O mensenlinq.nl FAMILIEBERIC 15 Helena Cornelia Gilde Helena Cornelia Vader - Gilde COLOFON Familieberichten Mevrouw Vader Maatje Anthonia Nieuwenhuijse-Vroegop Maatje Maatje Anthonia Nieuwenhuijse - Vroegop donderdag 14 december 2017 Verdrietig delen wij u mede dat op het alleronverwachts is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante weduwe van W. Vader in de leeftijd van 82 jaar. We zullen haar missen. Hattem M. Wisse - Gilde M. Wisse (in herinnering) Middelburg J.C. van Helleman - Gilde van Helleman Urk C.F. de Visser - Gilde W. de Visser Neven en nichten Middelburg, 12 december 2017 In onze gedachten was je... In onze gedachten ben je... In onze gedachten zul je altijd blijven... Verslagen en verdrietig zijn wij door het plotslinge overlijden van Moeder en Oma van onze werkgevers Wij denken aan de kinderen en kleinkinderen en wensen hen kracht en sterkte toe. Medewerkers: Emte Koudekerke Emte Vlissingen Want bergen zullen wijken, en heuvelen wankelen; maar Mijn goedertierenheid zal van u niet wijken, en het verbond Mijns vredes zal niet wankelen, zegt de HEERE, uw Onttermer. Jesaja 54 10 In deze woorden zoeken wij troost nu, voor ons onverwacht, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder sinds 19 april 2006 weduwe van Willem Vader in de leeftijd van 82 jaar. Middelburg Hanna Vader en Ed Labruyère Remke en Anne-Maaike Thijs en Puck Middelburg Kees en Erna Vader - Nieuwenhuis Leonique en Koen, René, Nathan, Jolijn Arjen en Marit, Erina, Arissa Willem-Jan en Lydia, Nienke, Sanne Joanne en Romy Middelburg Heieen en Gerard Furster - Vader Geert-Jan William en Monica Marjon en Geert Ellen Middelburg Monica en Jan Bosman - Vader Anne en Gerben, Ferron Eline en Robin Han Jan-Willem Mare M aartje 12 december 2017 Correspondentieadres: C. Vader Arnelaan 10 4335 TD Middelburg Op zaterdag 16 december is er van 16.00 tot 17.00 uur gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. maandag 18 december om 13.45 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Geen bloemen Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden behaagde het de Heere, tot onze grote droefheid, van onze zijde weg te nemen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Weduwe van Joost Nieuwenhuijse in de leeftijd van 91 jaar. Piet Nieuwenhuijse Hannie Nieuwenhuijse-Boone Marjo en Pieter, Pete, Joëlle Dies Nieuwenhuijse (in liefdevolle herinnering Nellie Nieuwenhuijse-van der Poel (in liefdevolle herinnering Jossé Martina en Johnny Krabbendijke, 12 december 2017 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres:Kaasgat 6 4416 PP Kruiningen De rouwdienst zal D.V. gehouden worden zaterdag 16 december om 10.00 uur in het verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Hoge Hoeve 3 ende verpleeghuisarts voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen mijn geliefde schoonzus, en onze lieve tante weduwe van Joost Nieuwenhuijse Mevr. J. A. Nieuwenhuijse - Vogel Neven en nichten fam. Nieuwenhuijse SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43