ffivSiw Kustmarathonboek 2017 Plopsa Indoor Hasselt m hl <s> corendon» reiskatern.nl Hewoon Deurhae! Exclusieve Lezersreis Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Maak dé wintermaanden extra speciaal! Ga snel naar pzc.nl/kustmarathonboek Bestel uw tickets op pzc.nl/winteruitjes Weer een nieuwe bestemming betaalbaar gemaakt Inclusief >>- Vertrek van Amsterdam én Maastricht! De Kustmarathon van 2017 was er één om niet snel te vergeten. Harde tegenwind, hoog water en veel nattigheid; de deelnemers kregen hun medaille niet cadeau. Ook de wandelaars werden getrakteerd op een aantal fikse regenbuien. Maar de strijd staken was geen optie. Hewoon Deurhae! Uiteraard verschijnt er ook weer een prachtig Kustmarathonboek, Een terugblik op deze onvergetelijke jubileumeditie mag niet ontbreken in uw boekenkast. Met interviews, reportages en alle uitslagen! NIEUW: Sardinië bij Corendon 4* All Inclusive al v.a. 399, - p.p. Van ±9r99 VOOr 12."* JDO Van het helderste zeewater dat je in Europa kunt vinden tot ongerepte natuur gebieden en van heerlijke gerechten uit de Italiaanse keuken tot eeuwen oude bezienswaardigheden... Welkom op dit prachtige, ongerepte eiland in de Middellandse Zee: Sardinië! Dit op één na grootste Italiaanse eiland kenmerkt zich door een geheel eigen karakter en een grote veelzijdigheid aan activitei ten, landschappen en bezienswaardigheden. Verspreid over het gehele eiland liggen verschillende bijzondere plaatsen en verborgen baaitjes. Verblijf in 4* Castelsardo Resort Village Castelsardo Resort Village ligt aan een prachtige baai net buiten het sfeervolle plaatsje Castelsardo. Het complex ligt op slechts 100 meter van een fraai zandstrand, heeft fantastisch uitzicht over zee én is vanaf maart 2018 gro tendeels gerenoveerd. Hier vind je alle ingrediënten voor een perfecte vakantie op Sardinië. Wil je hier komende zomer zelf vakantie vieren? Profiteer dan snel van deze speciale aanbieding. Je kamer Je standaardkamer (1-3 personen) in Castelsardo Resort Village is compleet gerenoveerd, gelegen op de begane grond of eerste verdieping en beschikt over een telefoon, airconditioning (gratis), satelliettelevisie, koelkastje, kluisje (gratis), wifi (tegen betaling) en een balkon of terras. De badkamer is voorzien van een douche, toilet en föhn. Tegen een meerprijs kun je een standaardkamer met zeezicht (1-3 personen) boeken. Je kunt ook kiezen voor een duo kamer (4 personen). Dit zijn 2 standaardka mers die gegarandeerd naast elkaar gelegen zijn. Vliegreis naar Alghero op Sardinië en v.v. met Corendon Transfers van luchthaven naar hotel en v.v. Verblijf ineen 2-persoonskamer in Castelsardo Resort Village Verzorging op basis van All Inclusive Speciaal voor lezers van deze krant Gratis excursie naar Alghero (halve dag) Gratis fles wijn op de kamer bij aankomst Voorwaarden Prijzen op basis van beschikbaarheid, onder voorbehoud van wijzigingen en exclusief administratiekosten 25 per boeking), Calamiteitenfonds 2,50 per boeking) evt. vlucht- of datum toeslagen. Op deze aanbieding zijn de ANVR-, SGR- Corendonvoorwaarden van toepassing. Druk- en zetfouten voorbehouden. De lezersreis is geldig t/m 31 januari 2018. Meer informatie, voorwaarden en boeken: Ga voor deze 8-daagse zonvakantie Sardinië naar onze website reiskatern.nl/pzc/COR1706 of bel met Corendon via 023 - 7510606 II Vertrek: april 2018 t/m oktober 2018 Gratis excursie naar Alghero (halve dag) Gratis fles wijn op de kamer bij aankomst Plopsa Indoor Hasselt bevindt zich op slechts 25 minuten rijden van de Nederlandse grens. Laat u onderdompelen in de magische wereld van de Studio 100-helden. Trek op verkenning in Maya's Wereld, voel de kriebels in uw buik op de Wickie Coaster en scheep in voor het avontuur met Piet Piraat op De Scheve Schuit. Bij mooi weer amuseert u zich te pletter in de ruime buitenzone met De Dansende Fonteinen en het K3-Verkeerspark! Tickets geldig t/m 07-01-2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 18