Johan Bruel J? Ovsr leden 14 FAMILIEBERICHTEN Cornells Cent Feijtel Kees Feijtel (Ome) Kees Feijtel V Christiaan Groen Chris O fTlensen inq.nl Zolang je aan mij blijft denken, zal ik altijd bij je zijn... Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Kees 6 april 1947 17 december 2017 Cinderella André van Wezel Iris Alex Tess Pedro, Noa Luuk Carmen Martin Luesing Serena Noordstraat 4 4321 AK Kerkwerve Donderdag 21 december is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Heeft u geen rouwkaart ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Volledig moegestreden in deze ongelijke strijd ben je van ons heengegaan. We zullen je missen, maar vergeten zullen we je nooit. Op zondag 17 december 2017 is onze geliefde broer, zwager en oom overleden. Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte om dit verlies te dragen. Rien f enjo f Janny en Machiel Centina f en Arie f Bram f en Annie Corrie en Leen f Diny en Cor f Peet en Martha neven en nichten Bedankt voor alles watje voor ons hebt gedaan. Cor de Bil—Feijtel Cathy en Denny Esmeralda en Huib, Sem Ramona en Bram, Kyran en Kay Carmelita en Dennis, Mika en Nilo Diana en Theo Sharona Kelsey Kerkwerve, 17 december 2017 Marinus Hendrik van der Linde Rinus 19-9-1930 8-12-2017 Renate van der Linde-Naumann Marjon en Wim Dingemanse-van der Linde Menno en Anja van der Linde-van Doeselaar klein- en achterkleinkinderen corr. adres: Frederik Hendrikstr. 12,4461TB, Goes Ik ga slapen, ik ben moe. Na een lang leven vol zorg en aandacht voor de ander is overleden onze lieve moeder en oma Lena Geertruida de Haze - van der Moere weduwe van Adriaan de Haze 17 november 1931 17 december 2017 Piet en Lida Anke en Han Kees en Marian Klein- en achterkleinkinderen Westweg la, 4494 NC Geersdijk De afscheidsdienst is op vrijdag 22 december om 13.00 uur in de Opstandingskerk, Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Het Drenthehuis, Burgemeester P. Wissestraat 5 te Geersdijk. L. de Haze-van der Moere Met jou...met jou kan ik alles Met jou...met jou kon ik alles Johan Bruel Aan jouw reis, waar je vol vertrouwen aan begon, is een einde gekomen. Deze keer hebben je doorzettingsvermogen en mentale kracht je niet kunnen redden. Je hebt ons veel geleerd behalve hoe we iemand zoals jij moeten missen. 30-12-1943 17-12-2017 Goes: Corry Goes: Claudia Bob Elize Matthijs Correspondentieadres: Akkerdistelstraat 39 4461 MP Goes Speciale dank aan familie, vrienden en collega's, die ons in de afgelopen 3 jaren hebben gesteund. Ook gaat onze dank uit naar dr. Schruer en haar team, ZMG en de verzorgenden van Zeeuwse Zorgmensen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. kijk ook op dinsdag 19 december 2017 "There is an old belief that on some distant shore far from despair and grief old friends shall meet once more". Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat op 91-jarige leeftijd toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame vader en opa weduwnaar van Addie Groen-Blokpoel Vlissingen, 19 augustus 1926 f Vlissingen, 16 december 2017 Leiderdorp: Ron en Ina Martijn Vlissingen: Hans en Marianne Kelly Vlissingen: Francis Bonno Correspondentieadres: Wagenaarstraat 69 4381 EB Vlissingen De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 22 december om 15.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk3 te Middelburg. Aansluitend is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Onze grote dank gaat uit naar de medewerkers van het Dialysecentrum Admiraal De Ruyter Ziekenhuis in Goes en Vlissingenen de medewerkers van het Woonzorgcentrum Weyevliet/ Scheldehofvoor de liefdevolle verzorging. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij wensen haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. P. de Looff-van der Moere J. van der Moere D. van der Moere-van Stee T. Voogdt-van der Moere neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42