yf 3 The Big Blues Brothers Party Night Kerst met The Beatles Jean-ClaudeVan... <jofatAW Linkin Park live Kickbokser Rico Vinyl Serie Cd Boek ya Xmas City Trail, een (hard)loopevene- ment door winkels, cafés, hofjes en andere bijzondere plekken in de Vlis- singse binnenstad. „Er hebben zich duizend lopers ingeschreven. Dat is iets minder dan vorig jaar, maar veel in vergelijking met andere Trails." Na de City Trail is het tijd voor de suc cesvolle Jingle Bells Sing Along. „Twee jaar geleden kwamen daar vijfhon derd mensen op af, vorig jaar zeshon derd. Als er dit jaar weer zo veel be zoekers op afkomen, zijn we al dol gelukkig, maar we verwachten er nóg meer. De kaartverkoop loopt in ieder geval goed." De Sing Along begint om 21.00 uur. Nieuw dit jaar is Nachtstroom, twee afterparty's, op vrijdag en zater dag. „Dat is het voordeel van deze lo catie: we zitten dichtbij concertzaal De Piek. Daar worden de afterparty's gehouden." Zaterdag staat de retrodamesband Liptease op Wonderstroom, bekend van optredens bij Holland's got Ta lent en de hit Fireball. „Zij komen speciaal voor Wonderstroom met een kerstprogramma. Ik verwacht heel veel van het optreden." Inkleuren Waar Ventevogel ook veel van ver wacht, is het 'inkleuren' van zijn ei gen huis aan het Bellamypark. „Men sen kunnen via een iPad het pand in kleuren en zien hun kunstwerk met een geprojecteerd op het echte huis. Het is een project van drie kunste naars uit Nijmegen en ik vind dit zo bijzonder, dat ik alles op alles heb ge zet om ze naar Vlissingen te halen." Daarnaast is er meer straattheater, geven leerlingen van het Het Goese Lyceum een dansoptreden, wordt een lichtjestocht gehouden in het muZEEum en is er een wintervertel ling voor kinderen in Boekhandel 't Spui. Ook foodtrucks ontbreken niet. Cultuurwerf is vooral blij met de verschillende samenwerkingen, zoals met het museum, de voormalige bi bliotheek en de Sint-Jacobskerk. „Ik vind het bijzonder hoe veel we kun nen organiseren met zo weinig geld. We bieden een heel gevarieerd pro gramma aan: van knutselen voor kin deren tot theatervoorstellingen. Mensen die enkel willen rondwan delen, kunnen ook veel dingen gratis meepikken. Ik ben echt heel blij met het programma en heb hoge ver wachtingen van deze editie." Nu nog minimaal vijfduizend be zoekers lokken en dan kan Wonder stroom hopelijk ook volgend jaar weer doorgaan. „Het wordt een onze- BLUESCOVERS kere editie. Het is nog een groot vraagteken of we na dit jaar verder kunnen met het festival, maar we ho pen extra geld binnen te halen door in de weekenden voor en na het festi val de tent te verhuren aan de onder nemers in het Bellamypark." donderdag 14 december 2017 PZ Tussen 1963 en 1969 namen The Beatles elk jaar een kerstgroet op voor hun trouwste fans. De 'holiday recordings', ge drukt op kleurige vinyldisks, werden in de cember via de fanclub als dank verstuurd. Voor het eerst komen de opnames nu be schikbaar voor een breder publiek in een box met zeven vinylsingles onder de naam The Christmas Records. De box bevat het oorspronkelijke artwork. Verschijnt morgen bij Capitol. Jean-Claude Van Damme is terug! In de nieuwste Amazon Prime Video Original-serie Jean-Claude Van Johnson speelt Van Dammezichzelf. De vechtsporter en filmster onderbreekt zijn pensioen om onder het alias Johnson als undercover privéagent aan de slag te gaan. Hij loopt daarbij af en toe tegen de beperkingen van het ouder worden aan. Vanaf morgen op Amazon Prime video. De live-cd van de One More L/g/if-tournee van Linkin Park is onver wacht een eerbetoon geworden aan de dit jaar overleden frontman Chester Bennington. Zelf zei de rockster tijdens de tournee dat het misschien de beste tour was die de band ooit had gedaan. Op de cd staan ook een paar nummers die zijn opgeno men in Ziggo Dome in Amsterdam. Verschijnt morgen bij Warner Bros. Leon Verdonschot dom pelde zich een jaar lang onder in het leven van de Nederlandse kickbokser Rico Verhoeven. In het boek Rico schetst hij een eerlijk en intiem portret van de beroemde vech ter. De schrijver volgde Verhoeven op de voet en sprak met vrienden, familie en collega's. Voor het eerst vertelt de spor ter openlijk over zijn getroebleerde jeugd en de complexe relatie met zijn ouders. Verschijnt 22/12 bij Voetbal Inside. Festival Wonderstroom: morgen, zaterdag en zondag. wonderstroom.nl. Wonderstroom pakt een week na het festi val nog uit met een uitsmijter: The Big Blues Brothers Party Night op vrijdag 22 de cember in de Warme Wintertent op het Bel lamypark. De Blues Brothers Tribute Band brengt het repertoire van de originele Blues Brothers en covers in dezelfde stijl. In 2007 won de band uit ge- mert de titel Beste co verband van Neder land. Eigenlijk zou de groep dit jaar hebben opge treden op festival On derstroom. „Dat kon helaas om praktische redenen niet door- Bij Wonderstroom horen traditioneel veel acts met vuur. FOTO LEX DE MEESTER gaan, maar ze komen nu wel Wonderstroom afsluiten", vertelt Pie- ter Ventevogel van Cultuurwerf. Het optreden begint om 21.00 uur op het Bellamypark.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 47