korting levensjaar Hoe gezond en comfortabel zit jij? W v Winkels bij jou in de buurt Heerlijk ontspannen en lekker uitrusten terwijl je rug volledig wordt ontlast? Hoe fijn is dat! Kies voor het comfort van een relaxstoel op maat. Jouw rug verdient namelijk optimale ondersteuning. Omdat geen enkel lichaam hetzelfde is, maken wij elke stoel op maat. Als je voor 23 december kiest voor een relaxstoel op jouw maat, dan ontvang je per levensjaar €7,50 korting. De juiste pasvorm Het beste comfort va 990,- va 1290,- va 1790," Gratis inspiratieboek? Advies aan huis? Onze basisvoorwaarden prominent Breda Grenssteen 15 Capelle a/d IJssel Hoofdweg .4 Goes Albert Plesmanweg lc Spijkenisse Lucebertstraat 38 Roosendaal Öostplein 17a MAANDAG GESLOTEN Als een stoel niet goed aansluit heb je te weinig steun. Een Prominent stoel wordt daarom precies op maat gemaakt. rughoogte armhoogte In iedere houding perfect ondersteund. zitten relaxen liggen sta-op LANDELIJK Als je houdt van een romantisch landelijke sfeer. 16 modellen TIJDLOOS Als je houdt van een chique uitstraling. 28 modellen SCANDINAVISCH Maak van jouw relaxmoment een echt wellnessmoment. 12 modellen Volop inspiratie en de complete collectie. Vraag het gratis uitgebreide inspiratieboek aan. Bel 0341 - 26 06 76 of kijk op www.prominent.nu Agenda te vol of graag thuis zien hoe een stoel of bank in je woonkamer past? Thuisadvies is dan heel relaxed. Bel 0341 - 26 06 76 voor een afspraak. 1 Nekwervelondersteuning 2 Ruggewervelondersteuning 3 Juiste armleggerhoogte 4 Lendeondersteuning 5 Juiste zithoek 6 Ideale zitdiepte 7 Ideale zithoogte

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 14