ifflEniurkmi H1ensenlinq.nl *^yMkue[uigiri^ Maria van Bloois UïiBn Edmondus Florentius Augusta van Hurck Gerarda Jansen - Gerda - Maatje Wijkhuijs Heieen Geus - Joosse kijkookop ft [T1ens9nlinq.nl FAMILIEBERIC 15 Eddy voor een persoonfij^e uitvaart begeleiding Het adres voor een respectvoC afscheid'. COLOFON Familieberichten Twitter Facebook woensdag 20 december 2017 Tot het einde toe genoten van alle kleine dingen in het leven, is rustig ingeslapen onze broer, schoonbroer en oom Sluiskil Temeuzen 27-03 - 1950 116-12-2017 Familie van Hurck De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 22 december om 15.00 uur in het crematorium van Temeuzen, Bellamy- straat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Corr.adres: E. Nelen - van Hurck Bolwerk la 4551 AG Sas van Gent Vertrouwend op Gods liefde is van ons heengegaan onze allerliefste moeder en oma. Veilig in de armen van Jezus. weduwe van Petrus Ligthart Zevenbergen, 22 juni 1928 Terneuzen: Terneuzen: Amsterdam: Terneuzen: Rotterdam: Terneuzen: Terneuzen, 18 december 2017 Helena en Theo Deborah en Jozue, Cataleya Lygia en Leon Dwayne Benjamin en Evelien Joyce en Jean-Pierre Lara en Joran Elena Correspondentieadres: de Genestetstraat 4, 4532 GB Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 22 december om 12.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren en is er een samen zijn in de koffiekamer van het crematorium. Wij willen graag een woord van dank uitspreken aan de artsen, de verpleging in het ziekenhuis en de liefdevolle verzorging van de 'Zoutvliet'. Indien u geen persoonlijke kennisgeving heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met droef heid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde zus, schoonzus, onze tante en oud-tante in de leeftijd van ruim 84 jaar. Zoutelande: A. Wijkhuijs Vlissingen: L. Wijkhuijs (in herinnering) P. Wijkhuijs - Wisse Dinteloord: Ko en Mieke Wijkhuijs - Louws Vlissingen: Hannie en Huib Lievense - Wijkhuijs Achterneven en -nichten 19 december 2017 Borné 38 4374 DB Zoutelande Wij nodigen li uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. zaterdag 23 december om 10.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkerhurgstraat 25 te Meliskerke. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Biggekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemde kerk. Geen bloemen Voor uw blijken van medeleven, ondervonden tijdens het leven en na het overlijden van onze tante en oudtante betuigen wij u onze oprechte dank. Namens de familie: Jannie en André de Jonge Scharendijke, 20 december 2017 In liefdevolle herinnering M'n lieven, lieve mama, lieve oma 20-12-2016 20-12-2017 Een jaar geleden... We missen je stem, je lach, je liefde. We missen je in alles. Iedere dag weer. We houden vast aan prachtige herinneringen, maar het doet nog zoveel pijn. Kees Geus Keetie en Filipe David, Matias Dana en André Sophie, Jolie Z UITVAART ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43