Oyarlsden 24 FAMILIEBERICHTEN Angelike Sauter-Steijns COLOFON Familieberichten O [flensen inq.nl Voorwaar, voorwaar, Ik zeg u"wie Mijn woord hoort en Hem gelooft Die Mij gezonden heeft, die heeft eeuwig leven, over diegene wordt geen oordeel uitgesproken, zij is van de dood overgegaan naar het leven. (naar Johannes 5 24) Diepbedroefd maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat, na een langdurig, geduldig gedragen ziekte de HEERE uit ons midden genomen heeft, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en allerliefste oma en overoma Dora Geertruida Meulmeester - Schroevers echtgenote van Huib Meulmeester in de leeftijd van 74 jaar. H. Meulmeester Gerda en Frank Jianlan Janneke en Izaak Leon en Amanda; Job Dominique en Ajith; Noëlle, Michelle Rudi en Janneke Ella en Jaap Niek en Rieneke Deborah en Simon; Thirza, Rhodé Julia Lu ca Wilma en Martin Veronique Ruben Leo en Jolanda Denise Stefanie Amy en D ami an Een speciaal woord van dank aan de huisarts dokter De Meulmeester voor de buitengewone goede zorgen. Amestraat 42 4341 CLAmemuiden, 14 december 2017 De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 19 december omstreeks 11.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Flieraan voorafgaand wordt er om 10.00 uur voor familie en belangstellenden een rouwdienst gehouden in het kerkgebouw van de Hervormde Gemeente aan de Markt te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. De dienst wordt geleid door Ds. M. Klaassen. Geen bezoek aan huis Want alzo liefheeft God de wereld gehad, dat Hij Zijn enig geboren Zoon gegeven heeft, opdat een ieder die in Hem gelooft, niet verderve, maar het eeuwige leven hebbe. Johannes 3:16 Erg verdrietig zijn we nu onze allerliefste oma en overoma Dora er niet meer is; we zullen haar vreselijk missen. JianLan Leon en Amanda; Job Dominique en Ajith; Noëlle, Michelle Rudi en Janneke Niek en Rieneke Deborah en Simon; Thirza, Rhodé Julia Luca Veronique Ruben Denise Stefanie Amy en Damian Arnemuiden, 14 december 2017 Hoewel we wisten dat het afscheid zou komen, voelen we ons onmachtig door het overlijden van: (lerares tekenen, handvaardigheid en textiele werkvormen) 40 jaar voor de klas. Elke dag, energiek en gedreven, vol passie aan het werk met haar kinderen én de schone kunsten, genietend van de kleine dingen, van de pret in de ogen van elk kind. Mentor van de brugklas. Jaar in jaar uit. Generaties gevormd, tranen gedroogd, vertrouwen gegeven, geluisterd naar elk probleem, hoe groot of klein dan ook. Een nieuwe kans, dat is wat ze kinderen bood. Angelike, collega. Je was er elke dag ook voor ons. Zorgzaam en oprecht, je was het allebei. Nuchter en fijngevoelig, je was het tegelijkertijd. Hoewel ziek, onverwoestbaar, dachten wij. Tot de herfstvakantie gewoon op school. Een doorzetter, dat was jij. Namens RSG 't Rijks Leon de Rond, rector Johanna Syberta Slingerland-Memelink Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-voorzitter Adrie Cornelisse Wij wensen de familie, in het bijzonder Aard, veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden Voetbalvereniging Y erseke Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Hein van Oosten Vele jaren heeft hij zich ingezet voor onze vereniging. Bestuur en leden muziekvereniging O.K.K. Wemeldinge Verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van Lily Mike kinderen van onze collega Willem We wensen Willem Silvia, Sanne Gert, familie en vrienden alle kracht en sterkte toe. We leven met jullie mee. Alle collega's van Markt Zes Domburg kijk ook op maandag 18 december 2017 's Nachts op 15 december is overleden en overgegaan onze lieve moeder, grootmoeder, overgrootmoeder, zus en tante Jopie weduwe van Willem Slingerland in de leeftijd van 86 jaar. Veere: Johan Slingerland Veere: Anton en April Slingerland Alyssa, Arianne, Aidan Loes Slingerland t Haarlem: Tonia Bergenhenegouwen Amsterdam: Soraya Taouil achterkleinkinderen en overige familie Correspondentieadres: Valeriusstraat 1 4351 NK Veere Jopie is thuis opgebaard. Gelegenheid tot afscheid nemen, dinsdag 19 december van 15.00 uur tot 17.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 20 december om 14.00 uur op de Nieuwe Begraafplaats, Zanddijkseweg te Veere. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in "Brasserie de Peperboom", Kapellestraat 11 te Veere. Wij willen het personeel van "Zorgstroom Nieuw Sandenburgh" afdeling "Rozenhof" bedanken voorde goede zorg. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Uitvaartverzorging H. Jobse 0118-462205 www.hjobse-uitvaart.nl - www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 24