6 6 Gasten verklappen niks 21 4. RANKINt THE TREES nova-achtige type. Dat past en matcht toch veel meer bij Gordon. Als het tussen die twee gaat, hoop ik voor hem dat hij het wordt." Met Gordon gaat trouwen heeft RTL een kijkcijferhit te pakken. Bijna 1,5 miljoen kijkers zagen vorige week dat Gordon op het laatste moment tóch geen keuze kon maken. „Ik hoor het ook om me heen. Veel mensen vinden het hartstikke leuk", weet Hans Klok. „Het is een heel raar concept. Trou wen, terwijl iedereen meekijkt. Het lijkt me moeilijk om aan een partner te komen als het allemaal meteen zo in de media komt. Met veel druk, veel organisatie. Het lijkt me juist leuk als het een béétje stiekem is, maar het is aan de andere kant ook wel weer het televisie maken van deze tijd. En ach, als het huwelijk niks wordt en na twee weken afgelopen is, hebben we toch een leuke serie gehad." Geen keuze Gerard Joling liet het al doorscheme ren en Dries Roelvink zegt het ook: Gordon geeft vanavond écht het ja woord. „Absoluut dat hij iemand heeft gekozen. Helemaal in de sfeer van het programma, het zou toch wat zijn, dat we allemaal weken zitten te kijken en hij op het laatste moment zegt: ik doe het toch niet. Dat geloof ik niet." Patty Brard is een heel andere me ning toegedaan. „Het is geen keuze, deze twee. Hij gaat 'm niet maken en kan 'm niet maken. Kijk, die Italiaan is leuk voor een avond, voor een keertje in de jacuzzi. En die andere TOPGEHEIM (Rogier), daar neem je geen risico mee. Een veel te zachte, lieve en te normale jongen met een kind. Te gevoelig. Dat gaat Gordon nooit doen, Daar ken ik hem te goed voor. Ik weet het niet, maar je krijgt straks het verhaal: ik ben trouw aan mezelf gebleven. En dat is ook het beste." Gordon gaat trou wen... maar met wie?, vanavond, 21.30 uur, RTL 4 9 donderdag 14 december 2017 GO De trouwdag van Gordon stond al gepland voor 22 no vember. Die dag zijn er in Kaapstad opnamen ge maakt. Drie weken lang moesten alle betrokken hun mond houden, want van avond is de uitzending. Hoe RTL dat voor elkaar gekre gen heeft? „Alle aanwezigen zijn goede vrienden van Gor don, dat is al een belangrijke reden om zorgvuldig met dit geheim om te gaan", laat een woordvoerder van RTL weten. „We hebben de gas ten gevraagd de uitslag met niemand te delen, ook niet met familie, kinderen en vrienden. En iedereen, ook de crew, heeft een geheim houdingsverklaring onderte kend. Daar staat een be hoorlijke boete op." Met het programma heeft RTL een hit te pakken. „Een prachtig en zeer per soonlijk programma. De kij ker waardeert dit. De kijkcij fers en de reacties laten zien dat het veel mensen bezighoudt in Nederland." V.l.n.r: Rogier, Gordon en Manuel. Wie trouwt Gordon? FOTO WILLIAM RUTTEN/FOTOMON TAGE AD De sterren zijn helemaal in de kerstsfeer en de grote vraag is: wie heeft de mooiste boom? Deze krant geeft aan een kleine selectie een oordeel. Vier kerstballen voor Sylvie Meis, net als haar boom, gestoken in het bordeauxrood. Het nepboompje van Angela Groot huizen, met z'n plastic takken wel erg dichtbij het haardvuur, krijgt één bal. Vijf kerstballen voor de bronzen overdaad van Karin Bloe men. Het minineppertje van Nicolette Kluijver is dé hit van haar drie kinderen, waarvoor drie ballen op zijn plaats zijn. Het scheve exem plaar van Tim Douwsma is goed voor twee ballen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 21