WÊ ■y BEEKSE BERGEN Ontdek de wonderen van Egypte Q reiskatern.nl Iw nmiinmnniiimiiii (f) Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Maak de wintermaanden extra speciaal! Ontdek onze natuur in het donker 8-daagse Nijlcruise Van 29,50 voor 19,95 per ticket* JU 4 Bestel uw tickets op pzc.nl/winteruitjes Vanaf Gratis zeiltocht per traditionele felucca 'ri Excursiepakket Boek vooraf het excursiepakket, zodat u niets op de prachtige route zult missen. Dit pakket bestaat uit vijf excursies inclusief vervoer en NL-sprekende reisleiding. U bezoekt de dubbeltempel in Kom Ombo, de Highdam met kunstmatig meer in Aswan en de Horustempel in Edfu. En in Luxor nemen we u mee naar de Vallei der Koningen, de dodentempelvan Hatsjepsoet, de kolossen van Memnon en de tempels van Luxor en Karnak. Vertrek van 4 januari t/m 22 maart 2018 Onbezorgd: alle maaltijden inbegrepen Aan boord van een elegant 5-sterren schip Kom Ombo, Aswan, Edfu en Luxor Rechtstreekse vlucht vanaf Brussel Lezersprijzen Stap aan boord van dit luxe riviercruiseschip en ontdek de prachtige hoogtepunten van de rijke Egyptische cultuur en geschiedenis. Dit land is één groot openluchtmuseum, met tempels en spectaculaire opgravingen. Maar ook met levendige bazaars en kleurrijke soeks, waar u bijzondere souvenirs op de kop kunt tikken. M/S Royal La Terasse***** Dit luxe schip vaart over de Nijl, terwijl u vanaf het zonnedek geniet van prachtige vergezichten. Het schip heeft een zwembad, een restaurant, bars, lounges en een spa. Uw hut beschikt over een bed, douche, toilet en een groot raam. Inbegrepen: Retourvlucht Brussel-Luxor met TUI Handbagage Luchthavenbelastingen en brandstof heffing Rondreis per riviercruiseschip Transfers Verblijf in een buitenhut aan boord van M/S Royal La Terrasse Dagelijks ontbijt, lunch en diner Nederlandssprekende reisleiding Zeiltocht per felucca met bezoek aan botanische tuin en Nubisch dorp t.w.v. 25 p.p. Lezersprijs 8 dagen nü vanaf €439 Prijzen zijn per persoon op basis van 2 personen. Niet inbegrepen: Reserveringskosten 19,50 Calamiteitenfonds €2,50 (beide per boeking en verplicht) Excursiepakket t.w.v. €169 Meer informatie en boeken: ga voor de Nijlcruise Egypte naar onze website reiskatern.nl/pzc/LR83309 of bel met Kras 088-0885 886 o.v.v. reisnummer LR83309. Deze aanbieding is geldig t/m 5 januari 2018. SGR De wereld is Kras A 1 Winterdroom Spannend hè, zo in het donker? Wel gezellig dat overal kampvuurtjes branden. Wat is die gloed daar in de verte? En waar komt die muziek vandaan? En daarginds in de verte, zijn dat twee ogen die terugkijken? Dat is de magie van Winterdroom, Beekse Bergen in de winter. Beleef onze natuur zoals je dat nog nooit hebt gedaan, tijdens een avontuurlijke nachtsafari. Tijdens Winterdroom kun je Beekse Bergen dagelijks bezoeken van 12.00 tot 20.00 uur. Zodra het gaat schemeren, vertellen onze rangers spannende verhalen en nemen je mee om vanuit de bus dieren te spotten in het donker. Inclusief glühwein of chocolademelk marshmallows om zelf te roosteren bij een van de gezellige kampvuurtjes TOT EN MET ZONDAG 14 JANUARI 2018 - Safaripark Beekse Bergen 0H B j' -Si W4 ifr liilliil. ■■Uil iHIÜI liilliil Ek. II

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 26