansluitend plaats om 14.30 uur op de Algemene begraafplaats te Nieuwland. Wenst u de dienst bij te wonen, dan wordt u verzocht om 13.15 uur in de kerk aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Dorpshuis Brandpunt, Torenstraat 1 in Nieuwland. Iza hield van bloemen. Onze dank gaat uit naar de vele, vele mensen die hun medeleven hebben laten blijken door kaarten, gesprekken en bloemen tijdens de korte, maar ernstige ziekte van Iza. Indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, dan kunt u deze kennisgeving als uitnodiging beschouwen. Iza Wij hebben met droefheid kennisgenomen van het overlijden van Marieke van der Zanden - Serrarens Marieke was als vrijwilligster lid van het koor in Antonius Kloosterzande. We hebben Marieke gekend als een trouw en vriendelijk persoon binnen het vrijwilligerswerk. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Medewerkers en vrijwilligers van Zorgsaam Zorggroep Zeeuws Vlaanderen Adrie Op een winternacht sterft een vriend Een tak aan de grote mensenboom zal in de lente niet meer bloeien. Alleen de herinneringen zijn nog levend... Met veel verdriet maar dankbaar dat hij zo lang bij ons is mogen zijn, hebben wij op de donkerste dag van het jaar afscheid van elkaar genomen weduwnaar van Lucie van de Vijver-van Vlierberghe Hij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Clinge: Jos van de Vijver en Liesbeth Taalman 20 december 2017 Vlasstraat 15, Heikant Correspondentieadres: Jac. Jordaensstraat 23, 4567 DG Clinge De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 27 december om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid voor een persoonlijke condoleance. Dank aan iedereen die hem en ons in de afgelopen weken, maanden en jaren heeft bijgestaan. We ontvingen het overlijdensbericht van Cornelis Kostense Van 1996 tot 2008 was Kees voorzitter van Stichting Het Zeeuwse Landschap. We gedenken hem als een zeer betrokken en aimabel mens die veel heeft betekend voor de Zeeuwse natuur en onze organisatie. Raad van Toezicht, directie en medewerkers van Stichting Het Zeeuwse Landschap Wilhelminadorp, 21 december 2017 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlij den van ons zeer gewaardeerd oud-lid Kees Kostense De heer Kostense was een bijzonder aimabel man. Hij heeft in verschillende functies erg veel voor onze club en de regio betekend. We zullen hem missen. Wij wensen Ineke, Peter, Maaike, Elise, kleinkinderen en verdere familie en vrienden alle sterkte toe met dit grote verlies. Lionsclub West Zeeuwsch-Vlaanderen de heer C. Kostense Oud geneesheer-directeur Ziekenhuis Walcheren 9 11 V 0T1 Hiermee willen wij u danken voor de getoonde belangstelling na het overlijden van Overleden 9 november 2017 De bloemen, de kaarten en de persoonlijke condoleances zijn voor ons een extra steun geweest om het verlies te dragen. Familie Elegeert Westdorpe, december 2017 vrijdag 22 december 2017 kijk ook op Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus Adrie en Annie Ineke en Jaap Koos en Willem Elly en Jan Janny en Sjaak Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken, aan wat is geweest. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze liefhebbende vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Chris van Hermon t Ellewoutsdijk, 9 april 1925 t Oostburg, 20 december 2017 Aardenburg: Sjaak Biervliet: Anke en Daniël Corien en Ivo, Casper en Lisa Rianne en Albert Ineke en Frietjoff Aardenburg: Wim en Rosemarie Merel en Benoit Erika en Roland, Saar Koen Haaren: Ada en Piet Janpieter Hanneke Adeline en Ayo Noud Correspondentieadres: Landstraat 25, 4527 CW Aardenburg De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 27 december om 11.00 uur in de kerk van de Doopsgezinde Gemeente, Weststraat 37, 4527 BR Aardenburg. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats te Aardenburg. U bent in de gelegenheid om te condoleren na de afscheidsdienst in voornoemde kerk. Wiltu, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ons bereikte het trieste bericht van het overlijden van Wij wensen de naaste familie alle kracht toe in de komende periode om dit verlies te verwerken. Raad van Commissarissen en Raad van Bestuur Admiraal De Ruyter Ziekenhuis. ADMIRAAL DE RUYTER ZIEKENHUIS COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 92