üvarJadsr) 22 FAMILIEBERICHTEN Annemiek Francke - Riegman Annemiek Francke Hanny Wondergem-Dekker c Lieve oma O mensen.inq.nl Hanny Wondergem - Dekker Annemiek Francke-Riegman Annemiek Francke-Riegman Annemiek Francke-Riegman Hanny Wondergem-Dekker kijk ook op maartdag 18 december 2017 Voor jou ging het sterven niet ineens, je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld, ook niet wat je hebt geleden. Verdrietig om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma in de leeftijd van 66 jaar. Wim Wondergem Jan-Willem en Nicole Christel René en Janny Suzanne en Erwin Wessel Thijmen Vlissingen, 16 december 2017 Sint Laurenslaan 8 4333LH Sint Laurens De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 22 december om 10.30 uur in de Gereformeerde kerk, Noordweg 372 te Sint Laurens. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.20 uur. U kunt persoonlijk afscheid nemen van Hanny woensdag 20 december van 19.00 tot 20.00 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. In plaats van bloemen waarderen wij een gift aan het KWF zeer. Er staat een collectebus klaar. Te klein zijn wij om te begrijpen, Te klein om je nu al te moeten missen, maar groot genoeg om van je te houden! Bedankt voor alles! Wessel, Thijmen Erwin en Suzanne Wij bedanken de medewerkers van Hospice Ter Reede hartelijk voor de goede zorg. V V Met verdriet moesten wij afscheid nemen van onze schoondochter, schoonzus en tante echtgenote van Wim Wondergem, in de leeftijd van 66 jaar. Domburg: J. Wondergem (in liefdevolle herinnering) C. Wondergem - de Voogd Grijpskerke: Henk en Lenie Wondergem - Joosse Hazerswoude: Suus en Wim Vreeke - Wondergem Koudekerke: Johan Wondergem en Jo Jacobse Oostkapelle: Jan Wondergem en Lotte Wondergem - Francke (in liefdevolle herinnering) Annet Jansons Nichten en neven 16 december 2017 Het verdriet om het gemis van onze lieve schoondochter, schoonzus en mijn tante raakt ons diep. Ze verrijkte ons leven met veel liefde, vriendschap en loyaliteit. Een dierbaar cadeau. 02-09-1979 15-12-2017 lieve vrouw en mama van Reijnier, Siem en Maud Francke Zoutelande Karei en Rina Francke - Roelse Koen en Joyce Vlissingen Nienke en Niels Benja Mika Zoutelande, december 2017 Met groot verdriet ontvingen wij het droeve bericht van het op jonge leeftijd overlijden van mijn lieve kleindochter en onze lieve nicht Echtgenote van Reijnier Francke We wensen Reijnier met Siem en Maud, Rina, Karei en verdere familie veel sterkte toe. Oma Roelse Ooms en tantes: Kees en Ans Roelse Debora en Maarten van Alphen Jan en Kitty Roelse Lourus en Anita Roelse Na een moedige strijd is op jonge leeftijd overleden onze lieve nicht Wij zullen haar missen. Onze neef Reijnier met kinderen Siem en Maud en verdere familie wensen wij veel sterkte toe. Erik en Maaike, Noud, Dante Peter en Anniek Theo Niels en Irene, Danny Pieter en Gerie, Melle Willem Jan en Danielle Karlien en Alfaro, Linan, Maro Martine Eline en Pim Frank en Krista Leonie en Bart Jessie Jannes Sofie Wij zijn verdrietig omdat op veel te jonge leeftijd is overleden de vrouw van onze vriend Reijnier Wij wensen Reijnier, Siem, Maud en alle andere familieleden en vrienden heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Michael en Jessica Tim en Marloes Danny en Phylicia Willem-Jan en Danielle Pieter en Gerie Job en Iris Bas en Femmy Jochem en Marije Bart Erwin Maarten en Anne Matthieu en Petra Niels Rinko en Sherida Ronnie en Christianne Ronnie en Manouk Stijn Wilbert Rogier Tobias en Marliek Met verdriet in ons hartmaar met mooie herinneringen nemen wij afscheid van onze zus, schoonzus en tante Riet en Piet Jasperse Nellie en Henk Sturm Jos en Francien Dekker Simone en Leo vd Welle Hannie en Bram de Hullu Wim t Jantje t Neven en nichten Afgelopen vrijdag bereikte ons het intens droevige bericht dat Annemiek Francke-Riegman op veel te jonge leeftijd is overleden. Annemiek is de schoondochter van onze broer Karei en schoonzus Rina. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Reijnier, Siem, Maud en familie. We wensen hen veel sterkte toe in deze onbegrijpelijk moeilijke periode. Ooms, tantes, neven en nichten fam. Francke Een oneerlijke strijd... Veel te jong... Verdrietig zijn wij om het verlies van In gedachten zijn wij bij onze vrienden Karei en Rina die hun schoondochter moeten missen, bij Reijnier die zijn lieve vrouw moet missen en hun jonge kinderen Siem en Maud. Wij wensen jullie en de overige familie heel veel sterkte en kracht toe in dit intense verdriet. Wim en Nel Brouwer Sybrand en Nel Douma Jos en Marianne van de Graaf Marinus en Els Kerkhove Wim en Ria Ovaa Adri en Leida Stroo Zoutelande, 15 december 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 22