ÜTdt leden Edmondus Florentius Augusta van Hurck Léon Jean Reynvoet O IHensen.inq.nl FAMILIEBERICHTEN 23 Franklin Gerard Maria van Waesberghe Franklin van Waesberghe Franklin van Waesberghe Hanny Wondergem-Dekker Verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van Lily Mike kinderen van onze collega Willem We wensen Willem Silvia, Sanne Gert, familie en vrienden alle kracht en sterkte toe. We leven met jullie mee. Alle collega's van Markt Zes Domburg Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze broer, zwager en oom echtgenoot van Marjet Maria Josephina Carla Inghels Hij overleed in de leeftijd van 68 jaar. Koewacht: Marjet van Waesberghe-Inghels Familie van Waesberghe Familie Inghels 11 december 2017 Schuttershofweg 6, 4576 AP Koewacht We hebben in besloten kring afscheid van hem genomen in het crematorium te Terneuzen. Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend nemen we afscheid van onze broer, schoonbroer en We zullen er altijd zijn voor (tante) Marjet. Jo en Frida Alexander, Conny, Anke en Femke Philip, Barbara en Daan Heel verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve schoonbroer en oom We zullen hem ontzettend missen. Franklin, rust zacht Marjet, heel veel sterkte toegewenst Hulst: Louis en Greet Inghels-Martens St. Jansteen: Jelle en Liesbeth, Lily en Ella Hulst: Job Sluiskil 27-03 - 1950 Hanny Wondergem-Dekker Tot het einde toe genoten van alle kleine dingen in het leven, is rustig ingeslapen onze broer, schoonbroer en oom Eddy Terneuzen t 16-12-2017 Familie van Hurck De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 22 december om 15.00 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. CoiT.adres: E. Nelen - van Hurck Bolwerk la, 4551 AG Sas van Gent Denk aan mij terug Maar niet in de dagen van pijn en verdriet Denk aan mij terug in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon Bedroefd, maar dankbaar dat hij zolang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat rustig van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, trotse opa, schoonbroer en oom -Peet echtgenoot van Jacqueline Delphine Cateau Gent, 10 juli 1929 Oostburg, 14 december 2017 Breskens: Jacqueline Delphine Cateau Biervliet: Jean Pierre Marleen Breskens: Annie Romano Breskens: Alain Desi Gina Mouscron: Jeannine Cateau Steve Bérengère, Nina Correspondentieadres: Mercuriusstraat 19 4511CN Breskens Onze bijzondere dank gaat uit naar de artsen, verplegend en verzorgend personeel van woonzorgcentrum De Stelle, afdeling Boterbloem en Zonnewende voor de liefdevolle begeleiding en zorg. De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Gijs Kamerman Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze zwager en oom Kees Karelse weduwnaar van onze zus Nel Noordhoek Riek en Rien Ko en Geertje Joke Corrie Neven en nichten 13 december 2017 maandag 18 december 2017 kijk ook op Voor jou ging het sterven niet ineens, je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld, ook niet wat je hebt geleden. Verdrietig om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma in de leeftijd van 66 jaar. Wim Wondergem Jan-Willem en Nicole Christel René en Janny Suzanne en Erwin Wessel Thijmen Vlissingen, 16 december 2017 Sint Laurenslaan 8 4333LH Sint Laurens De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 22 december om 10.30 uur in de Gereformeerde kerk, Noordweg 372 te Sint Laurens. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.20 uur. U kunt persoonlijk afscheid nemen van Hanny woensdag 20 december van 19.00 tot 20.00 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. In plaats van bloemen waarderen wij een gift aan het KWF zeer. Er staat een collectebus klaar. Met verdriet in ons hartmaar met mooie herinneringen nemen wij afscheid van onze zus, schoonzus en tante Riet en Piet Jasperse Nellie en Henk Sturm Jos en Francien Dekker Simone en Leo vd Welle Hannie en Bram de Hullu Wim t Jantje t Neven en nichten Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van ons erelid We zullen hem blijven herinneren als een drijvende kracht van onze vereniging. Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van tennis en jeu de boules vereniging Con Forza Groede

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 66