26 FAMILIEBERICHTEN Marinus Willem de Regt Richard Jacobus Ongenae [flensen ng.nl Sietz Leeflang Leonard Petrus Coequyt De warmte van je ogen, het geluk van je lieve lach, de wijsheid van je rimpels, tekenen van dag tot dag. Alles wat je ons hebt gegeven; zorg, liefde, wijsheid, kracht, dragen we ons verdere leven. Dag en nacht en met alle macht. Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa, overopa en mijn lieve broer - Marien - weduwnaar van Cornelia de Regt-Korsuize t 13 januari 2008 in de mooie leeftijd van 102 jaar. Pijnacker. Nel en Henk Mario en Kim, Isa, Sophie, Alexe Cindy en Mark, Max, Guusje Hanneke V en Bobby, Veerle, Nova Kapelle: Ella en Hemmie Ferrie en Janina, Evans, Tijn, Siem Remy en Daniëlle, Indy, Zoë Colijnsplaat: Marina en Maarten Leon en Ellen, Noël, Joep Pijnacker: C. van den Hoven - de Regt Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Cleijenborch, voor de zeer goede en liefdevolle verzorging. Zorgcentrum Cleijenborch Colijnsplaat, 15 december 2017 Correspondentieadres: Bmëlisstraat 45, 4421 CM Kapelle. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 20 december om 15.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Hubertus Petrus Marie van Sikkelerus Anke Leeflang-de Jong Enige en algemene kennisgeving Dankbaar dat hij nog zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede, dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan Biervliet, J Oostburg, 3 oktober 1929 9 december 2017 partner van Kitty Koster Breskens: K.M. Koster Enschede: Paul Ongenae Veronique Joëlle David Enschede: Myriam Fahner Correspondentieadres; Dorpsstraat 77 4511 EC Breskens De crematieplechtigheid heeft inmiddels in besloten kring plaats gevonden. Jozef de Caluwé Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, pa en opa echtgenoot van Aline Julia Maria Coequyt-Verschorre Hij overleed in de leeftijd van 83 jaar. Westdorpe: Aline Coequyt-Verschorre Westdorpe: Carlo en Marianne Cocquyt-van de Voorde Steven Kevin en Lynn 15 december 2017 Bernhardstraat 22, 4554 BE Westdorpe U kunt afscheid nemen van Leonard in het uitvaart centrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op woensdag 20 december van 10.00 tot 10.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 20 december om 11.00 uur in de aula van genoemd crematorium. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid voor een persoonlijke condoleance. Een speciaal woord van dank aan het personeel van "t Verlaet" voor hun goede zorgen. Aan alle geliefden een afscheids kus en alle bekenden een laatste groet. Verzoend met de gedachte dat aan haar leven een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve schoonmoeder, oma, zuster, schoonzuster en tante Magdalena Dorothea Wilhelmine Polderman - Steijn Magda weduwe sinds 25 maart 2016 van Marinus Polderman Middelburg f Middelburg 14 juli 1937 14 december 2017 Maja (in herinneringj en Rob Patrick en Mirella Samantha en Remon Coby en Arie Anita en Wijnand neven en nichten Otv%e dank gaat uit naar de artsen en alle verzorgenden en vrijwilligers van SVTLZ 't Gasthuis afdeling A 0.2 Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse t.a.v. familie van mw. M. D. W Polderman - Steijn Postbus 8046, 4330 EA Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 21 december van 12.45 tot 13.15 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen, zaterdag 16 december 2017 Herinnering herinnering is woorden horen herinnering is beelden zien mijn oren en mijn ogen in het diepste van mijn ziel jij was me lief ik wil jou blijven horen ik wil jou blijven zien met mijn ogen en mijn oren in het diepste van mijn ziel Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Louisa Regina Dobbelaar Hontenisse, 2-10-1 937 Terneuzen, 14-12-2017 Wies Jolanda en Dennis Daan, Teun Ronnie en Rampoung Ronald Marijkeplein 18 4587 BH Kloosterzande De Eucharistieviering, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 20 december om 14.00 uur in de H. Martinuskerk, Groenendijk 40 te Kloosterzande, waarna de crematie in stilte zal plaatsvinden. U wordt verzocht uitsluitend schriftelijk te condoleren. Ook als u geen uitnodiging heeft ontvangen bent u welkom. Ik ben een bevoorrecht mens. Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Haarlem, Breskens, 29 mei 1933 14 december 2017 Caroline Peter en Helga Lieselot en Iwzan Bart en Bernadette Fleur en Benjamin Correspondentieadres: Jan de la Barlaan 21, 5212 NJ 's Hertogenbosch Het afscheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 20 december om 13.00 uur in de SoW-kerk, Dorpstraat 50 te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de begraafplaats aan de Ringlaan. Na het afscheid bent u van harte welkom aan de koffietafel in de Ontmoeting naast de kerk. Geluk zit in de eenvoud van het leven We hebben in liefde losgelaten mijn lieve man, onze pa en mijn opa echtgenoot van Bea De Maeyer in de leeftijd van 69 jaar. Bea Tijl en Marleen Mauk Bastiaan en Sophie Overslag, 14 december 2017 correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder t.b.v. Jozef de Caluwé Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen De crematiedienstzal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 148