mm Automaat Yiïm e qop; Hl Zet uw business in de volgende versnelling. MOBILITY automotions Mercedes-Benz li- nu slechts n Zijn medewerkers zijn vaak onderweg en rijden gemiddeld 30.000 tot 50.000 kilometer per jaar. Opdrachtgevers zitten in heel Zuidwest-Nederland: van Rotterdam tot Vlissingen en over de grens, in Brussel. Bedrijfsbussen zijn rijdende werk plaatsen, waarin het personeel veel tijd doorbrengt. Een deel van het wagenpark is recent ver nieuwd. Artjan: „Als je niet merk- gebonden bent, ga je vergelijken. Uren heb ik de brochures van verschillende merken bestudeerd. En onderaan de streep maakt het nauwelijks uit of je voor Peugeot, Ford of Mercedes kiest. Het ver schil tussen de goedkoopste en duurste auto is hooguit honderd euro. Maar kijk je naar uitstraling, dan verdient Mercedes een dikke tien. En daar betalen we graag wat meer voor." VKP heeft gekozen voor de ver lengde variant van de Mercedes Vito. Onder de kap huist een nieuwe dieselmotor, die nog zui niger is dan zijn voorganger. Voor het onderhoud heeft VKP bij Automotions een onderhouds contract afgesloten. Zo komt het bedrijf niet voor verrassingen te staan. „Als ondernemer weetje graag waar je aan toe bent." Los van de uitstraling, de kwaliteits beleving en het servicecontract voor onderhoud is ook het contact met verkoper Mark Nieuwpoort van Automotions van groot belang geweest. „Mark kwam meteen met een scherpe offerte en dacht met ons mee. Onze bussen waren uitgerust met imperials, die op de snelweg veel kabaal maakten. In overleg hebben we dakdragers getest. Dat bleek een succes." Zes van de circa vijfentwintig bedrijfs auto's van VKP zijn nu vervangen door het merk met de welbekende ster op de neus. Een keuze waar VKP erg blij mee is. In de toekomst wil Artjan de rest van de wagens ook laten vervangen, o ■'Mi \N N Automotions Goes GESPECIALISEERD IN Mercedes-Benz vanaf 18. Mercedes-Benz 'Uitstraling is ook heel belangrijk' Artjan van Kooten, mede- eigenaar van VKP, een bouw bedrijf in Kapelle gespecia liseerd in houtskeletbouw, ruwbouwtimmerwerk en gevelbekleding, kiest voor het totaalpakket. Vergelijken Persoonlijk contact Dit artikel is gemaakt in samenwerking met Automotions. Ontdek nu de Mercedes-Benz Vito met volautomaat voor slechts 395,- extra. De soepel schakelende 7G-TR0NIC PLUS volautomaat beschikt over zeven versnellingen die in elke situatie een laag toerental garanderen en staan voor ultiem rijcomfort en een laag brandstofverbruik. Dat betekent trekkracht en stabiliteit met achterwielaandrijving voor zware lasten en aanhangwagens tot 2.500 kg. Dat is de kracht van de volautomaat. Tot 2.000,- voorraadvoordeel bij automotions. Vans. Born to run. Goes Albert Plesmanweg 2, 4462 GC, tel. 0113-21 27 30. Roosendaal Bredaseweg 225-227, 4705 RN, tel. 0165 - 55 74 00. www.automotionsmercedes-benz.nl mercedes-benz@automotions.n 8 I DE ONDERNEMER I VRIJDAG 15 DECEMBER 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 64