14 FAMILIEBERICHTEN ÜTdt leden Jacobus Guijt r Willy Hubregtse Willy Huissoon - Hubregtse Willy Huissoon - Hubregtse Willy Huissoon - Hubregtse Jan Hekhuis O fT1ens9n.inq.nl De Heere kent degenen die de Zijnen zijn 2 Timotheüs 2:19 Door de Heere Thuisgehaald, mijn lieve man, maatje, mijn alles en onze trotse, zorgzame, maar bovenal biddende vader Koos in de leeftijd van 57 jaar. Jolanda Guijt - Kleppe Lydia en Michel Thijs Niels Jeremy en Astrid Sven Roosmarijn 11 december 2017 Gatenisse 23, 4416 HT Kruiningen De dankdienst voor zijn leven, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 18 december om 13:30 uur in de "Dorpskerk" Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in de zaal van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen, gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Geen bloemen. Diep bedroefd zijn wij, dat onze geliefde en altijd meelevende schoonzoon, zwager en oom zo onverwachts is overleden. Koos Guijt Echtgenoot van onze dochter en zus Jolanda Sterke de Heere Jolanda en de kinderen in dit grote verlies Kapelle: J.P Kleppe D.F Kleppe-de Kok Schore: Elly en Dave Goes: Annet en Henk Kapelle: Marco en Rieneke Neven en nichten Kapelle, 11 dec. 2017 Janna (Jans) Hamelink-de Groote Niets ter wereld is kostbaarder dan dat de één de ander steunt en vasthoudt. echtgenote van Dick Huissoon 11 september 1942 11 december 2017 Dick Huissoon Matthieu Leonard Mirjam en Johan Mirella, Dirk, Elin Cathrien Huissoon Eindje de Rondte 4 4416 CS Kruiningen. Willy zal in familiekring worden begraven. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze lieve zus en schoonzus We zullen haar erg missen. Kees Hubregtse Saartje Hubregtse-de Visser Addy Bosschaart - Hubregtse Co Bosschaart Corry Groenleer - Hubregtse Stef Groenleer Neven en nichten Bedroefd nemen we afscheid van onze lieve buurvrouw Wij wensen Dick en de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Jo en José Vermeire-Verdurmen Willy Huissoon Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve buurvrouw Wij wensen Dick, de kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Rie Dek-Verdurmen Catrien Goedegebuure-Blok Ben en Ank van Velzen Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Maatje Lindenberg-Poleij sinds 21 juli 2012 weduwe van Gommert Lindenberg in de leeftijd van 91 jaar. Kruiningen: Corrie van der Weele-Lindenberg (in liefdevolle herinnering Yerseke: Rinus Lindenberg (in liefdevolle herinnering Kruiningen: Ralph en Wendy, Thijs Krabbendijke: Nathalie en Hans Yerseke, 13 december 2017 CorrespondentieadresMeestoof 7 4413 GM Krabbendijke De herdenkingsdienst zal dinsdag 19 december 2017 om 9.30 uur plaatsvinden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na afloop is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Moerzicht voor de goede zorgen kijk ook op donderdag 14 december 2017 Een week voor haar 95e verjaardag hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overoma echtgenote van Antonie Hamelink 113-11-1992 Groede 15-12-1922 t Goes 8-12-2017 Janneke en Jan van Oosten Cobi en Jaap van Dalen Wim en Marjo Hamelink Tonnie en Ali Hamelink Rudie en Marijke Hamelink Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Villa Novastraat 21, 4471 AM Wolphaartsdijk Met bijzondere dank aan Ter Weel afd. Schenge 1 voor de liefdevolle verzorging. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met verdriet heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve en dappere vriendin Maatje Riedijk-Hout en kinderen Yerseke, 11 December 2017 Nooit vragend, nooit klagend. Je lasten in stilte dragend. Na een rijk en voltooid muzikaal leven hebben wij afscheid genomen van onze vader, grootvader en overgrootvader Weduwnaar van Jannetje Helena Jansen Ridder in de orde van Oranje-Nassau Vlissingen 6 augustus 1922 t Middelburg 11 december 2017 Jan en Marianne Paul en Nienke, Mara Tim en Daisy, Dakota Kees en Hannie Gilbert en Caroline Robert Correspondentieadres: Van Kleffenslaan 41 4334 HA Middelburg Wij willen u uitnodigen om samen met ons afscheid te nemen op maandag 18 december om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er nheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42