ÜvarJailen 14 FAMILIEBERICHTEN Izaak de Klerk Ome Sjaak Sjaak de Klerk Cornelis Jan de Back O fflensen.inq.nl Voor jou ging het sterven niet ineens Je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld. Ook niet wat je hebt geleden. Verdrietig, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa en opa Hollande Sjaak Middelburg, 5 juli 1927 t Middelburg, 20 december 2017 Middelburg: J. de Klerk-den Boeft Heurtevent, Magda van Dartel-de Klerk Frankrijk: Fons van Dartel Middelburg: Peter de Klerk in liefdevolle herinnering Middelburg: Hans de Klerk Ellie de Klerk-van Langeraad klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerksters van Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. Penninghoek 7 4331 PN Middelburg Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in Het Walchcrs Uitvaartcentrum, Logistiekweg 7 te Vlissingen. Alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdag 23 december van 15.30 tot 16.15 uur. De plechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 27 december om 14.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot het condoleren van de familie in de ontvangstruimte van de begraaf plaats. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen verzoeken wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vedrietig delen wij u mede, dat op hoge leeftijd van 90 jaar is overleden de (bijna) identieke tweelingbroer van onze 12 jaar geleden overleden opa Piet. Sjaak en Ellie Labeur-de Klerk kinderen en kleinkinderen Middelburg, 20 december 2017 Onze lieve buurman van het pleintje van de Penninghoek is overleden. Carla, Kees, Trijntje, Wim, Gerard, Eddy, Iris, Mariët, Anita, Kees M. Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij zolang bij ons mocht zijn, delen wij u mee, dat na een geduldig gedragen ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen, onze geliefde broer, zwager, oom en oudoom Marinus van Belzen Rinus in de leeftijd van 89 jaar. Zijn zorgzaamheid voor ons en onze kinderen, houden we in dierbare herinnering. We zullen hem erg missen. Vlissingen: M. de Nooijer-van Belzen Vlissingen: L. van Belzen N. van Belzen-Schroevers Vlissingen: Ria en Piet Amemuiden: Ina en Ad Willie en Wim Johan Arnemuiden: Henk en Carolien Carolien en Evert Hans en Mirjam Oosterland: Elvira Vlissingen: Liesbeth Achterneven en -nichten In liefde denken wij aan degenen die ons eerder ontvallen zijn. 20 december 2017 Nieuwlandseweg 63,4341 CN Amemuiden Onze dank gaat uit naar dokter R.D.M. de Kuyper, de medewerkers van WVO Zorgen Zorgzuster Zeeland voor alle goede zorgen. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. zaterdag 23 december om 10.45 uur in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Amemuiden. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 10.15 uur tot 10.30 uur gelegenheid om afscheid van Rinus te nemen, voor degenen die hem persoonlijk hebben gekend. Heeft u geen rouwkaart ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Geen bloemen. V Toen kwam de onverwachte dag de dag dat de stilte kwam Bedroefd geven wij u kennis dat, van ons is heengegaan Kees Kats, Kats, 7 juni 1930 19 december 2017 J. de Back t J.B. de Kam - de Back C.J. de Back t N.F. de Back en verdere familie Correspondentieadres: N.F. de Back Arnelaan 4 4535 CN Terneuzen Het afscheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. We ontvingen het overlijdensbericht van Cornelis Kostense Van 1996 tot 2008 was Kees voorzitter van Stichting Het Zeeuwse Landschap. We gedenken hem als een zeer betrokken en aimabel mens die veel heeft betekend voor de Zeeuwse natuur en onze organisatie. Raad van Toezicht, directie en medewerkers van Stichting Het Zeeuwse Landschap Wilhelminadorp, 21 december 2017 Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve, altijd meelevende Ome Rinus We zullen hem erg missen. Reinier en Elvie Madeion en Mariska Tjeerd Amandy William Marline Amemuiden, 20 december 2017 de heer C. Kostense kijk ook op vrijdag 22 december 2017 Ons bereikte het trieste bericht van het overlijden van Oud geneesheer-directeur Ziekenhuis Walcheren Wij wensen de naaste familie alle kracht toe in de komende periode om dit verlies te verwerken. Raad van Commissarissen en Raad van Bestuur Admiraal De Ruyter Ziekenhuis. A ADMIRAAL DE RUYTER ZIEKENHUIS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 50