Mariska SCootweg Mariska SCootweg Cornelis van de Plasse Catharina de Kubber (Tiny) Lia van de Plasse-Tolhoek Cornelis van de Plasse Cornelis van de Plasse Tiny - Maartje TauCina - - Maartje TauCina - Maartje Paulina Mariska Slootweg Mariska Slootweg vrijdag 22 december 2017 kl|k ook op Q mensenlinq.nlFAMILIEBERIC15 Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. In liefde losgelaten Mijn lieve man, onze papa, opa echtgenoot van Hij overleed op 19 december 2017 in de leeftijd van 77 jaar. Yerseke: Lia Yerseke: Jeanet en Warner Sharon en Roel, Brent, Bedde Kenny en Chelsea Pim (in dierbare herinnering) Kapelle: Linda en Kees Anouk Niels Kattendijke: Monique en Jacco Pompe van Meerdervoortstraat 9, 4401 KE Yerseke De afscheidsdienst die geleid wordt door Ds. P. Tolhoek, wordt gehouden op zaterdag 23 december om 10.30 uur in het verenigingsgebouw, Molenlaan la te Yerseke, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Molenlaan aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in bovengenoemd verenigingsgebouw. Speciale dank gaat uit naar de huisartsenpraktijk Yerseke en "de meiden" van de Buurtzorg voor de liefdevolle verzorging. Met verdriet in ons hart, maar met mooie herinneringen nemen wij afscheid van onze lieve broer, zwager en oom Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Lia, de kinderen en kleinkinderen. Wassenaar: Jaap t Etie en Arie Kapelle: Addy en Jan Roosendaal: Corrie t Kees en Anja Neven en nichten Tot ons grote verdriet is overleden onze lieve vriend Wij zijn dankbaar voor de lange en mooie vriendschap die we samen mochten beleven. Leo en Kathy Weeland Corrie Philipse (in liefdevolle herinnering Dick Philipse) Leo en Sonja Vogelaar Zeer bedroefd maar met onuitwisbare herinnering aan haar leven hebben wij op veel te vroege leeftijd afscheid moeten nemen van onze lieve kleindochter en nichtje We zullen je missen. Oma Stien opa Ad Anja Eduard Willyam& Sonja John Michael Soraya Neven nichten Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet open doen, want Gij hebt het gedaan. Psalm 3910 Met diepe droefheid geven wij u kennis dat door de Heere op Zijn tijd, door een ernstig ongeval uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame dochter en zus in de leeftijd van 8 jaar. Martin en Joanne Slootweg - van Zweden Wilco Jonathan 19 december 2017 Oude Rijksweg 4 4413 NA Krabbendijke Mariska is deze dagen bij ons thuis. Er is gelegenheid tot condoleren vandaag vrijdag 22 december van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. zaterdag 23 december om 13.30 uur in genoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Dorpsstraat te Krabbendijke. Indien u de dienst wenst bij te wonen wordt u verzocht om 13.20 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid tot condoleren. - Geen bloemen - Na een tragisch ongeval En een strijd die zij niet kon winnen Is op veel te jonge leeftijd van 31 jaar Onverwacht uit ons midden gerukt Mijn mama, onze dochter, zus, kleindochter, nicht en tante 24-11-1986 f 20-12-2017 Jaylana Jan en Goula de Kubber Arjen, Michel t Roland en Jennifer Vayen, Daley Remco en Lynette DavinaKeyshia en Jaydian Sandra en Martin Kyen, Zion Stephanie en Harm Jaycee, Jayden en Tessa Correspondentieadres: Krimweg 160 7 3 51 TM Hoenderloo De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 28 december in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Tiny vanaf 14.00 uur. Aansluitend volgen de afscheidsdienst en een informeel samenzijn. Heer! Wijs mij toch Uwe wegen Die Gij wilt dat ik zal gaan. (Ps. 25:2 ber.) Zeer verslagen delen wij u mee dat op het aller onverwachts door de Heere van ons is weggenomen mijn geliefd kleinkind en ons lieve nichtje op de zeer jonge leeftijd van 8 jaar Wij wensen Martin en Joanne met de kinderen de ondersteuning van de Heere toe in dit zeer zware verlies. N. Slootweg M.M. Slootweg - Jansen (in liefdevolle herinnering) Marleen Roel, Rens, Marije, Niek Arne, Sjoerd Jaap Anne, Boas, Nathan, Ralf Johan Elize, Mareth, Tirsa Lianne Waarde, 19 december 2017 Na een tragisch ongeval is van onze zijde weggenomen onze lieve, spontane in de jonge leeftijd van 8 jaar 19 december 2017 Zaamslag: Opa Jan en Willy van Zweden - Noorduin In herinnering: Maartje van Zweden - van Fraassen Krabbendijke: Huiben Marieke van Zweden - Kaan Krabbendijke: Lianne en Tom Bakker - van Zweden Kruiningen: Lau van Zweden en Robyn Mabelis Kruiningen: Lenard en Elize van Zweden - Meeuwsen Oostdijk: Corina en Adrian Steketee - van Zweden Neefjes en nichtjes We vragen de Heere om Zijn kracht om dit grote verlies te kunnen dragen, in het bijzonder voor Martin, Joanne, Wilco en Jonathan. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van dochter van onze gewaardeerde medewerker en collega Martin Slootweg. Wij wensen Martin, Joanne, Wilco en Jonathan veel sterkte met dit enorme verlies. Directie en medewerkers Vervaet van Weele Wolphaartsdijk Vervaet Biervliet Vervaet Steenbergen COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 51