ÜysrJads/i Cornelia van Loon-van Moolenbroek Adriana Wilhelmina van 't Veer - van Dijke irrm, O ITIensen inq.nl. FAMILIEBERICHTEN 15 Gerard van de Velde Rudy Arthur Emerence Verhelst Jeanne COLOFON Familieberichten Yvonne van Rosevelt Afgelopen weekend bereikte ons het droevige bericht dat op 9 december onze bridgevriend Romain Swagemakers is overleden. Sinds kort wisten we dat hij ziek was. Hij was vol goede moed voor de toekomst en wij met hem. Het heeft niet zo mogen zijn. We verliezen een goede vriend. Bridge is een brug tussen mensen. Zo hebben we elkaar leren kennen en zo zijn we vrienden geworden. Onze deelneming gaat uit naar zijn partner en kinderen. Chris, Rikie, Anita, Anke, Jan, Annie, Maria, Paul, Denise, Bernard, Elly, Gerrie, Fini, Micha, Jan, Janny, Lineke, Piet, Ton, Rina, Vivian, Clare Piet. Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze goede vriend en bestuurslid Romain Swagemakers We wensen zijn kinderen, kleinkinderen en maatje veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden Sociëteit "de Vergenoeging" Terneuzen Leonora Paulina Maria Bruijns Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat in alle rust van ons is heen gegaan onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Weduwe van Hendrik Leendert van Loon in de leeftijd van 99 jaar. Tom en Jeannette Lennart en Nathalie Ineke en Bram Euthalia en Vincent Joopt en Marianne Patruschka en Iwan Miranda en Wouter Henk en Conny Danielle en Pieter Tamara en Bas Jan Wim Martijn en Cyrina Jasper en Daniëlle Jan en Wilma Ramon En achterkleinkinderen. Middelburg, 11 december 2017 Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Hof Mondriaan voor de goede verzorging van onze moeder. Correspondentieadres: Belfort 31 4336 JK Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden maandag 18 december om 11.00 uur in de aula van Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangruimte. Weinig kun je altijd vasthouden, niet het geluk, niet het leven, wel herinneringen Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder Sinds 2 maart 2010 weduwe van Marinus Willem van 't Veer Zonnemaire 2 april 1927 Zierikzee 10 december 2017 Nel f Hans en Hennie Mariska Marcel en Natasja Megan Matthijs Michael en Marijke Sarah 7 Annemarie f en Arie Branko en Caroline Lucas Hanna Miriam Vincent Isa Correspondentieadres: Miriam van 't Veer Sloestraat 2 4301 WK Zierikzee De herdenkingsdienst zal worden gehouden zaterdag 16 december om 10.30 uur in van de Hervormde kerk van Zonnemaire, Prof. Zeemanstraat 2. Na deze dienst is er tot 12.30 uur gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de zaal van de kerk. Aansluitend zal de crematie in besloten familiekring plaatsvinden in het crematorium te Middelburg. kijk ook op Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze schoonzus en tante Lies en Henk Ingrid en Bent Marga en Jant Rob en Cobie Henry en Yvonne Neven en nichten ALGEMENE KENNISGEVING Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. We konden altijd op je rekenen en we zullen je missen. We hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa echtgenoot van Han Speijer Hoofdplaat, 15 januari 1941 Gent, 10 december 2017 Breskens: Johanna van de Velde - Speijer Retranchement: Agnes van de Velde Chayenne Beau Bradley Breskens: José en Henk Bast - van de Velde Schoondijke: Anja Ceulemans-vandeVeldeenJos Nooit vragend, nooit klagend, je lasten in stilte dragend. Genietend van kleine zaken, en van "Ouw ut leutig" je motto maken. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, geven wij er u kennis van dat uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame man, pa, schoonpa en opa echtgenoot van 04 - 08 -1933 Terneuzen 11-12-2017 Sas van Gent Sas van Gent: Noor Verhelst-Bruijns Westdorpe: Jents en Hélène Axel: Harald en Christel Valerie en Jordy Tobias Sas van Gent, 11 december 2017. Ivoystraat 6, 4551 HM De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, zal in besloten kring plaatsvinden. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 1 5.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Weijkmanlaan 44 4511 CS Breskens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 90