OP DE VARAGIDS 26 nummers voor maar €15,- NEEM NU EEN ABONNEMENT Ga naar www.varagids.nl/pzc Het beste mediaweekblad van Nederland 29 DUBBELDIK INTERNUM KORTING voor, gaat naar de bios en corrigeert hem bij 'te veel schietspelletjes'. „En ik bied hem een luisterend oor. Ik kan urenlang naar hem kijken. Wat is hij toch lief. Aardig. Mooi", zegt De Nijs, die al optrad in de speeltuin van de kleuterschool. Waarom nog een kind? werd - vooral achter zijn rug - gesmoesd. „Jet wilde het graag, al zo lang. Wie ben ik om dan zo egoïs tisch te zijn?" Natuurlijk is hij kwetsbaarder ge worden, beseft hij. „Vroeger ging ie dereen dood, behalve jij, dat idee had je. Nu ben ik nog steeds niet bang voor de dood, als hij maar niet te snel komt. Niet voor mezelf, maar voor mijn kinderen. Ik hoop dat ik er nog ben als Julius in de puberteit is. Om hem indrukken mee te geven, te pra ten en zeggen dat ik van hem heb ge houden. Dat als ik ga, dat erbij hoort. Maar Jet is 27 jaar jonger, hij is in goede handen." Eerst telt het nu, kerst, zijn verjaar dag, het jubileumconcert op 6 januari in het Concertgebouw. Het nieuwe materiaal geeft veel energie. Als je al leen maar aan het herkauwen bent, verdwijnt het enthousiasme. We zijn met de band al zo lang bij elkaar. Houden elkaar scherp. Ik heb tegen die jongens gezegd: 'Als er ooit een moment komt dat het niet meer gaat: zeg het me in vredesnaam'. Maar de stem en conditie zijn nog goed, fy siek gaat het ook. Ik hoop dat de mensen in het Concertgebouw straks zeggen: jazeker, hij kan het nog steeds." nen, je ziet ze met hun halzen om el kaar heen draaien. Ze staan voor mo nogamie, blijven hun hele leven bij elkaar, iets waar mensen af en toe zo veel moeite mee hebben. Met Jet ben ik nu, alles bij elkaar, zo'n 25 jaar sa men. Flirten doe ik nog steeds, maar verder ga ik niet. Ze hoeft zich geen zorgen te maken." Met Papa-Oto brengt Belinda hem terug naar het verleden waarin Rob de Nijs vaak 'weg en onderweg was'. „Ik was bezig met mijn carrière, met geld verdienen voor mijn gezin. Voor Robbert, mijn oudste zoon, was ik 'papa oto'." Uitgerekend met Robbert zingt hij dit lied. „Dat duet was een geweldige ervaring. Hij heeft geen ambities om op te treden. Heeft hij nooit gehad. Hij woont en werkt in Rotterdam, in de horeca. Zijn lust en zijn leven. Ik laat hem vrij in wat hij wil. Dan ben je het gelukkigst. Ik denk ook niet dat hij jaloers is op Julius nu. Hij begreep het toen en nu ook." Andere vader Rob de Nijs bekent dat hij 'een an dere vader is' voor Julius, die nu pas een jaartje naar school gaat. „Ik ben meer met hem bezig, omdat ik ge woonweg meer tijd heb. Vroeger trad ik drie, vier of vijf avonden per week op, nu één hooguit twee keer. Dat kon destijds niet." Nee, hij gaat niet met hem voetbal len ('Dat deed ik ook niet met de oudsten toen ik daar fysiek beter toe in staat was'), maar hij puzzelt, leest vrijdag 22 december 2017 T~ VOOR T*EE WEKEN/ 23 DECEMBER 2017- 3 JANUAflJ 2018 •Cl,20 VARAGIDS 53% Deze aanbieding is geldig t/m 31 december 2017 en geldt tot wederogzegging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 29