klimop ff|ensen[ingn[ FAMILIEBERICH 23 Andries Bruinooge Andries Bruinooge Andries Bruinooge Anton de Waal Anton de Waal Adrianus Pieter Commijs Aad Anton de Waal Jan Matthijsse Jan Matthijsse Kees Karelse f V Anna Regina Ovaa-Lesterhuis Anneke maandag 18 december 2017 Psalm 43:4 berijmd. Dan ga ik op tot Gods altaren tot God, Mijn God, de bron van vreugd; dan zal ik, juichend, stem en snaren ten roem van Zijne goedheid paren, die, na kortstondig ongeneugt mij eindeloos verheugt. Vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is heengegaan mijn lieve man Biezelinge Kapelle *29-05-1923 116-12-2017 Kapelle: D. Bruinooge-de Jager Zorgcentrum Cederhof, Cederlaan 9 kamer 206, 4421 BZ Kapelle De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden D.V. 20 december om 13.30 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4, Biezelinge. Deze dienst zal worden geleid door Dhr. P.C. Morée. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na afloop kunt u condoleren in de Mozeskerk. Bijzondere dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Cederhof voorde goede en liefdevolle verzorging. Rom 8:38 en 39 Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven, noch engelen noch machten, noch heden noch toekomst, noch krachten, noch hoogte noch diepte, noch enig ander schepsel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods, welke is in Christus Jezus, onze Here. Thuisgehaald door zijn Hemelse Vader, is onze lieve zwager, oom en oudoom echtgenoot van D. de Jager Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn. Yerseke: Fam. Bol - de Jager kinderen en kleinkinderen Je had de ruimte van de polder lief, het land van vruchtbaarheid en verte, tot je gezichtsveld kleiner werd. Maar nu je je ogen hebt gesloten, gaat er een nieuwe wereld voor je open. Na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum Cederhof is voor ons toch nog onverwachts overleden, mijn zwager en onze oom In de leeftijd van 94 jaar. Biezelinge Kapelle 29 mei 1923 16 december 2017 Biezelinge: M. Bruinooge t M.M.C. Bruinooge-Blok Kinderen en kleinkinderen Van het concert des levens krijgt niemand een program. Volkomen onverwacht heeft God van ons weggenomen onze lieve vader in de leeftijd van 56 jaar. Vlissingen Anne-Wil de Waal en Patrick Jacobse Grijpskerke Ernst en Nanda de Waal - Maljaars Middelburg Charlotte en Hans van Helleman - de Waal Middelburg, 15 december 2017 Correspondentieadres Charlotte en Hans van Helleman Robert Johnsonstraat 10 4337 W] Middelburg Wij nodigen u uit de afscheidsdienst bij te wonen op donderdag 21 december om 12.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden bereikte ons het droevige bericht dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze neef Wij wensen zijn kinderen veel sterkte toe. Familie Bustraan, ooms, tantes, neven, nichten en verdere familie Het leven van een mens is als een voetstap in het zand, die wordt weggevaagd als de vloed de grens verlegt tussen zee en zand. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer Hillegersberg, 27 februari 1931 t Terneuzen, 8 december 2017 Nel en Jan Snijder-Commijs Janny en Dap de Putter-Commijs Correspondentieadres: DELA, t.a.v. familie Snijder-Commijs De Wijper 8, 4726 TG Heerle Het was Aad zijn nadrukkelijke wens om in besloten kring de crematie plaats te laten vinden. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere op Zijn tijd en wijze uit ons midden weggenomen onze innig geliefde zoon, broer, zwager en oom Kapelle P. de Waal L.R. de Waal - Bustraan Vlissingen Els en Peter Boot - de Waal Wemeldinge René en Lianne de Waal - Gideonse Neven en nichten Op de sterfdatum van onze moeder en oma 16 jaar geleden, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa echtgenoot van Geertje Matthijsse - Kosten 15-12-2001 Serooskerke (W) Kapelle 12-3-1926 15-12-2017 Corrie en Hans Polderman - Matthijsse René en Valerie Serge en llja, Yara Dineke Matthijsse en Peter Grim Muriel en Ramon, Quinten, Dani, Ziva Stefan en Sylvana, Mila*, Lars Laura Matthijsse Jan en Marlies Matthijsse - Minnaard Ceresstraat 14 4421 AV Kapelle Onze dank gaat uit naar de thuiszorg "Cederhof" en dr. J.A. de Jong voor de goede zorgen. De dankdienst voor zijn leven, waarin voorgaat ds. R.C. Brand wordt gehouden donderdag 21 december om 13.00 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend begeleiden we onze vader, opa en overopa naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Kapelle. Hierna ontmoeten we elkaar in voornoemd uitvaart centrum. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze zwager en oom weduwnaar van onze zus Nel Noordhoek Riek en Rien Ko en Geertje Joke Corrie Neven en nichten 13 december 2017 Met veel goede herinneringen gedenken wij onze zwager en oom Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Marie en At Dijkema - Kosten Nico Dian Judith en Marco Ankie Kosten - van de Kreke Kapelle, 15 december 2017. Geheel onverwacht is van ons heen gegaan onze zorgzame schoonzus en tante Holwierde Oost-Souburg 20 november 1934 11 december 2017 Sien Jeanne en Jaap Riet en Jos nichten en neven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 23