l,8km t l ONDERNEMEN IN ZEELAND BANEN HOTSPOTS W<+1 'Vooruitkijken geldt ook voor kleding' Tijdens de feestdagen mag u alles dragen. Nou ja... bijna alles. Maar wat u ook aantrekt, laat uw outfit niet van het laatste moment afhangen. Wat draagt u tijdens de feestdagen? Kleding- regeltjes voor de feest dagen mag u aan de kant schuiven. Alles kan. Nou ja, bijna alles, want die foute kersttrui? Laat die maar in de kast liggen. Besteed aandacht aan uw kleding, dat geeft extra sfeer aan de dag. Een echte aanrader, misschien zelfs wel een must, is het colbert. Maar met dat colhert kunt u volop variëren. Gaat u voor chic, kies dan een smoking. Daaronder een wit overhemd met blinde sluiting én dubbel manchet. Maak het geheel compleet met een strik. De etiquette voor de strik is zwart, maar zoals gezegd: daar mag u van afwijken. Draag gerust een kleurtje, het is per slot van rekening feest. Mooi pak Gaat een smoking net een stapje te ver, maar houdt u het wel graag formeel? Kies dan voor een mooi pak. Zwart, donkerblauw of juist een lichte tint. Het kan allemaal. Combineer het pak met een overhemd én met een das als u dat leuk vindt. Kies een smalle das in rustige kleuren. Geen brede das met een wild patroon, die mag ook heel ver achter in de kledingkast worden opgeborgen. Sneakersuit Wanneer u liever iets minder formeel gekleed gaat, is een sneakersuit een echte aanrader. Dit casual pak van stretchachtige stof, heeft een sportieve look en heerlijk draagcomfort. U kunt het combineren met een shirt, coltrui of overhemd met of zonder das. Maak het plaatje compleet met een paar spor tieve sneakers in zwart of wit. Heeft u iets meer lef, dan zijn gekleurde snea kers ook zeker toegestaan. Zolang het met flair gedragen wordt, staat het altijd. Vooruitkijken Ook de combinatie gilet, jasje en spijker broek levert tijdens de feestdagen een prachtig plaatje op. Probeer eens te experimenteren met het gilet en kies voor gebreid materiaal. De das? Die mag u bij deze outfit achterwege laten. Trek een paar vlotte sneakers aan en het feest kan beginnen. Voor het zover is nog een laatste tip. Elke ondernemer weet het: ondernemen is vooruitkijken. Dat geldt niet alleen voor de cijfertjes, maar ook voor uw kleding. Schiet u op het allerlaatste moment nog een herenmodezaak bin nen om uw ideale outfit in de juiste maat te scoren, dan kunt u weieens voor een teleurstelling komen te staan. Loop op tijd een herenmodezaak binnen waar u goed wordt geadviseerd, o Ëfj*1 mm In vogelvlucht door de dynamische regio. De mensen, de zaken en de dingen die ertoe doen. De krapte op de Zeeuwse arbeidsmarkt is bijna twee keer zo hoog als in de rest van het land. Met name in de zorg, techniek en logistiek zijn veel open vacatures. Het stukje spoor van 1,8 kilometer dat nodig is voor de nieuwe suikerterminal van Vlaeynatie op de Axelse Vlakte is klaar. Middelburg en Goes zijn de steden waar Zeeuwen het liefst willen wonen. En dat is te merken aan de huizenmarkt in deze plaatsen: weinig aanbod. Feestdagen: mix match Dit artikel is gemaakt in samenwerking met Bijleveld Mannenmode in Middelburg. <vqt 14 I DE ONDERNEMER I VRIJDAG 15 DECEMBER 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 70