Kassa korting neemt je mee neemt je mee Ga snel naar nrv.nl Groepsreizen Privéreizen De zekerheden van NRV 2559 2249 1861 1696 Groepsreis 22 dgn. 'Hoogtepunten van China' 3 weken lang ervaren waarom China zo spraakmakend is. Beleefde klassieke highlights en authentiek China Groepsreis 24 dgn. 'Sumatra, Java Bali' De Oerang-oetans van Sumatra, de Bromo op Java en de sawa's van Bali... ontdek het allemaal tijdens deze indrukwekkende groepsreis Groepsreis 22 dgn. 'Vietnam en Cambodja' De meest complete en gevarieerde rondreis door Vietnam en Cambodja Groepsreis 21 dgn. 'Divers Zuid-Afrika' Van Kruger tot Kaapstad, al het bijzondere van Zuid-Afrika zit in deze Groepsreis 16 dgn. 'Hoogtepunten van Costa Rica' Vulkanen, tropische regenwouden, prachtige stranden en indrukwekkende flora en fauna Verre rondreizen is ons specialisme. Dat doen we al jaren en als we onze reizigers mogen geloven, dan doen we dat goed. U kunt kiezen uit de mooiste groepsreizen en privéreizen, die u zelf kunt voorzien van een persoonlijk tintje. Ze zijn bijna allemaal flexibel aanpasbaar. De Kassakorting is geldig op alle verre groeps- en privéreizen met vertrek t/m december 2018 Beste van Jordanië Groepsreis 9 dagen, al vanaf Beleef het meest betoverende land van het Midden-Oosten: pure schoonheid Beleef Klassiek Thailand Groepsreis 16 dagen, al vanaf Alle klassieke highlights inclusief relaxen aan het strand van Hua Hin West-Amerika Compleet Groepsreis 20 dagen, al vanaf Van duizelingwekkende wereldsteden tot fabelachtige nationale parken Japan Compleet Groepsreis 21 dagen, al vanaf Beleef in 3 weken (bijna) alles wat Japan zo intrigerend maakt Ecuador de Galapagos Groepsreis 18 dagen, al vanaf Imposante natuur, indiaanse culturen, koloniale steden en zien wat Darwin zag Beste van Namibië Privéreis 19 dagen, al vanaf Verken een van de mooiste landen ter wereld met een comfortabele huurauto Hoogtepunten van Sri Lanka Privéreis 21 dagen, al vanaf U ziet alles wat Sri Lanka zo bijzonder maakt, incl. uitrusten aan het strand Adembenemend Zuid-Afrika Privéreis 19 dagen, al vanaf Een roadtrip langs alle hoogtepunten met het ultieme gevoel van vrijheid Avontuurlijk Bali Privéreis 15 dagen, al vanaf Met uw eigen privéchauffeur de avontuurlijke kant van Bali ontdekken Beleef Oost West Maleisië Privéreis 18 dagen, al vanaf Beleef en ontdek hoe afwisselend een roadtrip door Maleisië is Altijd de beste prijs Enthousiast en deskundig Verre rondreizen specialist Jarenlange ervaring Flexibel aanpasbare rondreizen Vertrekgarantie 24 uur per dag paraat Prijs incl. kassakorting. Excl. reserveringskosten 25,- en calamiteitenfonts 2,50 per boeking. Kijk voor de voorwaarden op NRV.nl Til "f ITT' aximale op al onze 258 groeps en privéreizen -N- Groepsreis 17 dgn. 'Beste van Sri Lanka' 2400 jaar geschiedenis, de mooiste wildparken van Azië, VOC bolwerk Galle en relaxen aan een tropisch strand I reis Op nrv.nl vindt u alles over onze reizen, prijzen en beschikbaarheid. Vragen? Bel onze reisspecialisten op 070-3076700 of mail naar: info@nrv.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 20