üyarJailsn COLOFON Familieberichten O fTlensen nq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 Hilda de Koeyer-Heirman Max de Rijcke de heer M.M.L. de Rijcke Eleon de Koeyer Gijsbertus Kamerman Dag Gijs, Correspondentieadres: Voorstraat41, Max de Rijcke aJÊ vrijdag 15 december 2017 Het doet ons veel verdriet afscheid te moeten nemen van onze lieve Magda t Godelief en Peter Eef en Gerard Heden bereikte ons het bericht dat is overleden oud-docent geschiedenis en decaan van het Zwin College, alsmede scholen die hiervoor de basis hebben gevormd. Wij wensen zijn familie alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens alle geledingen van het Zwin College te Oostburg, F.C.M. Neefs, bestuurder/algemeen directeur. Heden overleed thuis in haar vertrouwde omgeving omringd door allen die haar lief waren mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Zelzate, 1 april 1936 t Temeuzen, 13 december 2017 Terneuzen: Eleon de Koeyer Terneuzen: Vera de Koeyer Terneuzen: Marian en Rudy de Kort-de Koeyer Renzo in liefdevolle herinnering Philippine: Sandra de Koeyer in liefdevolle herinnering Oostelijk Bolwerk 650, 4531 GW Terneuzen U kunt afscheid nemen van Hilda in het uitvaart centrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op maandag 18 december van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 19 december om 11.00 uur in de aula van genoemd crematorium. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid voor een persoonlijke condoleance. Een woord van dank aan het zorgteam van "De Veste". Heusden 08-10-1942 Groede 11-12-2017 Je wist van liefhebben, loyaal zijn, tegenslagen, vechten, doorzetten en overwinnen. Nooit om de pot heen draaien, recht voor zijn raap zijn was je motto. Op die manier beslootje afgelopen week ookhet is genoeg geweest' Je verdiende en kreeg een waardig levenseinde. Je laat groot verdriet achter maar ook veel moois. Echtgenote Marleen Vermeulen, en Bowie, ilt Bella en Miepje Broers en zussen: Cobie en Piet Jongkind - Kamerman, Ko en Koos Vermeulen - Biondina Nellie en Frans Koch - Vermeulen Frans en Marie-Louise Vermeulen-Braspenning Peter en Marietje Vermeulen- Franse (ach terfneefjes en (ach ter)nich tjes 4503BH Groede De crematie vindt plaats in besloten kring. Wij zijn getroffen door het overlijden van ons Probuslid Sinds 26 november 1998 was hij een gewaardeerd lid van onze club. Wij verliezen in hem een aimabel clubgenoot en warm mens. We zullen hem missen. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens bestuur en leden van Probusclub Zeeuwsch-Vlaanderen Eugène Wijffels voorzitter Anton Leest secretaris Oostburg, 12 december 2017 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 1 2.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 100