J? COLOFON Familieberichten OvsrJsilsrJ Teresia Mathilda Maria Verdoorn-van den Berg Tea André Marie Boogaard A Cornelia Leys-Westveer V FAMILIEBERICHTEN 15 Sietz Leeflang X" O (Tlensen .nl Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij Zo krachtig, zo moedig, zo dapper. Nu hebben wij ook onze andere aller allerliefste moeten loslaten Sluiskil, 12 januari 1943 t Axel, 15 december 2017 echtgenote van: William in herinnering moeder van: Christel en Patrick Dominique en Ron oma van: Anke, Floor Sanne, Marit Celest, Jules Westsingel 12, 4571 VE Axel De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 21 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de Heilige Maria Hemelvaart, Dorpsplein 1 te Zuiddorpe, waarna aansluitend een korte crematie plechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om dit persoonlijk te doen. We moeten nu ook jou missen Familie van den Berg Familie Verdoorn Vol verbazing en ongeloof ontvingen wij het droevige bericht dat onze medewerker Anton de Waal plotseling thuis is overleden. Wij verliezen in hem een plichtsgetrouwe en punctuele medewerker Wij wensen zijn kinderen, verdere familie, vrienden en kennissen veel sterkte toe Directie en personeel VOF Taxionderneming Livo Vlissingen, 18 december 2017 Anke Leeflang-de Jong Groot is het gemis, mooi zijn de herinneringen die blijven. Door liefde omringd is thuis in zijn vertrouwde omgeving van ons heen gegaan mijn lieve man, mijn vader echtgenoot van Daisy Maria Wieme 27-04- 1950 Oostburg f 11 - 12-2017 Westdorpe D.M. Boogaard - Wieme Francois Familie Boogaard Familie Wieme Westdorpe, II december 2017. Bernhardstraat 35, 4554 BD De crematieplechtigheid heeft, volgens de wens van André, in besloten kling plaats gevonden. U kunt ook online condoleren via: www.degeslooteneboom.nl/online-condoleanceregister Een groot woord van dank is er voor de mensen van Thuiszorg "Axel", voor alle inzet en goede zorgen. L. de Haze-van der Moere "Tis yoat is" Voor ons nog plotseling is overleden op 96 jarige leeftijd mijn lieve en krachtige Ma en onze lieve en bijzondere Oma - Cor - sinds 2012 weduwe van Bastiaan Leys 12 september 1921 17 december 2017 Kruiningen: Addy van de Linde-Leys en Wout Rombout Leen van de Linde t Kruiningen: Dick en Lotte Farron en Joey, E/ine en Tim Wemeldinge: Corien en Udo Dani, Shana Antwerpen: Anneleen en Pieter Eennert, Eilli Kruiningen: Hanny Saman-Leys t Krijn Saman t Kapelle: Jikkie en Pascal Emilie, Maëlle, A.mandine Amsterdam: Keetie en Thieu Hasse Groeneweg 4 4416 NG Kruiningen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 21 december van 19.30 uur tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes. De condoleance, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op vrijdag 22 december om 11.00 uur in eerder genoemd uitvaartcentrum. De afscheidsdienst wordt om 13.00 uur gehouden in de Johanneskerk, Burg. Ellenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. dinsdag 19 december 2017 kijk ook op Ik ben een bevoorrecht mens. Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Haarlem, 29 mei 1933 Breskens, 14 december 2017 Caroline Peter en Helga Lieselot en Iwan Bart en Bernadette Fleur en Benjamin Correspondentieadres: Jan de la Barlaan 21, 5212 NJ 's Hertogenbosch Het afscheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 20 december om 13.00 uur in de SoW-kerk, Dorpstraat 50 te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de begraafplaats aan de Ringlaan. Na het afscheid bent u van harte welkom aan de koffietafel in de Ontmoeting naast de kerk. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij wensen haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. P. de Looff-van der Moere J. van der Moere D. van der Moere-van Stee T. Voogdt-van der Moere neven en nichten SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 86