ftl Concert at Sea in mum van tijd uitverkocht Nieuw in onze RolfBenz studio! 3 men, hun bezoek nu vlak voor kerst plannen." Bij Vertigo kunnen niet alleen dames en heren terecht; de kapper is ook gespecialiseerd in kinderen. De afgelopen dagen was het een ko men en gaan van dametjes en heertjes die vanwege het aanko mende kerstgala op school even een kerstkapsel gingen halen. Lucht- meijer: „En ze worden steeds jon ger! Gisteren hadden we twee klas genootjes van zeven. Tien jaar gele den had je dat nog niet zo. Ik denk dat het uit Amerika is komen over waaien. Vroeger kreeg je alleen de moeders, nu ook hun kinderen. Ze willen krullen, glitterspray, in vlechten, make-up, oorbellen, alles om bij het kerstdiner mooi voor de dag te komen." Krullen Terwijl Colin plaatsneemt tussen de wachtenden op de bank bij de kerstboom, neemt Lilian Verhoole zijn vriendin Nienke onder han den. Ze wijst op haar smartphone, waarop een foto staat van een weel derige bos krullen. Zó moet haar kerstcoupe worden. Onder het folie dat haar haar bedekt, zitten blonde highlights. Nu maar wachten. „Eer ste en tweede kerstdag ga ik lekker koken", vertelt Nienke terwijl de verf intrekt. „Ik doe de koksoplei ding, dus ik kook liever zelf dan dat ik uit eten ga." Ze somt op: amuse met vis en voorgerecht, zelfgemaakte garna- lenkroketjes, als tussengerecht oos terse pompoensoep en als hoofdge recht een lekker stukje rundvlees met rodewijnsaus, spruitjes en pas- tinaakpuree. Dat alles opgediend in glittertop met leren rok, mooie panty en hakken. En als kers op de taart: de krullenbos met hight- lights. Om kwart over tien heeft Nienke plaatsgenomen in de stoel. Drie uur knippen, verven, föhnen en stylen later is het klaar. Colin kijkt goed keurend vanaf de bank naar het re sultaat: helemaal kerstklaar! STILTESTOEL Ze willen alles om bij het kerstdiner mooi voor de dag te komen Concert at Sea - vrijdag 29 en zater dag 30 juni volgend jaar - is uitver kocht. De kaarten waren in een mum van tijd weg. Alleen voor de extra avond op donderdag 28 juni was gisteren nog een handjevol tickets beschikbaar. Zoals verwacht leidde het begin van de kaartverkoop, gisteren om 10.00 uur, tot grote drukte op de website van Concert at Sea. Veel mensen lukte het niet om kaarten te bemachtigen. Het uit gangspunt dat wie het eerst in de wachtrij stond ook het eerst aan de beurt zou zijn, werd volgens veel bezoekers niet waargemaakt. Ook de betaling leverde in diverse geval len moeilijkheden op, waardoor mensen uit het systeem werden ge gooid en weer achter aan in de wachtrij belandden. Al kort na het begin van de kaart verkoop verschenen er berichten dat de eerste tickets op Marktplaats worden aangeboden. Concert at Sea wil juist doorverkoop en zwarthan del voorkomen. Rond half twaalf bevestigde de festivalorganisatie dat de weekend kaarten en de dagkaarten voor de vrijdag en zaterdag volledig zijn uitverkocht. „De vraag was vele malen groter dan het aantal be schikbare tickets." 2e Kerstdag geopend vanaf 12.00 I 25 december gesloten vrijdag 22 december 2017 voor een kerstcoupe Een goede kapster kan niet alleen knippen, maar ook bab belen. Althans, het praatje met de klant is onderdeel van de kappersopleiding. Het bab beltje is onderdeel van de om gang met de klant en bevor dert de persoonlijke relatie, wat de kans vergroot dat de klant terugkomt. Een stilte wordt door veel klanten als pijnlijk ervaren, is het uit gangspunt, en dat moet de kapster of kapper voorkomen met ijsbrekers als: „Lekker weertje, hè?" „Al op vakantie geweest?" „En, al plannen voor de vakantie?" Toch zijn er ook klanten die liever in stilte geknipt worden, ontdekte kappersformulehuis Wave International (van onder meer Cosmo). De babbelende kapster bleek een vaak ge noemde ergernis. Aanleiding voor het concern om in de Cosmo-zaken 'stiltestoelen' te plaatsen. Anderhalfjaar later zijn ze er nóg - een teken dat er inderdaad mensen zijn die graag de ogen sluiten en in alle rust genieten van de hoofdmassage en de vaardige handen die het haar weer in model brengen. - Irene Luchtmeijer, Vertigo M Nienke Cruson laat de foto zien. Zo moet het worden. Irene Luchtmeijer van Ver tigo. FOTO'S LEX DE MEESTER Rolf Bosboom Renesse ROLF BENZ Mera bank Designer: Beek Design Nieuwendijk 89 Axel, Zeeuws-Vlaanderen +31 (0)115-562010, www.pot.nl Ook elke zondag geopend van 12.00-18.00 15.000 m2 design topmerken Woonstoffering en Siematic Keukenstudio op de 1e verdieping pot interieur axel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 76