IDensenlinq.nl OysrJsdsj) 24 FAMILIEBERICHTEN Lucia Anthonia Maria Van Overmeir-Verwer Btrd.B USfkiJien Anton de Waal Anton de Waal Anton de Waal O [flensen inq.nl Annemiek Francke-Riegman Annemiek Francke-Riegman Lucie Valentijn Frangois Van Overmeir Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Twitter Facebook kijk ook op maandag 18 december 2017 Met groot verdriet ontvingen wij het droeve bericht van het op jonge leeftijd overlijden van mijn lieve kleindochter en onze lieve nicht Echtgenote van Reijnier Francke We wensen Reijnier met Siem en Maud, Rina, Karei en verdere familie veel sterkte toe. Oma Roelse Ooms en tantes: Kees en Ans Roelse Debora en Maarten van Alphen Jan en Kitty Roelse Lourus en Anita Roelse Na een moedige strijd is op jonge leeftijd overleden onze lieve nicht Wij zullen haar missen. Onze neef Reijnier met kinderen Siem en Maud en verdere familie wensen wij veel sterkte toe. Erik en Maaike, Noud, Dante Peter en Anniek Theo Niels en Irene, Danny Pieter en Gerie, Melle Willem Jan en Danielle Karlien en Alfaro, Linan, Maro Martine Eline en Pim Frank en Krista Leonie en Bart Jessie Jannes Sofie Van het concert des levens krijgt niemand een program. Volkomen onverwacht heeft God van ons weggenomen onze lieve vader in de leeftijd van 56 jaar. Vlissingen Anne-Wil de Waal en Patrick Jacobse Grijpskerke Ernst en Nanda de Waal - Maljaars Middelburg Charlotte en Hans van Helleman - de Waal Middelburg, 15 december 2017 Correspondentieadres Charlotte en Hans van Helleman Robert Johnsonstraat 10 4337 W] Middelburg Wij nodigen u uit de afscheidsdienst bij te wonen op donderdag 21 december om 12.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere op Zijn tijd en wijze uit ons midden weggenomen onze innig geliefde zoon, broer, zwager en oom Kapelle P. de Waal L.R. de Waal - Bustraan Vlissingen Els en Peter Boot - de Waal Wemeldinge René en Lianne de Waal - Gideonse Neven en nichten Heden bereikte ons het droevige bericht dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze neef Wij wensen zijn kinderen veel sterkte toe. Familie Bustraan, ooms, tantes, neven, nichten en verdere familie Algemene kennisgeving Een moeder sterft altijd te vroeg al wordt zij nog zo oud Je bidt dat God haar sparen zal omdat je van haar houdt Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heen gegaan onze lieve ma, oma, bonneke en ouwe oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Achter-achterkleinkinderen 15 december 2017 Zomerstraat 31, 4561 CE Hulst U kunt afscheid nemen van ma in familiekamer 1 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op donderdag 21 december van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 22 december om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, gevolgd door de be grafenis op de algemene begraafplaats, aan de Van der Maelstedeweg. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u I Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u volg ons op like ons op Naam Plaats Uitvaartverzorging H. Jobse 0118-462205 www.hjobse-uitvaart.nl - www.basisuitvaart-zeeland.nl Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 67