OvarJsileri 14 FAMILIEBERICHTEN Jeanine de Block Willem Bosman Jan Hekhuis Medard Edumondus Verheije O fflensen.inq.nl Fons van Bunder Kees Dubbeldam t Eugène de Bakker Adriana Cornelia den Doelder-Overdulve Mevrouw Vader Janna (Jans) Hamelink-de Groote kijk ook op donderdag 14 december 2017 Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe Elke dag een treetje Toon Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve ma, oma en maatje de vader van haar kinderen levenspartner van maatje van Zij overleed in de leeftijd van 71 jaar. St. Jansteen: Luc en Marjon Joris en Kim Eileen en Jochem Westdorpe: Stefan en Daniëlle Jordy en Irvi Romy Kenzo Graauw: Eugène de Bakker 11 december 2017 Maximiliaanstraat 3, St. Jansteen Correspondentieadres: Ter Steene 9, 4564 CX St. Jansteen De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 16 december om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid voor een persoonlijke condoleance. Een woord van dank aan Dr. den Ouden voor zijn goede zorgen. Vredig is ingeslapen onze pa en opa weduwnaar van Sara Cornelia de Kramer in de leeftijd van 87 jaar Eeklo: Gerhard en Marie Fe Jelle Jens Nicole Oostburg: Marian Retranchement: Stephan en Mercedes Debbra en Levi Fabian en Loes Erika Sluis, 12 december 2017 Correspondentieadres: Prins Mauritsstraat 24a, 4525 AK Retranchement De uitvaart zal plaatsvinden op maandag 18 december om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Vrije Evan gelische Gemeente Nieuwvliet, Provincialeweg 2, 4504 AS Nieuwvliet. Aansluitend is er gelegenheid om te condoleren. De begrafenis vindt in familiekring plaats. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Psalm 27 vers 1 Na een lang en rijk gevuld leven hebben we afscheid genomen van onze lieve, zorgzame moeder en trotse oma echtgenote van Marinus den Doelder 7-6-1927 t 12-12-2017 Kapellen (B) St. Gillis Waas (B) Jan en Carolien den Doelder Michel J Christian en Neeltje - Noah, Floris Nathalie en André Jaap en Karin den Doelder Marinus en Sien - Max Joop en Veerle - Bas De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 18 decem ber om 11.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraaf plaats aan de Westsingel. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Correspondentieadres: Langeweg 1 4571 RL Axel Nooit vragend, nooit klagend. Je lasten in stilte dragend. Na een rijk en voltooid muzikaal leven hebben wij afscheid genomen van onze vader, grootvader en overgrootvader Weduwnaar van Jannetje Helena Jansen Ridder in de orde van Oranje-Nassau Vlissingen 6 augustus 1922 t Middelburg 11 december 2017 Jan en Marianne Paul en Nienke, Mara Tim en Daisy, Dakota Kees en Hannie Gilbert en Caroline Robert Correspondentieadres: Van Kleffenslaan 41 4334 HA Middelburg Wij willen u uitnodigen om samen met ons afscheid te nemen op maandag 18 december om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. In onze gedachten was je... In onze gedachten ben je... In onze gedachten zul je altijd blijven... Verslagen en verdrietig zijn wij door het plotslinge overlijden van Moeder en Oma van onze werkgevers Wij denken aan de kinderen en kleinkinderen en wensen hen kracht en sterkte toe. Medewerkers: Emte Koudekerke Emte Vlissingen Een week voor haar 95e verjaardag hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overoma echtgenote van Antonie Hamelink 113-11-1992 Groede 15-12-1922 t Goes 8-12-2017 Janneke en Jan (t) van Oosten Cobi en Jaap van Dalen Wim en Marjo Hamelink Tonnie en Ali Hamelink Rudie en Marijke Hamelink Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Villa Novastraat 21, 4471 AM Wolphaartsdijk Met bijzondere dank aan Ter Weel afd. Schenge 1 voor de liefdevolle verzorging. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bezige handen, nu gevouwen en stil, een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken, aan wat is geweest. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. We konden altijd op je rekenen en we zullen je missen. We hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, schoonvader en opa-kerkje echtgenoot van Gilda van Pamelen Waterland kerkje, 4 oktober 1924 t Terneuzen, 12 december 2017 Oostburg: Gilda Verheije-van Pamelen Sluis: Marlies en Rudi Rijckbost-Verheije Stefan en Patricia Daymon, Michelle Cindy en Robbie Semmen, Nicci Breskens: Marga en Govert Wilschut-Verheije Daniëlle en Rob Martin Oostburg: Anita en David Almekinders-Verheije David en Maxime Robbert Correspondentieadres: Schouwburgstraat 32, 4501 BP Oostburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 16 december om 10.30 uur in de Eligiuskerk aan het Eligiusplein te Oostburg. Aansluitend is de crematie in besloten kring. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.25 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 83