5 Ook wonen in een degelijk huis uit de seventies? 1 ft* Ik heb de gordijnen net geverfd. Het is niet geworden wat ik dacht werkt al 25 jaar in de verfbranche en geeft mensen kleuradvies in hun in terieur. „Ik werk graag met behang, verf en stoffen. Zo heb ik pas de gor dijnen geverfd. Het is niet precies de kleur geworden die ik voor ogen had, maar soms moet je gewoon wennen." Hergebruik Sandra heeft allerlei doe-het-zelfpro- jectjes. „Het is voor mij de uitdaging om met weinig geld en middelen iets leuks te maken. Het maakt je huis persoonlijker en het geeft me een goed gevoel als iets lukt zoals het in mijn hoofd zit. Bovendien is het duurzamer. Initiatieven zoals de Ruilwinkel, het Repair Café en de Kledingbank die je hier in Zierikzee hebt, vind ik geweldig." Sandra gaf de oude Bruynzeelkeuken ook een tweede leven. „Hij zat er al in toen we het huis kochten en was donkerblauw. We hebben er pas nieuwe apparatuur ingezet, een ser vies- en inbouwkast laten maken, het blad vervangen en de frontjes ge schilderd in dezelfde kleur rood als het schilderwerk buiten. Nu kan hij zo weer een aantal jaren mee." Kinderfeestjes Het fijne aan het huis vindt het gezin dat er voor iedereen genoeg ruimte is. „Zit Krissy met vriendinnen in de zithoek, dan kan Richard zijn gang gaan in de garage en ik op kantoor. Het is heel fijn dat de architect dat aparte deel van het huis ontworpen heeft. Op de eerste verdieping boven het kantoor is een ruimte waar ik workshops en kinderfeestjes organi seer." Duizendpoot Sandra bedenkt al lerlei creatieve dingen en Richard helpt haar bij de uitvoering. Ingewik keld hoeft dat allemaal niet te zijn. Duur ook niet. „De Friese staartklok van oma en het zelf ingelijste kunst werk van Krissy zijn onze pronk stukken. Dat heeft voor mij meer waarde dan een Picasso. Het zit 'm in het gevoel dat ik erbij heb. Niet in de waarde." Even voorstellen KIJK VERGELIJK - - jjjt fe, vrijdag 15 december 2017 bi dit huis —Sandra van Luijk Sandra (45) en Richard van Luijk (45) zijn getrouwd en hebben een dochter, Krissy (12). Richard werkt als senior helpdeskme dewerker bij Zeelan- dia. Sandra is creatief ondernemer en geeft adviezen op het gebied van kleur, interieur en social media. Zierikzee Adres: Sint Joostmeet 29 Prijs: €225.000 Bouwjaar: 1976 Kenmerken: Eenge zinswoning met vrijstaande garage. Valt onder be schermd stads gezicht. Achtertuin op het westen en via achterom bereikbaar. Zierikzee Adres: Zandweg 18 a en b Prijs: €425.000 Bouwjaar: 1974 Kenmerken: Bunga low met aangren zende kavel van 3.600 m2 die erbij te kopen is. Landelijk gelegen met vrij uit zicht. Grote tuin met diverse schuren. Richard, Sandra en dochter Krissy hebben ieder hun eigen plek in huis. Foto onder: de zwembadlamp. FOTO'S MARIEKE MANDEMAKER Burgh-Haamstede Adres: Grevelingenlaan 18 Prijs: €395.000 Bouwjaar: 1973 Kenmerken: Gelegen in kindvriendelijke wijk vlakbij natuurge bied. Tuin op het zuidwesten met veel privacy. Gebouwd onder architectuur, vier slaapkamers, twee badkamers. Burgh-Haamstede Adres: Hogezoom 60 Prijs: €695.000 Bouwjaar: 1977 Kenmerken: Vrij staand huis met zwembad op kavel van 8.880 m2 eigen grond. Zes slaapka mers. Mag worden aangekocht als tweede woning. Brouwershaven Adres: Burgemees ter Gaststraat 9 Prijs: €234.000 Bouwjaar: 1974 Kenmerken: Gelegen in rustige straat. Beschermd stadsge zicht. Drie slaap kamers, luxe bad kamer met jacuzzi. r *v "A 4' y

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 49