kleintjesmarkt Hoe voorkomt u de zoveelste talentenjacht? 19 (S) AutoTrac w Sta langs de kant met een lege tank! CheckCheck Kennisgeving Projectplannen vooroeververdedigingen Oosterschelde locatie Oost-Bevelandpolder, locatie Wemeldinge-Oost en locatie Wemeldinge-West Feestdagen Evenementen Chats Roos online Wat fijn schat! Eindelijk! intermediair Kunnen we een nieuwe autooo zoeken! kleintjesmarkt maakt je groot! RUBRIEKSADVERTENTIE PLAATSEN? Kerstbomen C. ROTTE www. rottetu inhout.nl KERSTBOMEN ANDRÉ OPENNEER Onroerend Goed 0G t.k gevraagd 13:41 62% Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat De Minister van Infrastructuur en Waterstaat heeft het voornemen om de projectplannen vooroeververdedigingen Oosterschelde locatie Oost-Bevelandpolder, locatie Wemeldinge-Oost en locatie Wemeldinge-West vast te stellen. Inhoud Projectplannen De vooroeververdedigingen van de dijkvakken Oost-Bevelandpolder, Wemeldinge-Oost en Wemeldinge-West voldoen niet aan de veiligheidsnorm voor de instandhouding van de achterliggende primaire waterkeringen. Rijkswaterstaat is voornemens ter plaatse van deze locaties herstelwerkzaamheden uit te voeren. Om de vooroevers ter plaatse te herstellen wordt de overgang van golf- naar stroomzone uitgevuld met materiaal met een hoog soortelijk gewicht. Aanvullend op de veiligheidsopgave zal ter vergroting van de biodiversiteit en de bevordering van het herstel van het bodemleven de bestortingen afgedekt worden met een natuurvriendelijk ecologische 'toplaag'. Terinzagelegging Het plan met bijbehorende stukken liggen van 18 december 2017 voor een periode van zes weken ter inzage bij: Rijkswaterstaat Zee en Delta, Poelendaelesingel 18 te Middelburg; Gemeente Kapelle, Kerkplein 1 te Kapelle (voor wat betreft locaties Wemeldinge-Oost en Wemeldinge-West); Gemeente Goes, M.A. de Ruijterlaan 2 te Goes (voor wat betreft locatie Oost-Bevelandpolder); Gemeente Noord-Beveland, Voorstraat 31 te Wissenkerke Goes (voor wat betreft locatie Oost Bevelandpolder). Zienswijze(n) Belanghebbenden kunnen naar aanleiding van het plan zienswijzen naar voren brengen gedurende de periode van terinzagelegging. Zienswijze(n) kunnen worden gericht aan Rijkswaterstaat Zee en Delta, Projectorganisatie Waterveiligheid, Postbus 556, 3000 AN Rotterdam. Middelburg, 12 december 2017 DE MINISTER VAN INFRASTRUCTUUR EN WATERSTAAT, namens deze, Waarnemend directeur Netwerkontwikkeling Rijkswaterstaat Zee en Delta, de heer drs. S.J.M. Bosman Water. Wegen. Werken. Rijkswaterstaat. U kunt uw advertentie aanleveren tot uiterlijk 14.00 uur, 2 werkdagen voor plaatsing. Wilt u een proefdruk dan kan dit tot uiterlijk 14.00 uur, 3 werkdagen voor plaatsing. E-mail: rubrieken@persgroep.nl Tel: 088-013 99 99 Post: De Persgroep - Afdeling Rubrieken Postbus 8759 3009 AT Rotterdam Handel in tuinhout, geopend 9-17 uur KERSTBOMEN In div. soorten en maten tot 3 m. Ook volop Kerstgroen Bij aankoop v. kerstboom 10% korting op de kerststukken. VUURWERK www.vuurwerkzeeland.nl Torenstraat 33-35, Meliskerke 06-22319544/0118-562351 Verschillende soorten van super kwaliteit, scherp geprijsd. Kom eens kijken Al 50 jaar het adres voor een mooie kerstboom. Oude Koudekerkseweg 38 Middelburg, tel 06-38214737 Open van 8.30 u - 20 u, za. 8-18u. zo. gesloten. Wij kopen uw woning. Bel voor vrijblijvend aanbod. FVZVastgoed.nl 0627082665 intermediair.nl Talent is zeldzaam. Toch hoeft u niet eindeloos te zoeken. De topkandidaten voor uw vacatures vindt u bij Intermediair, de carrièresite voor hoogopgeleiden. Ga naar lntermediair.nl/werkgever en vind de mensen die zo lastig te vinden zijn. op elk in je carrière

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 26